Şimdi Ara

Sony Ericsson, Android işletim sistemli amiral gemisini tanıttı: Xperia X10 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
0
Favori
28.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Ericsson müşteri hizmetlerinden gelen cevabı aktarıyorum;

Sayın Emre,

Sony Ericsson olarak ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Sony Ericsson X10 model telefonumuzun planlanan çıkış tarihi, 2010 yılının, ikinci çeyreğidir. Ürün piyasaya çıktığında, fiyat bilgisini yetkili distribütörlerimizden edinebilirsiniz. Ürünlerimizin özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye,www.sonyericsson.com/X10 adresinden ulaşabilirsiniz.
    Yorum ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız, ürünlerimizi tercih ettiğiniz ve bize ayırdığınız zaman için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,

Diğer sorularınız için, lütfen bize yeniden yazın.
    Sony Ericsson Çağrı Merkezi

• Iphone 3GS 32GB & Sony Ericsson X10

Sony Ericsson, Android işletim sistemli amiral gemisini tanıttı: Xperia X10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pohuman -- 11 Ocak 2010; 2:48:30 >

• gelecek ay ingilterede satışa çıkıyormuş 19 Şubatta fiyatı : 550 pounds 610 euro 885 dollar :

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x10_to_be_available_in_the_uk_next_month-news-1370.php
  • Arayüz güzel ama çok yavaş ve kullanışsız gözüküyor.
  • @sylargray:
    abi şimdi sen ne dedin anlamadım.. :D
    arayüz güzel diosun ama aynı zamanda kullanışsız ve yavaş diyosun... :D
    bence hızlandırırlar arayüzü...
  • yalnz xperia 10un ilk videosundan beri o arayüzün hızlanmasını umut ediyoruz ama videoları takip ettiğim kadarıyla o kadar da aşama kaydedilemedi o konuda bu saatten sonra da olmaz gibi gelio telefonu almada düşündürücü bi yön de bu zaten
  • ne amiral gemisiymiş be .daha çıkmadan battı bile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaghatai

@sylargray:
    abi şimdi sen ne dedin anlamadım.. :D
    arayüz güzel diosun ama aynı zamanda kullanışsız ve yavaş diyosun... :D
    bence hızlandırırlar arayüzü...

Arayüz görünüş olarak güzel ama kullanışlı değil gibi gözüküyor. Onu demeye çalıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: pohuman

Iphone 3GS 32GB & Sony Ericsson X10

ilk resime dikkat etmenizi istiyorum.pil ikonunun hemen üstünde yine ufak şekilde bir pil ikonu var.bunun sahte bir cihaz olduğunu düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: wox

ilk resime dikkat etmenizi istiyorum.pil ikonunun hemen üstünde yine ufak şekilde bir pil ikonu var.bunun sahte bir cihaz olduğunu düşünüyorum..

Alttaki widget.
  • Nerde bu telefon yaa? HTC resmen cag atladi. Adamlar google istedi diye 3 ayda cikardi Google Nexus One telefonu. Onun da ustunde 1 GHZ islemci var. Ram daha fazla. Kullanimi daha kolay gorunuyor. Android 2.1 ile geldi. Avrupa versyonunda multitouch olacak. Simdi kim alacak bu X10 u? SE de bir telefon cikaracak da ben gorcem
  • valla ben dayanamadım HTC HD2 ALDIM İLK KULLANIŞTA AŞK BU OLSA GEREK SÜPER ALET ADAMLAR YAPMIŞ UÇAK GİBİ HIZLI ERİCSSON DAHA ÇOK MÜŞTERİ BEKLER
  • kamerası 8.1 bence çok yeterli (: video ve foto seven arkadaşlar için (: iphone 4g artık 5mp olsa 5rd yada 6rd generation da belki 8 mp kamera olabilir bence (:
  • Sony nokia apple... Hala su apple in kalitesine yaklasan yok. iphone dokunmatiktir bunlar ise bastirmatik... Sadece bu bile yeterli kaliteyi anlatmaya bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megaslaughter

Sony nokia apple... Hala su apple in kalitesine yaklasan yok. iphone dokunmatiktir bunlar ise bastirmatik... Sadece bu bile yeterli kaliteyi anlatmaya bence.

Kimisi dokunmak ister kimisi bastırmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaviourknight

quote:

Orijinalden alıntı: Megaslaughter

Sony nokia apple... Hala su apple in kalitesine yaklasan yok. iphone dokunmatiktir bunlar ise bastirmatik... Sadece bu bile yeterli kaliteyi anlatmaya bence.

Kimisi dokunmak ister kimisi bastırmak

kimiside tiklamak:)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.