Şimdi Ara

SONY ALIRKEN BİR DAHA DÜŞÜNÜN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cileklivanilya

sony'den ben de çok çekmiştim. hakem heyetinin ücret iadesi kararına rağmen üreticiden onay bekliyoruz gibi saçma sebeble iade yapmıyorlardı. en sonunda attığım mail'lere dayanamayıp paramı geri verdiler

elinizdeki hakem heyetinin ücret iadesi kararına rağmen iade yapılmıyorsa ilamlı icra takibi başlatabilirsiniz.

Hocam elimde var karar sony mırın kırın ediyo sizdeki bekliyorum hayırlısı Pazartesi başlatıyorum vaktim olucak inşallah
  • Bay Robot kullanıcısına yanıt
    hocam kronik sorundan bahsediyorum sizinki normal bozulma. Z5in de bir tek isınma sorunu var sd810dan dolayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Kvnç kullanıcısına yanıt
    Anladım
    Yinede normal bozulma dahi olsa serviste bu kadar sorun çıkartmamaları gerekirdi her bozulana böyle çıkarsalar...
    Apple ısınmaya dahi değişim yaparken internette okuyorum arkasında çizik olan telefonu garanti dışı bırakmışlar sonyde
    Neyse teşekkürler yorum için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 30 Aralık 2016; 19:59:10 >
    garanti konusunda hemfikiriz zaten kesinlikle artık bir şey yapmalılar. Ama çok memnun olanlar da var mesela xz konusunda ekranda gölgelenme mi ne öyle bir sorun oluşmuş göndermis garantiye 2 günde değişim kararı çıkmış 5. Günde yeni telefon vermişler anlamadım gitti valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Kvnç kullanıcısına yanıt
    Hocam şikayetvar gibi sitelere bakarsanız sony hakkında ne kadar çoğunlukta insan var görürsünüz şikayet konusunda
  • Benim sony telefonun ekranında sorun çıkmıştı yolladım kvk servise sorun halledildi 8 günde telefon geri geldi.Zaten bunun 4 günü kargo gidiş geliş, gerisini siz düşünün :)
  • Olabilir hocam burda garantiden şikayeti olanları konuşuyoruz. Elbet memnun olanlarda çıkar garantiden ancak internette bu kadar çok şikayet olması ciddi bir sorun sony müşterisine önem vermiyor malının arkasında durmuyor.
    Olması gereken zaten o sizi geciktirmişler bile belkide kargo hariç en fazla 10 gün içinde tamir etmesi lazım etmezse tamir edilene kadar yeni telefon göndermesi lazım 15 iş günü içinde de tamir edemez ise ya para iadesi yada değişim yapmalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 31 Aralık 2016; 12:37:44 >
  • Sony z3 ümü ekranın sararması, sol üst köşeden ekranın kalkması ve kamera tuşunun bozulması sebebiyle İzmir teleservise gönderdim. 1 hafta içinde bana geri geldi üstelik komple kasa, arka ve ön cam değişmiş ve sesi az çıkan telefonun daha iyi bir şekilde gelmesiyle memnunum. Servis işi biraz da şans işi galiba olay biraz da türkiyedeki servislerde bitiyor sanki
  • Bugün sony'nin arama zahmeti üzerine girmesi üzerine güzelce bir azarladıktan sonra teleservice email gönderdi fatura ücreti 2358.99 lira olan telefonumun para iadesi gerçekleşeceğine dair ve iban istedi(zaten atmış olduğum) bakalım 5 iş günü içinde iademi yapacaklarmı email ss eklenecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan976

Sony z3 ümü ekranın sararması, sol üst köşeden ekranın kalkması ve kamera tuşunun bozulması sebebiyle İzmir teleservise gönderdim. 1 hafta içinde bana geri geldi üstelik komple kasa, arka ve ön cam değişmiş ve sesi az çıkan telefonun daha iyi bir şekilde gelmesiyle memnunum. Servis işi biraz da şans işi galiba olay biraz da türkiyedeki servislerde bitiyor sanki

Hocam olması gereken bu zaten üstelik komple kasa arka ön cam değişmiş diye birşey yok komple değişiyor o parçalar zaten tek tek değil.
    Adamlar değiştirmeden mi yollasınlar tamirini yapıp en hızlı şekilde göndermeleri gerek bu işler böyle yürür her bir müşteriyi memnun etmek gerek.
    Sadece internette bile çok fazla şikayet var sony türkiye ile yurtdışını arayın anında ilgileniyorlar anlayacağınız sony Türkiye de sorun adamlar iplemiyolar öbür türlü

• siz bir de huawei sayfasına girin adamların tek derdi hangi kılıf alsam.
    kapıdan telefonu alıp kapına bırakıyorlar.
    m5 almaktan son anda vazgeçen ben şuan 4 yıllık telefonumla hala debelleşiyorum.

lgnin forum da ghostscreen,çatlayan camera camı ve bootloop ile dolu:/
  • quote:

Orijinalden alıntı: annieste

siz bir de huawei sayfasına girin adamların tek derdi hangi kılıf alsam.
    kapıdan telefonu alıp kapına bırakıyorlar.
    m5 almaktan son anda vazgeçen ben şuan 4 yıllık telefonumla hala debelleşiyorum.

lgnin forum da ghostscreen,çatlayan camera camı ve bootloop ile dolu:/

Hocam ne yapın ne alın M5 almayın arkadaşımda var yemin ederim telefonu kullanamıyor yanında power bank olmadan bir kapanıyor durduk yere güç vermeden açılmıyor 3 kez servise gitti şuyu buyu değişti hala aynı satıp kurtulacak o da kesinlikle bulaşmamanızı tavsiye ederim...
    Huawei kullanmadım ama P9 modelini kullanan arkadaşım memnun ben xiaomi lenovo gibi tanınmayan markalarda kullandım sony kadar berbat sorunları olan telefon üreten ve malının arkasında durmayan şirket görmedim...
    Fiyat aralığınıza göre en sorunsuz telefon iphone jailbreak atarsanız androidteki gibi bir çok değişiklik yapabilirsiniz telefonda ayrıca serviste de oldukça başarılı apple

• An itibariyle paramı almış bulunmaktayım 2358.99 lira fatura parası...
    BÖYLE UĞRAŞAN ARKADAŞLARIMIZ VAR İSE KESİNLİKLE VAZGEÇMEYİN VE HAKLARINIZI BİLİN TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE BAŞVURURSANIZ ONLAR YARDIMCI OLACAKTIR.
    Bu sony gibi şirketlerin yanına kar bırakmayın.
  • Arkadaşlar sony türkiye herşeye rağmen kronik sorunlu telefonlara müdahale etmeden satmaya devam ediyor bu kadar duyarsızlar...
  • iPhone 5s kullanıcısıyım. Biraz iPhoneden sıkıldığımdan ve malum şarj sıkıntısından dolayı Xperia Z5 Compact modeline geçmeyi düşünüyordum. Fakat bu konudaki yorumları okuyunca ne yapsam bilemedim. Şansıma kronik sıkıntılı bir cihaz gelirse bende mi burada Sony e laf saydırıp durucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

iPhone 5s kullanıcısıyım. Biraz iPhoneden sıkıldığımdan ve malum şarj sıkıntısından dolayı Xperia Z5 Compact modeline geçmeyi düşünüyordum. Fakat bu konudaki yorumları okuyunca ne yapsam bilemedim. Şansıma kronik sıkıntılı bir cihaz gelirse bende mi burada Sony e laf saydırıp durucam

Hocam alıcaksanız paranızı çöpe attığınızda değecek kadar ucuz bulursanız alın.
    Ev arkadaşımda 5S var ve modemimiz sorunlu arkadaşa anlatamıyorum ara ara wifi dan atıyor cihazları neyse servise gönderdi wifi sorunlu diyerek kendisi telefonunu oldukça hor kullanmış bu arada buna rağmen pazartesi kargoya verdiği telefonunu, cumartesi günü yeni sıfır 5S'i elindeydi eskisinden farklı olarak daha yeni çıkan bir 5S modelini yollamışlar üstelik...
    Apple servis ve telefon açısından başarılı gerçekten bence telefonunuzdan vazgeçmeyin. SE'de kullandım Z5'e göre kesinlikle şarj süresi çok iyi hemde çok daha hızlı şarj olmakta size önerim SE olur. Eğer iphone istemiyorsanız da huawei oldukça ilgili bir firma. birkaç çin firması daha var fakat türkiye de garantisi bulunması zor.
    Hocam siz model yükseltin bence cihazınıza jailbreak ile değişiklik yapmayı deneyin birde tavsiye ederim şarj konusunda sizi memnun edecek en iyi marka lenovo dur ayrıca telefonlarıda genellikle kalitelidir.

5s ile alakalı problemin yok, telefon fazlasıyla yetiyor. Şarj olayınıda powerbank sayesinde çözüyorum. ( Hep sırt çantamla gezerim ondan taşıma sıkıntım yok. ) Telefon değişikliği yaparsam android denemek isterim.

Müşteri memnuniyeti konusunda Appleden daha iyisi yoktur diye düşünüyorum :)

Biraz daha araştırayım, aklıma yatarsa değişiklik yapacağım
  • avtheree kullanıcısına yanıt
    Hocam android'de beni en mutlu eden lenovo oldu tavsiye ederim. Diğer markaların arayüzleri pek fazla beğenemiyorum. Kişiye göre değişir tabiki ama Lenovo malzeme kalitesi olsun performans optimizasyon olsun pil olsun ben sevdim android alıcak olsam alırdım.
    Bu kadar övgü sonucunda bugün gidip bakacağım :) Merak ettim doğrusu
  • Bakın hocam beğenirseniz hayırlı olsun şimdiden...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.