Şimdi Ara

|*|*| Sony Ericsson K700i Hakkında Herşey |*|*| (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.317
Cevap
0
Favori
140.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3D Oyun desteği olur da vrally olmaz mı ..
  • nega vrallyi çalıştıramadım sitedekini nasıl kuruyoz vede hangisini...
  • Buna resmen özendirme denir özelden halledin bu işleri alan var alamayan var
    (v rally hastasıyım)
  • yiyecek olsa tadımlık varda telefonda nasıl olur bu al kardeş iki gün kullan mı demek lazım nefsi kalmasın diye
  • Güzel Fikir
  • nega, öncelikle hayırlı olsun,güzel telefon almışsın...

ama malesef radyom olmasına rağmen müzik için 256 mmc bile yetmiyor... k700i 42mb

• dogru yolu buldum bende alıyorum k 700
  • hayırlı olsun ozan.bu telefon kullanmıs bır kısı olarak cok ıyı dıyosan ııdır.ızmırde nerde aldın cankaya dan mı?
  • Evet , 560 milyondan açıyorlar, 525 den aşağı vermiyorlar ..
  • Hayırlı olsun. Ben 3 aydır kullanıyorum. Şu an 5 telefonum var, arasında en iyisi.
    Benimkinin bir dezavantajı var, Almanya'dan aldım O2 GSM şirketinin ve bunun maalesef internet üzerinden update'ini yapamıyorum. Yeni Firmware yazılımında birkaç hatayı düzeltmişler. Örnek batarya %20 daha uzun süre çalışıyor. Bluetooth'da ufuk bir hata var o düzeltilmiş.

Seninkinin yazılımı hangi sürüm?
  • arkadaşlar bunun yazılımına nasıl bakıyoruz benim alette o2, nokia gibi bakılmıyor sanırım
  • Hayırlı olsun Negative®... İyi günlerde kullan..
  • Joystick'i bir sağ yap * bas, iki sol yap * bas, bir sol yap * bas.
    Buradan Sevis menüsüne giriyorsun. Servis bilgileri -> Yazılım bilgisi diye girebilirsin.
    Benimkinin yazılımı R2A041. Ondan sonra R2L001 çıktı. Şimdiki en son sürüm R2AA003

quote:

Orjinalden alıntı: Magnetic

arkadaşlar bunun yazılımına nasıl bakıyoruz benim alette o2, nokia gibi bakılmıyor sanırım
  • t68i de nasıl yazılım sürümünü bulmak ilgisiz ama bunu bilen arkadaş buna da cevap verebilir diye düşündüm ondandır
  • ulen kardesim tam cx65 e alismistim simdi de k700i ye gönül koydum anasını satiiim.. simdi isin icinde bi de negative var adam bütün telefonlari kullanmıs bu telefonuda karar kılmıs.. bi de nega nın görüsü forumdaki herkezi etkiliyor.... Valla herhalde bizede göründü K700İ yollari hadi hayılrsı...........
  • Nega git SE'ye iste komisyonunu bence
    Bu arada almayın sakın kötü telefon beş para etmez (şimdi millet doğubanka yüklenir bize kalmaz telefon )
  • unformat senin doğubankta tel bayisi mi var???

• Ne alakası var??
  • quote:

Orjinalden alıntı: er-met

nega, öncelikle hayırlı olsun,güzel telefon almışsın...

ama malesef radyom olmasına rağmen müzik için 256 mmc bile yetmiyor... k700i 42mb

+1

Nege telefon mukkemel, nerdeyse1 aydır bende kullanıyorum ama butun k700 formlarında msj larımda da yazdıgım gıbı bellı bır yerden sonra tıkanıyosun malesef hafıza yetersız kaıyoo............ yınee hayırlı olsun pıyasaya bakınca baskasını almaktansa hafızaya katlanmak ve k700 kullanmak suanlık daha ıyı ama erıcssonu takıp edın

• bizde telefon kalmaz deyince???
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.