Şimdi Ara

|*|*| Sony Ericsson K700i Hakkında Herşey |*|*| (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.316
Cevap
0
Favori
140.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayorLı oLsun arKada$ımda aLacaqTı sonra waZ geÇti gitTi sx1 alDı
  • Taşıyabiliyor mu bari yanında yaw
  • Negative telefondan öle memnun ki teşefonun tanıtım gönüllüsü gibi acayip istek ve zevkle tanıtıyo herkese
    BAna da birader için alacağımız telefonda çok yardımcı oluyor Hatta gel beraber alalım diyo
  • Negative Acaip Gaza Geldim Bende 6230 'u Satıp Hemen Bi K700i Alıyorum Hem Zaten Bunun Ekranınıda Sevmiodum Tipinide K700i Daha İyi Hem Ekran Hem Tip Olarak Bide Hafıza Kartı Takılsa 1 Numara Olucak Ama Naparsın İşte En İyisi Bu
  • Bu arada nette gördüğüm resimlerde karanlıkta telefon ışıkları mükemmel görünüyordu.
    ASlında negatif acil bir iki resim eklemeli. Büyük ihtimal düşünüyordur zaten.
    Birde benim merak ettiğim bu telefon sadece tek renk olarak mı piyasada ve siyah rengi çıkacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyunbazz -- 24 Ekim 2004, 17:56:56 >
  • nega benim surum R2Ao41 nasıl yukselticez buarda doğubankta 510 milyon
  • Nerde (dükkan olarak) 510 milyon?? Kulaklık orjinal şarj aleti dahil mi?
  • negative bize yardımcı olmak amacıyla k700i ile çektigin resimleri koyabilirmisin k700i patlaması olucak forumda çok iyi reklamı yapıldı ve bende düşünmeye başladım sadece merak ettigim foto. kalitesi reklamlarında telefon dijital kamera ile buluştu falan diyodu yanlış hatırlamıyorsam...
  • evet foto ısterız bende dogru yolu buldum artık
  • K700i ile çekilmiş bazı resimleri burada bulabilirsiniz:

http://www.cepbul.com/news/tatilk700i.php
  • valla bende p910 u aldığım zaman 40 gün kırk gece kırk forumda kutlama yapacam o gün herkese bütün içecekler benden
  • bu gün Negative® kardeşle aldık teli harika zaten ozan kardeş anlatmış tüm yönlerini benim tekrar etmeme gerek yok sanırım...
  • Iyi gunlerde kullan sca®fa©e ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ranilin

Iyi gunlerde kullan sca®fa©e ..

eyvallah kardeş...
  • 6600ı satıp 7610 düşünüyodum.acaba bendemi alsam k700i...
    Tekrardan düşünmek lazım.....
  • Evet 6 kişiye aldırdık, yok mu daha alan ..
  • öncelikle nokıa 6600 kullanan bırı olarak k 700 i ye gecmek bana neler getitir ve goturur negatıve kardeısmın tavsıyelrı sayesınde 6600 aldım 2 ay oldu ama artık sıkıldım kullanmayacagım bır suru program bıras oyun felan daha sonra sıktı sybıan bu kadar gereklşı degılmıs demekkı kacımız yukledıgımız seylerı sureklı kullanıyorkı zaten sımdı telı degıstırmeye kara verdım 62 30 alcaktım ama k700 kullanan arkadaslar baya fazla ve yaptıgım ıncelemeler sonucunda bu telde karar kıldım benı bu tel konusunda bıras daha aydınlatıp goruslerınız paylaırmısınız
  • Evet örnek resimler, 1 megapiksel ve 640*480 de çekimi..
    Bu saatte çekildiği için biraz net olmadı ama bakarsınız..

Bu arada resimdeki kırmızılı Scarface, benim misafirim..

• kötü durmuşum yaw... dikkat edin Ozan aniden çekti yani ortada bi poz olayı yok
  • İyi ki yok hee..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.