Şimdi Ara

Sony Dsx Serisi nasıldır? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
5
Favori
52.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dsx A40ui var bende de anlamadığım usb içine şarkıları atınca normal çalışıyor ama klasör klasör attığımda no support uyarısı alıyorum fikri olan varmı yardımcı olurmusunuz lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sadece usb bellekle kullandığım için bahsettiğiniz uyarıyı almadım dsx30 da ama usb belleğin formatıyla alakalı olabilir, belleği Fat32 / Ntfs olarak biçimlendirip deneyin. Şu an farklı bir Sony teyp kullanıyorum onda bu uyarıyı almıştım yeni bellek alarak çözebildim bu sorunu.
  • Klasör içinde klasör varsa görmeyebiliyor. Tek klasörde sorunsuz kullanmıştım Dsx30'u.
  • Sony dsx-a40ui var usb kablosu ile telefonu takınca no support diyor Android ve iphone logosu var kutusunda neden Android telefonu tanimazki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: y2101

Sony dsx-a40ui var usb kablosu ile telefonu takınca no support diyor Android ve iphone logosu var kutusunda neden Android telefonu tanimazki

Telefonunuzda sorun vardir cunku benim DSX-A30 bile android telefonlari goruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu üründen bende alacagım direksiyon kumandası iptal oluyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

arkadaşlar bu üründen bende alacagım direksiyon kumandası iptal oluyormu

Evet iptal oluyor. Bazı elektronikçiler direksiyon kumandası için aparat yapıyorlar eğer iptal olmasın derseniz bunu da araştırın.
  • şa an en uygun hangi alışveriş sitesinde satılıyor. bilgisi olan varmı?
  • ak-asya A kullanıcısına yanıt
    Çok araştırmadım ama şu an en uygun gittigidiyorda 186 TL a40 modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi useru -- 4 Mart 2016; 17:24:26 >
  • Arkadaşlar dsx-a40ui modelinde kontak kapatınca cihazında kapanmasını sağlayabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Megane 2 ye taktım kontak açınca açılıyor, kapanınca kapanıyor.

https://store.donanimhaber.com/38/89/b7/3889b719e66a70749bdaec9a7e5eeb4d.jpg
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sony Dsx Serisi nasıldır?

• gripin518 kullanıcısına yanıt
    Özel bir ayar mı yaptınız yoksa teybi taktırdığınız yerde mi yaptılar?
  • Hayır hocam özel bir ayar yok. Mevcut teybine bağlı olan soketler orjinalse bu özellik oluyor. Özel bir ayar yapmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gripin518 -- 1 Nisan 2016; 19:37:59 >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Arama büyüteç tuşuna iki saniye basılı tutarsan klasör isimleri çıkıyor.
  • Arkadaşlar radyo iyi çekmiyordu. Teybin arkasında bulunan anten soketini değiştirdim. Daha kaliteli bir soket taktım ve sonuç ortada. Radyom gerçekten çok iyi çekmeye başladı.

• selamlar bunu 2008 dobloya taktırmayı düşünüyorum bi sıkıntı olurmu ? teşekkürler
  • more34 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olacağını sanmıyorum. anten bağlantısını güzel yaptırırsanız radyosu çok iyi çekiyor.
    kendim söküp bunu takabilirmiyim acaba kolaymıdır
  • more34 kullanıcısına yanıt
    Doblonun teybi nasıl sökülür bilmiyorum ama eski teybi söktükten sonra yenisini takması 5 dk. Ben kendim yaptım montajını.
    teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.