Şimdi Ara

Sonunda servisten ultrabookum geldi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bundan 3 hafta önce asus ux32vd ultrabooku servise göndermiştim geçen hafta pazartesi işleme soktular. Sorun hdd ye ve ssd ye format atmam ve recoveryi silmemdi. Hdd ye tekrar windowsu kurduktan sonra expresscache ayarlarını yapamadım. Bunun icin servise mail attım ve bana ürünü adaptorüyle birlikte yollanmasını söylediler. Bende gönderdim. Saolsunlar yapıp gönderdiler. Yeniden orjinal recovery modunu oluşturmuşlar.

Eğer sizinde bu tarz durumunuz olursa servise gönderin bilgisayarı. Özlemişim ultrabookumu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: _emreyy_

Bundan 3 hafta önce asus ux32vd ultrabooku servise göndermiştim geçen hafta pazartesi işleme soktular. Sorun hdd ye ve ssd ye format atmam ve recoveryi silmemdi. Hdd ye tekrar windowsu kurduktan sonra expresscache ayarlarını yapamadım. Bunun icin servise mail attım ve bana ürünü adaptorüyle birlikte yollanmasını söylediler. Bende gönderdim. Saolsunlar yapıp gönderdiler. Yeniden orjinal recovery modunu oluşturmuşlar.

Eğer sizinde bu tarz durumunuz olursa servise gönderin bilgisayarı. Özlemişim ultrabookumu :)

hayırlı olsun sormak istediğim bir sey var aşagıda 2 link verecegim bunlardan bir tanesi sanırım sizdeki pc ile aynı ürünmü? eger aynı ise bir kaç sorum olacak cevaplarsanız memnun olurum.
    1-açma düğmesine basıldıkdan sonra kaç dakika içinde pc kullanıma hazır hale geliyor?
    2- ram degiştirme olayında içindeki ramı çıkarıp 8 gb lik yenisinimi takıcaz ?yoksa 4 gb lik ram alıp ilave ram takviyesimi olacak?
    3 aşagıda başka bir ux32 modeli linkki veriyorum ay sonu gelecekmış sizce bu nu beklemeye değermi?
    yanıtlar için şimdiden tşkler linki veriyorum

http://www.kocpa.com/Urun/ASUS-UX32VD-CORE-I7-3517U-19GHZ-4GB-DDR3-500-GB-HDD-24-GB-SSD-
    133ve39ve39-INTEL-BT-W7PRE-pmu1766.html

yeni gelecek ürün linki
    http://www.kocpa.com/Urun/UX32VD-R4013H-133-I7-3517U-6GB-RAM-500GB-SABIT-DISK-24GB-SSD-1GB-W8-pmu2181.html

• iyiymiş
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worms_ -- 28 Şubat 2013; 14:02:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyma1972

quote:

Orijinalden alıntı: _emreyy_

Bundan 3 hafta önce asus ux32vd ultrabooku servise göndermiştim geçen hafta pazartesi işleme soktular. Sorun hdd ye ve ssd ye format atmam ve recoveryi silmemdi. Hdd ye tekrar windowsu kurduktan sonra expresscache ayarlarını yapamadım. Bunun icin servise mail attım ve bana ürünü adaptorüyle birlikte yollanmasını söylediler. Bende gönderdim. Saolsunlar yapıp gönderdiler. Yeniden orjinal recovery modunu oluşturmuşlar.

hayırlı olsun sormak istediğim bir sey var aşagıda 2 link verecegim bunlardan bir tanesi sanırım sizdeki pc ile aynı ürünmü? eger aynı ise bir kaç sorum olacak cevaplarsanız memnun olurum.
    1-açma düğmesine basıldıkdan sonra kaç dakika içinde pc kullanıma hazır hale geliyor?
    2- ram degiştirme olayında içindeki ramı çıkarıp 8 gb lik yenisinimi takıcaz ?yoksa 4 gb lik ram alıp ilave ram takviyesimi olacak?
    3 aşagıda başka bir ux32 modeli linkki veriyorum ay sonu gelecekmış sizce bu nu beklemeye değermi?
    yanıtlar için şimdiden tşkler linki veriyorum

http://www.kocpa.com/Urun/ASUS-UX32VD-CORE-I7-3517U-19GHZ-4GB-DDR3-500-GB-HDD-24-GB-SSD-
    133ve39ve39-INTEL-BT-W7PRE-pmu1766.html

yeni gelecek ürün linki
    http://www.kocpa.com/Urun/UX32VD-R4013H-133-I7-3517U-6GB-RAM-500GB-SABIT-DISK-24GB-SSD-1GB-W8-pmu2181.html

Öncelikle teşekkür ederim. Evet aşağıdaki linktekiyle aynı ürün.

1) Yaklaşık 70sn açılması 10-20sn arasıda kendine gelmesi sürüyor. Baya uzunmuş hakikaten.
    Uyku modundan açılması ise sadece 6sn sürüyor. Günlük kullanımlarınızda bilgisayarınızı uyku moduna alabilirsiniz.

2)Bilgisayarın içinde araştırmalarıma göre 2 adet ram bulunmakta. Bunların sadece 1i çıkartılabilir parçadır. 2GB dir o da bunun yerine 8gb lik patriot CL11 1600mhz lik ram takılabilir. Fakat bu rami bulmak zor vatan bilgisayarda hiç kalmamış. İnternet üzerinden sipariş verebilirsiniz başka sitelerden.

3) Gösterdiğin o linkteki pc ux32vd r4013h'ı asusun kendi sitesinde bulamadım.
    http://zenbook.asus.com/zenbook/?c=prime_ux32 ve ürünün modelini googleden arattırdığım zaman asus ile ilgili hiç bir sitede bulamadım.

Açıkçası bu ürün bana fake gibi geldi çünkü ürün tamamen ux32vd r4002v ile aynı farklı olan tekşey 6gb ram olması ve windows 8 olması. Zaten biz zenbooklarımızı aldığımız zaman windows 8i 29 TL gibi bir ücretle alabiliyoruz. Asusun bu kampanyası var. Ve aradaki fiyat farkı çok uçuk. Ben bilgisayarı 2.337 tl ye aldım burada 2.845 tl ye geliyor. Çok gereksiz.

quote:

Orijinalden alıntı: Worms_

Isınma sorunu yapıyor mu?

Isınma sorunu pek yok. Gerçi oyun testi hiç yapmadım tam olarak bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _emreyy_ -- 19 Ekim 2012; 20:28:00 >

• Bugün bilgisayarı açtığımda farkettim ki çok hızlı açıldı 30sn sürdü. ilk 70sn de açılmasına nazaran.

2.ci defa denedim yine 30 sn sürdü. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.