Şimdi Ara

Sonuç sitesiyle ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sınav sonuçlarından önce siteye YKS kısmı eklenmişti. Benzer bir şey var mı diye bakayım dedim 2018 tarihinde ösys gözüküyor, yerleştirmeler ösys adı altında oluyor zaten. Acaba bu yeni mi eklendi yoksa var mıydı? Daha önce kontrol eden oldu mu? Yeni eklendiyse umut var bence.

• 2018 osys yok baktim
  • vardı çiceğim öss'de var fark etmişsindir.
  • BorulceReceli kullanıcısına yanıt
    Yok onu gördüm de mesela 2017 ösys var zaten hani 2018 olanı yeni eklemişlerdir belki diye düşünmüştüm.
  • proilo0 kullanıcısına yanıt
    Şimdi var ama link eklememişler altına daha sonuçlar açıklanınca ekliyorlar zaten onu da. Siz ne zaman bakmıştınız?
  • Aynen ÖSYS var mıydı ya iyi tespit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniüye75

Şimdi var ama link eklememişler altına daha sonuçlar açıklanınca ekliyorlar zaten onu da. Siz ne zaman bakmıştınız?
    Nerde tam olarak ?
  • whisper242 kullanıcısına yanıt
    https://sonuc.osym.gov.tr/SonucSec.aspx
    Böyle atınca olmadı neyse tarihin altında ösys'yi seçince çıkıyor. Ama herhangi bir link eklenmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniüye75 -- 20 Ağustos 2018; 22:12:29 >
  • Hocam yks yeni olduğu için eklenmişti onunla ilgili başlık açmıştım ama ösys eski olduğu için onunla ilgili yeni başlık açılmayacak
  • hedeftıp35 H kullanıcısına yanıt
    Yok hocam mesela önceden 2017 tarihinde vardır ama 2018 tarihi için yeni eklenmiş olabilir diye düşünmüştüm.
  • 13-14 ağustosta varmış yeni eklememişler.

Hatta 12 şubatta bile varmış ösys kısmı buradan ekmek çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Death -- 20 Ağustos 2018; 22:17:17 >
  • White Death kullanıcısına yanıt
    Tüh, bayram sonrasına kaldı o zaman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.