Şimdi Ara

|*|*| Sony Ericsson K700i Hakkında Herşey |*|*| (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.317
Cevap
0
Favori
140.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • k700i çok iyi bi alet ama sx1 le kıyaslamayalım
  • ypma be ne diyon ya nega ciddimisin ben almayı düşünüodum..
  • arkadaşım bu aletin yanında data kablosu gelmiyor. data kablosu alacağına bluetooth dongle al daha iyi. hem kablo salatasından kurtulmuş olursun hemde her zaman lazım olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: unformat

Negative geldim gazına gidiyorum yarın doğubanka ama sorum var data kablosunu aldın mı ??

Bluetooth var zaten, data kablosuna gerek yok .
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolf1907

k700i çok iyi bi alet ama sx1 le kıyaslamayalım

İşte buna gülünür ...
  • Kiyas zaten yapilamaz ki.. Ikiside ayri kategoride bir telefon..
  • Yukarıda verdigim adresteki temaların hepsini kurdum, dehşet diye işte buna derim ben

Ayrıca MaxiCep.com sitemizde, en kısa zamanda K700i Özel başlıklı bir dosya bölümü açıcam ve içine K700i ye uygun herşey yerleşecek..

Şu ana kadar 20 tema,
    40 java oyun,
    2 java uygulama ( icq ve msn demo uygulamaları, satın alıcam, deneme amaçlı aldım çok iyi .. )

( tüm java oyun ve uygulamalar telefonda çalışmakta, sorunsuz ve süper kalitede )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negative -- 25 Şubat 2005, 23:44:35 >
  • 100 symbianlı telefon kullanıcısının ancak 5 tanesinin adam gibi işine yarıyordur bu symbian denen işletim sistemi,gerisi bir süre sonra sıkıcı hale gelen, program yükle program sil.Telefonları kullanmadan o kötüdür,bu iyidir demek yanlış.Bakın negative nasıl memnun kalmış SE K700 den.Bir telefona lazım olacak en son şey işletim sistemi,çünkü o bir telefon,PDA değil.Güzel menü,eğlence,oyun,müzik , olursa iyi bir foto çekme kalitesi, küçük olması ve yeterli hafıza yeterde artar bile.Telefona işletim sistemi koymak tavukla hindiyi çiftleştirmeye benziyor.Ya iyi bir tavuk alacan(tlf),yada hindi(PDA).
    Sonuçta oyun,tema,melodi,mp3,müzik,duvarkağıdı vs işletim sistemi olmayan tlf larada yüklenebiliyor.Gerisi kimin işine yarıyorki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akton -- 23 Ekim 2004, 20:48:01 >
  • bugun bende aldım
  • Ilginc bir ornekleme
  • quote:

Orjinalden alıntı: mobiletechtr

bugun bende aldım

Kanka hayırlı olsun ..
  • kardeşim nega doğru yolu bulmuşsun hayırlı olsun.............
  • Bluetooth olduğunu biliyorum ama bende bluetooth dongle yok yani data kablosy yanında verilse hiç uğraşmam ondan sordum.. Neyse başa gelen çekilir nasıl olsa bluetooth illaki her zaman lazım olur
  • Bluetooth artık her telefona gerekli ..

O yüzden bence daha iyi ..
  • negative hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun..Eğer kafam kızarsa ben de P800'ü satıp K700 almayı düşünüyorum.
  • Bence kafanı bekleme, sat al ..
  • hayırlı olsun
  • kamerasız..... topicinde dedim burada da tekrar hayırlı osun diyelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

Bence kafanı bekleme, sat al ..

V-Rally var mı bu cihazda?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.