Şimdi Ara

Sony 55XD7005B mi Samsung 55KU7000 mi Almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 3500 TL bir bütçem var, isteğim ise 55 inç olması, PS 4 Pro'yu rahatça 4K'da oynayabilmek.

İki model arasında kaldım ilki Sony 55XD7005B, SONY kalitesine güvendiğim için bu modeli listeye aldım.
    İkincisi de Samsung 55KU7000 modeli, bunu da forumdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine listeledim.

Acaba hangisini almam bana daha uygun olur?

Teşekkür ederim.

• 55XD7005B bende bu var.daha önce led tv kullanmadıgım için nekadar sağlıklı yorumlayabilirim bilmiyorum ama çok memnunum 3300e aldım .2hafta olmuştur
  • quote:

Orijinalden alıntı: FJieQuen.RAA

55XD7005B bende bu var.daha önce led tv kullanmadıgım için nekadar sağlıklı yorumlayabilirim bilmiyorum ama çok memnunum 3300e aldım .2hafta olmuştur

Nereden aldınız acaba 3300 liraya? Benim baktığım tüm yerlerde en ucuz 3450 lira da :)
  • Suan xd7005 3450 nin altina yok hicbir yerde ben cok bekledim takip ettim 3100 bandina yada altina inermi diye inmedi. Muhtemelen de inmeyecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OgulcanKaya

quote:

Orijinalden alıntı: FJieQuen.RAA

55XD7005B bende bu var.daha önce led tv kullanmadıgım için nekadar sağlıklı yorumlayabilirim bilmiyorum ama çok memnunum 3300e aldım .2hafta olmuştur

Nereden aldınız acaba 3300 liraya? Benim baktığım tüm yerlerde en ucuz 3450 lira da :)

media markt sitesinde gecekuşu kampanyasıyla geceleyin 3300e düştüğünde aldım
  • 3500şuan media market de hemde outlet ürünü falan değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.