Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.857
Cevap
240
Favori
797.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Berbat full aray sistemi kac zone var acaba sasirdim bu fotoda
  • VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    48 diyor yabancı bir sitede. Ekranın sağındaki o kocaman Yıldırım düşmesi gibi olan kanal değiştirirken bile acayip göze batıyordu. 85 inch olunca haliyle görülmeside çok kolay oluyordu. Sony müşterisini bulutlar üzerinde gezdiriyor. İşin ilginç yanı bu bir problem değildir diye cevap gelmişti. Ben kendi adıma ucuz kurtuldum. Başkalarının cihazı için yorum yapamam. Ama sizde 85 inch baktığınız için büyük ekran hatayı çok rahat gösteriyor diyebilirim. Ses olayına girmeyeyim bile. Muhtemelen Awox, Fujitsu filan bundan daha iyi ses verir. Bazı arkadaşlar yüksek ses açma ile dediğim şeye kıyas yapıyor ama bahsettiğim durum bu değil.
  • Hocam cok tesekkur ediyorum ana tv olarak alacaktim olmassa 55 alir yan oda icin yada 65 85 olarak baska midellere yoneliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksworld

arkadaşlar merhaba Sony 55XF9005 ile 55XH9096 arasında kaldım öneriniz nedir ?

Sony 55XF9005 nerde buldunuz sıfır cihaz piyasada yok teşhirmi hocam

• Sony xh serisinde bu sene komple patladi resmen çuvalladi,

sony in eski malzme ve iscilik kalitesi yok,malesef,
    cogunluk memnun ,degil gerek olu piksel olsun , yetersiz zone sayisi ve bloming ,dusuk ses kalitesi , gerek benzeri sorunlar olsun hepsi herkesi uzdu .

Bu sene sony icin rezil bir senedir tam manada,,memnun olan da yalan soyler icten ice keske diyorlardir kullandiklarinda eminim .

Ve sony her sene kalite ve iscilik te daha da geriye gidiyor . Ah nerde o eski sony ler , diyor her kullanan her seferinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 29 Aralık 2020; 2:34:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wquzun kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim yurtdışındayım şuan elektronik mağazalar kapalı bu bilgileri kayıt ediyorum alınacaklar listesine birde prizden söz etmiştiniz...

• freedom77 F kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

• serkan1216 kullanıcısına yanıt

Nasil genel yargilara varmissin herkes sunu diyor herkes bunu diyor. Buradaki tv den cok memnun olanlar nolacak? Ben sesi disinda herseyinden sonuna kadar memnunum. Malzeme kalitesi dediginiz nedir onu da anlamis degilim. Tv bu koyarsin yerine asarsin duvarina bi daha da 2 3 metreden fazla yaklasmazsin. Markaya cihaza camur atmak icin napicanizi sasirdiniz artik ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 29 Aralık 2020; 5:25:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Sony xh serisinde bu sene komple patladi resmen çuvalladi,

sony in eski malzme ve iscilik kalitesi yok,malesef,
    cogunluk memnun ,degil gerek olu piksel olsun , yetersiz zone sayisi ve bloming ,dusuk ses kalitesi , gerek benzeri sorunlar olsun hepsi herkesi uzdu .

Bu sene sony icin rezil bir senedir tam manada,,memnun olan da yalan soyler icten ice keske diyorlardir kullandiklarinda eminim .

Ve sony her sene kalite ve iscilik te daha da geriye gidiyor . Ah nerde o eski sony ler , diyor her kullanan her seferinde.

Boş boş yazmayı bırak gayet memnunum.

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    75XH9096 kullanıyorum, ses konusu dışında çok memnunum. İyi ki almışım.
  • rash.87 kullanıcısına yanıt

Motion flow hareketli sahnelerde netlik sağlar. Örneğin alt kayan bant yazıları motionflow açık iken rahat okunur

• Esmanur66 E kullanıcısına yanıt

benim kulandıklarım bunlar usb'li olan şarj desteği var telefon kulaklık gibi ürünleri direkek takıyorum siz kullanım amacınıza göre karar verirsiniz. alman malı kaliteli ve şık ürünler.

Schneider Electric APC 6 lı Akım Korumalı Priz + 2 USB Hızlı Şarj PM6U-GR

schneider electric apc 6 lı akim korumali priz PM6-GR

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]
    Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]

• Xf90'da görüntüde kırılmalar yoktu ancak Xh95'de görüntülerde kırılmalar yaşıyorum. Renk ayarı tavsiyeniz nedir?

• Merhabalar arkadaşlar xh9096 ile lg sk5 ses sistemini kullanmak istiyorum şimdilik optik kablo ile bağladım. 

Ama arc ile kullanmak istemiştim. Hdmi kabloyu tv nin arc yazan hdmi 3 çıkışına ses sisteminin de hdmi out arc yazan kısmına bağlayınca sürekli iletişim hatasından dolayı tv hoporlörüne geçti uyarısı alıyorum.

ilk aklıma gelen HDMI kablo kalitesi oldu paugge 2.1 hdmi kablo sipariş ettim daha elime ulaşmadı. 

Ama ses sitemi hdmi 1.4 destekliyor o yüzden olabilir mi?

Birde tv ses ayarlarında arc otomatik ses çıkışı açık başka değiştirmem gereken bir şey var mı ekran resmi atabilir misiniz ayarları ses sitemi için

• quote:

Orijinalden alıntı: ademkont

Önce diziyi oynatın, ondan sonra bekleyin 2 dk çünkü hemen dolby visiona geçmiyor,internet hızına göre yavaş yavaş dolby vision olacak....Kumandadan İ tuşuna basın oradaki değerleri resimler misin?

• Arkadaşlar merhabalar neredeyse tüm yorumları okudum fakat son olaylardan sonra Xh9096 almalımıyım yoksa Samsung q80t mi almalıyım. Teşekkürler.

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Siz bayaa geriden geliyorsunuz 😂 Çözüldü arkadaşın sorunu 👍🏻
  • Pooler P kullanıcısına yanıt
    Q80T konusunu da okuduysanız cevabı sizde. Okumadıysanız tek taraflı cevap alırsınız ki zaten biz seçimimizi Sony’den yana yaptık.
  • Arkadaşlar peki ürünün teşhir olup olmadığını anlama gibi bir şansımız var mı ayarlardan çalışma saati olayını biliyorum fakat onun da sıfırlanmasının bir yolu var mıdır acaba diye merak ettim şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Siz bayaa geriden geliyorsunuz 😂 Çözüldü arkadaşın sorunu 👍🏻

Aynen yeni gördüm :)

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.