Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.848
Cevap
240
Favori
796.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@the duderino bu ne hız pusuda bekliyormuş ben kaçıyorum hocam aman 🤐

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raskanikovv R kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :)
  • Kaçarsın tabi laf bulamamış sadece bana laf atmaya gelmiş ne deyin Allah bildiği gibi yapsın artık yazmaktan bıktım ama siz laf sokmaktan hakaret etmekten bıkmadınız.

• Burada kavga etmek yerine . Bence boyle yapmak ,daha mantikli olur.

Simdi sunu kararlastiralim,

XH serisi 2020 model televizyon modellerindeki ,sorunlar varmi yokmu. Siraliyalim alt alta .burada bildirilmis yazilimis sorunlari .

Sonra sony Turkiyenin .

Sacma salak kanun tanimaz tavirlari varmi yokmu ?
    Burada yazilimis deniyimlenmis ,tuketici tecrubelerini, sonyin burada alt alta listeliyelim.

Birbirimizi kiracagimiza , bu sekilde herseyi ,objektif olarak tartisalim görusundeyim.

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Konu sahibi satıcı olunca bu sorulara cevap vermek yerine sessiz kalmayı tercih ediyor. Yoksa ilk mesaja bunlar sabitlense harika olmaz mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 29 Aralık 2020; 21:37:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rash.87

Bende geçen ay başında trendyoldan mysonyshop satıcısından aldım. Horoz kargo ile gelmişti. Öneririm bir sıkıntı çıkmadı servisle çalışma saatine baktık hepsi 0 dı. Herhangi bir sıkıntı görmedim. 8100 Çok iyi fiyat şu anda. Hatta sipariş verecek arkadaşlar mysonyshop ile görüşüp tv kutusunuda naylon poşetlere sarıp öyle yollamasını isteyin hem yırtılma yada kutuda cızık olusmaz lojistik fırması getırırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazydange -- 29 Aralık 2020; 21:29:57 >

• serkan1216 kullanıcısına yanıt

Nerde hocam sanki bütün suçlu ben mişim gibi en ufak bişey desem bana laf ederler hatta hakaret ederler madem bazı sorunlar var hep birlikte hareket edilse daha iyi olur. Ona göre toplu başvuru yapılır ona göre hareket edilir. Yazdım ama şimdi bana yine laf eden olur çünkü mimliyim ne desem suç olur.

• Selam,
    65xh9096 veya 9077(gri) için 11500 tl'ye kadar fiyat görenler paylaşırsa sevinirim.
    Garanti Bonus kartım olmadığından Vatan'daki 12.299 üzerinden 5% indirim+ 5% bonustan faydalanamadım.Adamlar kasada TEB Bonus'la 5% indirimli çektikten sonra hata yapmışız, sadece Garantinin Bonus kartlarına indirim yapabiliyoruz deyip iptal ettiler.Kasada kalakaldım :)

• the duderino T kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• scorpion4201 S kullanıcısına yanıt

aynen katılıyorum size hocam 

• Agalar yarın servis tv yi getirip kurulum yapacak. Kurulum esnasında en can alıcı kontrol ne yapmam lazım. Ölü piksel, sağında solun kırık çizik, tv nin çalışması saati dışında dikkat edilecek bir husus var mı
  • Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt
    Takip bende merak ediyorum
  • Ben beklemedeyim. Almışken görüntü kalitesi, işlemcisi ve sesi olabildiğince daha iyi almak istiyorum. Eski LG TV mi 10 yildir kullanıyorum. Bunuda bir 10 yıl kullanırım. Bir kaç ay sonra 2021 model tvler gelecek. Dövizde sanki aşağı doğru bir iniş olacak gibi. TV fiyatları aşağıya doğru inme eğilimi ağır basıyor. 55Xh9096 8000-8500 arasında fiyatlanıyor. 55XH9505'da da indirim bekliyorum.9505'da ciddi indirim olursa tercihim bu olur. Şöyle 10500 civarı fena olmazdı. Olmaz ise de herzaman 8500 altına belki 8000 altına xh9096 bulunur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kallus -- 30 Aralık 2020; 0:14:0 >
  • crazydange kullanıcısına yanıt

Mysonyshopdan ürün almanızı önermem benim kutusunu açmadığım kullanmadığım ürünü iade almak istemedi ordaki şahıs Tüketici Kanunu falan umurunda değil sorun olursa hiçbir şekilde destek olmazlar hakem heyetine başvurdum zamanı gelince mecbur alacak o ayrı konu.

Tabi karar yine alacak olan kişinin ben sadece uyarmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion4201 -- 29 Aralık 2020; 23:44:54 >
  • kallus K kullanıcısına yanıt
    Valla hocam seneler geçtikçe çok da değişen bir şey olmuyor fazla. Aciliyet varsa beklemenize gerek yok alın geçin. He aceleniz yoksa Nisan- Mayıs gibi gelir yeni modeller ama fiyatlar uçuk olabilir. 100 hz panel Sony’i bu fiyata ileride bulmak zor olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Kayikci34

Valla hocam seneler geçtikçe çok da değişen bir şey olmuyor fazla. Aciliyet varsa beklemenize gerek yok alın geçin. He aceleniz yoksa Nisan- Mayıs gibi gelir yeni modeller ama fiyatlar uçuk olabilir. 100 hz panel Sony’i bu fiyata ileride bulmak zor olabilir

Hocam acil bir durum yoktur. 2021 model de almayı düşünmüyorum. Xh9505 fiyatının düşmesini bekliyorum. Xh9505 d3 indirim olmaz ise xh9096 alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kallus -- 30 Aralık 2020; 0:14:39 >
  • kallus K kullanıcısına yanıt
    Valla hocam Samsung Qled alacaktım ama bu modeli önermişti bir arkadaş. Göz gezdireyim dedim aklımı çeldi, bugün yakından 5 dk inceledim paketlettim hemen :) Ses konusunda Sony yüzünüzü pek güldürmez çünkü düşük watt hoparlör kullanıyorlar. Yani şu tv ye bi harman kardon koysalarmış efsane olurmuş. Ben 5+1 Logitech kullandığım için çok da sorun etmiyorum ama. Vatan’a baktınız mı acaba aradığınız model için. Bonus card için %5 + %5 indirim var yılbaşına kadar
  • Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt

İndirimlerden bilgim var. Trendyolda da indirim var. 9096'daki bazı sorunları özellikle uydu yayındaki göz kırpma, flaş olayından sonra bekleyeyim diyorum.

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.