Şimdi Ara

Sony Dsx Serisi nasıldır? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
5
Favori
52.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    radyo da o ekranda çalışıyordu değil mi?
    Sanıyorum ki iptal olmaz. internette az bi baktım da bayağı takanlar var megane 2'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: useru

quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

Ben de düşük fiyatlı teybe bakarken Sony'nin bu teybine takıldım. Biraz fazla verip almak mantıklı gibi. Eksik yönü SD kart girişi olmaması ama USB ile de iş görülür artık. USB versiyonu 1.1 imiş. Yani saniyede 1.5MB gibi bir okuma hızı var. Bu hız mp3 okumak için yeterli tabi. Sadece şarkı geçişlerinde yavaşlık olur mu diye düşünüyorum. Mesela bir klasördeki 1. şarkıdan hızlıca 20. şarkıya geçebiliyor muyuz?

Ayrıca merak ettiğim klasörler arası dolaşıp şarkıyı seçebiliyor muyuz ve bu işlemler ekran da gözüküyor mu? Yani dosya isimleri mi ekranda gözüküyor yoksa ID3 bilgileri mi?

Kapatıp açtıktan sonra kaldığı şarkıdan devam edebiliyor mu?

Fiyat olarak da en uygun Electroworld'te sanırım.

http://www.electroworld.com.tr/p/sony-dsxa30-oto-teyp/

1. şarkıdan 20.ci şarkıya tek tek tuşa basarak geçiş mümkün, elbetteki bunu yaparken zamandan kaybedeceğiz.
    Fakat klasör içindeki şarkıları listeleme özelliği var, bu özellik sayesinde tek tek basarken kaybedilen zaman geri kazanılıyor.
    Klasör içindeki şarkıları görebildiğimiz gibi, isimleri de yazıyor.
    Teyibin display özelliğine basıldığında, saat-albüm adı-klasör adı-şarkı adı gibi seçenekleri görebiliyoruz.
    Kapatıp açtıktan sonra da şarkı kaldığı yerden devam ediyor.
    Klasörler arasında geçiş yaparken de ekranda yine hangi klasördeysek onun adı yazıyor.
    EW'deki çok uygun, fiyat ve performans açısından sizi üzeceğini hiç sanmıyorum.

Hocam klasör ismini gösterme işini nasıl yapıyoruz?

Ben şarkı çalarken yukarı-aşağı tuşlarına basınca "ALB 3" tarzı yazılar cıkıyor. Albümden bahsediyor sanırım. Klasörün tam adını görme işin nasıl yapıcaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

Ben de düşük fiyatlı teybe bakarken Sony'nin bu teybine takıldım. Biraz fazla verip almak mantıklı gibi. Eksik yönü SD kart girişi olmaması ama USB ile de iş görülür artık. USB versiyonu 1.1 imiş. Yani saniyede 1.5MB gibi bir okuma hızı var. Bu hız mp3 okumak için yeterli tabi. Sadece şarkı geçişlerinde yavaşlık olur mu diye düşünüyorum. Mesela bir klasördeki 1. şarkıdan hızlıca 20. şarkıya geçebiliyor muyuz?

Ayrıca merak ettiğim klasörler arası dolaşıp şarkıyı seçebiliyor muyuz ve bu işlemler ekran da gözüküyor mu? Yani dosya isimleri mi ekranda gözüküyor yoksa ID3 bilgileri mi?

Kapatıp açtıktan sonra kaldığı şarkıdan devam edebiliyor mu?

Fiyat olarak da en uygun Electroworld'te sanırım.

http://www.electroworld.com.tr/p/sony-dsxa30-oto-teyp/

1. şarkıdan 20.ci şarkıya tek tek tuşa basarak geçiş mümkün, elbetteki bunu yaparken zamandan kaybedeceğiz.
    Fakat klasör içindeki şarkıları listeleme özelliği var, bu özellik sayesinde tek tek basarken kaybedilen zaman geri kazanılıyor.
    Klasör içindeki şarkıları görebildiğimiz gibi, isimleri de yazıyor.
    Teyibin display özelliğine basıldığında, saat-albüm adı-klasör adı-şarkı adı gibi seçenekleri görebiliyoruz.
    Kapatıp açtıktan sonra da şarkı kaldığı yerden devam ediyor.
    Klasörler arasında geçiş yaparken de ekranda yine hangi klasördeysek onun adı yazıyor.
    EW'deki çok uygun, fiyat ve performans açısından sizi üzeceğini hiç sanmıyorum.

Hocam klasör ismini gösterme işini nasıl yapıyoruz?

Ben şarkı çalarken yukarı-aşağı tuşlarına basınca "ALB 3" tarzı yazılar cıkıyor. Albümden bahsediyor sanırım. Klasörün tam adını görme işin nasıl yapıcaz?

Klasör adını pc den düzenlemeniz gerekiyor. Türkçe karakter kullanmayın düzenleme yaparken, albüm şarkı klasör isimlerini göremezsiniz veya kısmi görebilirsiniz.

• useru U kullanıcısına yanıt
    Hocam karakterlere dikkat ediyorum klasörlere isim verirken ama klasör isimlerini göremiyeceksek... Kötü oldu bu cidden.
  • quote:

Hocam karakterlere dikkat ediyorum klasörlere isim verirken ama klasör isimlerini göremiyeceksek... Kötü oldu bu cidden.

Klasör isimlerini görebiliyorsunuz normalde. Türkçe karaker kullanırsanız göremeyebilirsiniz.
  • quote:

quote:

Klasör isimlerini görebiliyorsunuz normalde. Türkçe karaker kullanırsanız göremeyebilirsiniz.

İşte hocam nasıl görcez onu merak ediyorum. Şarkı çalıyor diyelim ve o an klasör isimlerini görmek istiyoruz. Sırasıyla hangi tuşlara basmamız gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi sorunu tam anlamadım ama açıklamaya çalışayım.
    şarkı çalarken ki gösterimden bahsediyorsan. display tuşu vardı 4-5 tuşlarından birindeydi o. ona basınca saat, şarkı ismi, title falan gösteriyor. değiştirebiliyorsun.
    o albüm bilgisini falanda her şarkı için düzenlemen gerekiyor. şarkının üstünde sağ tık>özellikler>ayrıntılar menüsünden düzenleyebilirsen.
  • Aga sıkıntı yok çözcez bu işi

Display tuşu tamam onda sıkıntı yok. Albüm isimleri falan da tüm mp3 lerimde hazır bulunmakta onda da sıkıntı yok, ben sana örnekle anlatayım.

Atıyorum ben şuan X klasöründe bulunan bir şarkıyı dinliyorum ve T klasörünün içindeki ilk şarkıyı açmam gerekiyor. T klasörüne nasıl geçiş yapıcam? Tüm olay bu aslında.

Ben şuan sadece deneye deneye gidebiliyorum T klasörüne. Çünkü klasör isimlerini hiç göstermiyor. Halbuki klasörleri ekranda A,B,C vs diye listelese bende istediğim klasör ismine gelince giriş yapsam harika olucak.

Umarım anlatabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 10 Mayıs 2014; 20:23:03 >

• Büyüteç simgesi var ona basıp klasörlere ve içindekilere ön izleme bakabiliyorsun. Sonra joystikle istediğin klasör/şarkı gelince bir kere basıyorsun.
  • Arkadaşlar bu teybi 2005 model honda civic vtec ES modeli aracım almayı düşünüyorum fakat amfi ve subwoofer da kullanıyorum. Araç ve amfi için uygun mudur bu teyp ? Yani bağlantılarından falan bir sıkıntı çıkartır mı ?
    Kullanan arkadaşlar ses kalitesinden memnun mu?
    En önemlisi uygun fiyata ve güvenli şekilde nereden alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

Arkadaşlar bu teybi 2005 model honda civic vtec ES modeli aracım almayı düşünüyorum fakat amfi ve subwoofer da kullanıyorum. Araç ve amfi için uygun mudur bu teyp ? Yani bağlantılarından falan bir sıkıntı çıkartır mı ?

Teyipte tek sub çıkışı bulunuyor. Hoparlörleri amfiye bağlamayacaksan işini görür. Bağlantılarda sorun çıkmaz. Ses kalitesi kişiden kişiye değişir, benim amacıma uygundu memnundum. Hoparlörleri amfiye bağlayacaksan iki çıkışlı bir teyip daha ideal olur senin için. Usb'ye 320 kbps kalitede şarkılar atmanızda fayda olur bu teyiple.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

Arkadaşlar bu teybi 2005 model honda civic vtec ES modeli aracım almayı düşünüyorum fakat amfi ve subwoofer da kullanıyorum. Araç ve amfi için uygun mudur bu teyp ? Yani bağlantılarından falan bir sıkıntı çıkartır mı ?

Teyipte tek sub çıkışı bulunuyor. Hoparlörleri amfiye bağlamayacaksan işini görür. Bağlantılarda sorun çıkmaz. Ses kalitesi kişiden kişiye değişir, benim amacıma uygundu memnundum. Hoparlörleri amfiye bağlayacaksan iki çıkışlı bir teyip daha ideal olur senin için. Usb'ye 320 kbps kalitede şarkılar atmanızda fayda olur bu teyiple.

Amfiyide kullanmak istiyorum hocam daha düzgün bir ses alabilmek için demek bu teyp uygun değil peki tavsiye edebileceğin bir teyp var mi bu fiyatlarda?

• Taysiye edebileceğim bir teyip yok. Forum içinde bir çok ürün önerisi yapılıyor. Tek diyeceğim iki çıkışı olan bir model bulman olur.
  • Bende sipariş verdim bekliyorum
  • yeni kasa albeaya taktıran varmı?
  • quote:

İlginiz için teşekkür ederim.
    Forumda araştırdığım kadarıyla bahsettiğiniz "ayarların silinmesi" konusunda teyibin bağlantılarında yanlışlık yapıldığı ve bu yüzden hafızaya almadığı yazılıp çizilmiş. Kontrol etmenizde yarar var bağlantıları.
    Ben bu ürünün siparişini HB'dan verdim. Siz nereden temin etmiştiniz?
    Bir de merak ettiğim bir husus var, aracın orjinal teyibinin soketleri bu teyibin soket bağlantılarına uyuyor mu?
    Herhangi bir kesip biçme yapmadan(soketlerde) tak-çalıştır şeklinde bir montajı mı var?

W/r girişi varsa alacag.yarin

• İstedik bakalım verecek mi hb

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Forumda araştırdığım kadarıyla bahsettiğiniz "ayarların silinmesi" konusunda teyibin bağlantılarında yanlışlık yapıldığı ve bu yüzden hafızaya almadığı yazılıp çizilmiş. Kontrol etmenizde yarar var bağlantıları.
    Bir de merak ettiğim bir husus var, aracın orjinal teyibinin soketleri bu teyibin soket bağlantılarına uyuyor mu?
    Herhangi bir kesip biçme yapmadan(soketlerde) tak-çalıştır şeklinde bir montajı mı var?

Geç oldu kusura bakmayın. W/R girişi mevcut. Şimdiden hayırlı olsun.

• quote:

quote:

quote:

Tesekkur ederim aldim geldi ama w/r yazan giriş göremedim arka tarafta

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tesekkur ederim aldim geldi ama w/r yazan giriş göremedim arka tarafta

DSX A-30 aldıysanız soket girişinin yanında w/r .

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.