Şimdi Ara

Sony Ericsson Cyber-shot® Kulübü (Paylaşım ve teknik yardım) (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.030
Cevap
0
Favori
104.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sinotris

Katze özellikle sana ve diğer tüm arkadaslara teşekkür ederim
    sanırım elm alıcam. Elm kullanan arkdaslar resim paylaşsa cok sevinirdik. En azından karsılastırma olurdu.

Rica ederim kardeşim.
  • Arkadaslar benım cıd 53 k790 telfonum var ve ben maın custom yuklmesı yapmaya kalktım bılıordum ama unutmusum yapamadım ve tlf coktu forumda bı arkdas anlatıyor ama ben onunkını anlamdım ve olmuyor da ben tlf pc baglayıp jd far managerle telefona giriyorum karsıma ıkı kısım cıkıyor oflash ve ofs dıye ıkı kısım cıkıyor bunlardan hangısıne custom, maın ve tpa dosyalrını yukleyeceım dosyalrı nette buldum bılgısı olan bı arkadas lutfen bana yardımcı olsun ya telefonum acılmıyor acıl yardıma ıhtıyacaım var :(:(
  • cyber shot hakkaten çok kaliteli bir telefon kamera markası... ama bu yeni çıkan x serisi telefonlarda olmaması kötü
  • c902 var elimde bi tane kamera dokunmatiği çaışmıyor flaş açıp kapatan dokunmatik sorunlu sadece.acaba cam driverda bi düzenlemeye gidip tüm modlarda flaş açık olan bi cam driver bulsak yada yapsak olurmu diğye bi fikir geldi aklıma :D biraz saçma ama :D ekrandan bağımsız değiştirilebiliyormudur ki dokunmatik kısmı.masrafı nekadar tutar :S
  • Bütün modlar da flaş kullanma camdrivere gömülemez main'den kaynaklı...
  • benide üye yapın
  • merhaba arkadaşlar c905 kamera tuşu lazım yardımcı olabilecek arkadaslar varsa bana dönsünler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byben -- 7 Temmuz 2012; 17:33:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar k790i telefonumda aVea internet paketi var.Pc suite yazılımınıda yükledim.Program'a telefonu tanıttım.Connect duşuna bastığım zaman bu uyarı geliyor.Resimler aşağıda;
     Sony Ericsson Cyber-shot® Kulübü (Paylaşım ve teknik yardım)

Sony Ericsson Cyber-shot® Kulübü (Paylaşım ve teknik yardım)

• ORKUN///M O kullanıcısına yanıt
    BU KONU EFSANE :)

UP
  • quote:

Orijinalden alıntı: INOVASYON

BU KONU EFSANE :)

UP

Aynen bir çok böyle cihaz kullandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.