Şimdi Ara

Sony Dsx Serisi nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
164
Cevap
5
Favori
52.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Megane II aracıma yeni teyp arıyordum, Sony Dsx a30 modelini görünce sipariş verdim.
    Bu teyibi kullanan arkadaşlardan teyp hakkında yorum alabilir miyim? F/P açısından nasıldır?

• 2001 Fiat Brava da kullanıyorum. Bugün taktım. Ama hafıza konusunda sorun yaşıyorum. yaptığım bütün ayarlar kapatıp açınca siliniyor. Aldığım yere mesaj attım balalım ne diyecekler.
    Özelliklerine gelince , aracımın orjinal teybine göre oldukça başarılı. Yüksek ses seviyesinde bile berrak ve cızırtısız ses veriyor.
    Radyo da hışırtı neredeyse yok. Ama bazen kanal aramada ( otomatik aramada) bildiğim kanalları atladığı bulamadığı oluyor. bir iki denemede buluyor.
    Flash disk olarak 8GB dan fazlasını denemeyin. Okuyamıyor.
    32GB denedim 8 den yukarısını okumadı.
    Şimdilik bukadar.
    Hafıza sorununuda çözeriz inşallah.
  • İlginiz için teşekkür ederim.
    Forumda araştırdığım kadarıyla bahsettiğiniz "ayarların silinmesi" konusunda teyibin bağlantılarında yanlışlık yapıldığı ve bu yüzden hafızaya almadığı yazılıp çizilmiş. Kontrol etmenizde yarar var bağlantıları.
    Ben bu ürünün siparişini HB'dan verdim. Siz nereden temin etmiştiniz?
    Bir de merak ettiğim bir husus var, aracın orjinal teyibinin soketleri bu teyibin soket bağlantılarına uyuyor mu?
    Herhangi bir kesip biçme yapmadan(soketlerde) tak-çalıştır şeklinde bir montajı mı var?
  • Bağlantıları hatalı yapmışım. Doğru yapınca düzeldi.

Soketler konusunda hiçbir kesme yapmadan taktığımı belirtmeliyim. Aracım 2001 Fiat BRAVA. Orjinal teybi çıkarttım. Yenisini taktım. bukadar.
    Hafıza konusunda kırmızı ve sarı renkli kabloları zaten Sony soketli yapmış. hafıza sıkıntısı yaşayanlar için kılavuzunda üç farklı bağlama yöntemi göstermişler, ben ona göre yaptım. Harika oldu.

TAK - ÇALIŞTIR- KEYFİNE BAK. :)))
  • Söylemeyi unutmuşum ben gittigidiyor dan aldım. Kargo dahil 125 TL
  • Ürünün montajını ve bağlantısını yaptım. Bahsettiğiniz gibi, soketler birebir uydu araçtaki soketlere.
    İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.
  • Ben teşekkür ederim. Güle güle kullanın. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: useru

Ürünün montajını ve bağlantısını yaptım. Bahsettiğiniz gibi, soketler birebir uydu araçtaki soketlere.

hocam hb de yorumlarda direksiyon kumandası falan var demişler ama varmı öyle birşey.
    sadece kumanda mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tutunamadi

quote:

Ürünün montajını ve bağlantısını yaptım. Bahsettiğiniz gibi, soketler birebir uydu araçtaki soketlere.

hocam hb de yorumlarda direksiyon kumandası falan var demişler ama varmı öyle birşey.
    sadece kumanda mı var?

Direksiyon kumandası girişi (W/R) teypte mevcut ama aparat gerektiriyor direksiyon kumandasını çalıştırmak için. Bunun yanında, teyple beraber kumanda geliyor. Fotoğrafını yükleyeyim, teyibin altındaki kumanda geliyor.

• quote:

quote:

quote:

sadece kumanda mı var?

Direksiyon kumandası girişi (W/R) teypte mevcut ama aparat gerektiriyor direksiyon kumandasını çalıştırmak için. Bunun yanında, teyple beraber kumanda geliyor. Fotoğrafını yükleyeyim, teyibin altındaki kumanda geliyor.

teşekkürler. hocam bende aldım şimdi kargoda ptesi elimde olur heralde :)

• Hayırlı uğurlu olsun şimdiden. İyi günlerde kullanın.
  • sağolun
    teyp geldi; yatıyor.
    bi teyp çerçevesi bulamadım. krem renk palio orta kasa teyp çerçevesi yok piyasada.
    gri rengi var hep. artık griyi krem'e boyayıp takacağız.
  • quote:

sağolun
    teyp geldi; yatıyor.
    bi teyp çerçevesi bulamadım. krem renk palio orta kasa teyp çerçevesi yok piyasada.
    gri rengi var hep. artık griyi krem'e boyayıp takacağız.

Zamanla oda olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar Golf 4 kullanıyorum.
    Kapılarda toplam 4 tane kompenant ve 4 tane tiz var küçük şekillerde. Aracı 2.el aldığımızdan dolayı içerisinde AEG'nin bir teybi var. Seslerde sıkıntı yaşamıyorum baslar gayet tok ve kapıları titretecek şekilde çalıyor ama CD ve USB konusunda bana çok fazla sıkıntı olmaya başladı.(bazı şarkıları atlıyor, cd okumuyor) Bugün bimeks'de dsx-a30'u gördüm. Ses olarak acaba bu teyipten daha kötü bir ses mi alırım.
    Teyip de equalizer ayarı var mıdır?
    Yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • Mevcut teyibinizin ses çıkış gücü nedir? DSX-A30'da 4*50W çıkış gücü var, tabi bu değer gerçek değeri midir bilemiyorum. 4*22W - 4*25W olabilir belki gerçekte.
    Benim aracın üzerinde orjinal teyp vardı 4*15W'lık, bu teyibi taktıktan sonra müzik dinlemeye başladığımı anladım. Ses kalitesi ciddi oranda arttı. Basları ve tizleri net çıkarıyor. Şarkıyı dinlerken keyif veriyor diyebilirim.
    Aux ve USB girişleri mevcut, cd çalar özelliği yok A30'da.
    Ekolizer ayarı da mevcut, ön tanımlı 5 tane ve kullanıcı tanımlı olmak üzere toplam 6 ayar yapılabiliyor.
  • Bu teyp'i an itibari ile almayı düşünüyorum. Memnunmusunuz?
  • Arabadaki teyp bu :http://www.amazon.de/AEG-CS-FMP-150-CD-Tuner/dp/B001AI5Q6Y

Türkiye domainli hiçbir sitede böyle bir teyp göremedim. Büyük ihtimalle yurtdışından gelmiş.
    Yazılana göre de 4x40w çıkış var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarıaslan

Bu teyp'i an itibari ile almayı düşünüyorum. Memnunmusunuz?

Yaklaşık 10 gün oldu teyibi alalı, memnunum açıkcası. İşimi fazlasıyla görüyor.
  • quote:

quote:

Şuan ürün kargoda, gelsin deneyeceğim bende :)
  • quote:

quote:

Biz de böyle bir usb teyp alacağız hocam. Ses çıkış falan nasıl acaba? Aslında hiç anlamam bunlardan. Mesela bu tür teyplerin 50tlye olanları da var ama tabi sony almayı isterim ben de. USB şarkı geçişleri falan nasıl? SD kart girişi var mı? En çok kaç gb'a kadar usb destekliyor hocam? Biraz çok oldu sanırım kusura bakmayın

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.