Şimdi Ara

Sons of Anarchy (2008-2014) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.201
Cevap
20
Favori
93.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diziden bir kaç kare(hem konu öne çıksın, hemde ss'lerden dizi biraz ilgi çeksin diye)

Sons of Anarchy (2008-2014)

• Güzel bir diziye benziyor. Listeme aldım. Yazın dizi yokluğunda iyi gider. O zamana kadar son 2 bölümde çevrilmiş olur herhalde.
  • Zamanım olsa ben çevirirdim
  • SOA izleyicilerine mutlu haber

Hoydudu son iki bölümü çevirmeye başladı;

http://divxplanet.com/sub/m/17064/Sons-of-Anarchy.html
  • Nasıl bir dizidir arkadaşlar?Şuanda devam ediyor mu yoksa bitti mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Guetta*

Nasıl bir dizidir arkadaşlar?Şuanda devam ediyor mu yoksa bitti mi?

2. sezon bitti, oldukça güzel bir dizi zaten Amerika'da gösterildiği ilk günkü reytingi koruyan -yani seyirci kaybetmeyen- bir dizi. 3.sezon eylül-ekim gibi başlar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkblaziken

quote:

Orijinalden alıntı: David Guetta*

Nasıl bir dizidir arkadaşlar?Şuanda devam ediyor mu yoksa bitti mi?

2. sezon bitti, oldukça güzel bir dizi zaten Amerika'da gösterildiği ilk günkü reytingi koruyan -yani seyirci kaybetmeyen- bir dizi. 3.sezon eylül-ekim gibi başlar sanırım.

Cevapladığın için çok teşekkür ederim.Hemen izlemeye başlıyorum.
  • Diziden yeni kareler(bu sefer daha özenli seçtim )

• quote:

Orijinalden alıntı: smd

FX kanalı D-Smart'ta değil mi yav Digiturk ne alaka

Digiturk 54. Kanalda 5-6 ay önce eklendi.
  • İlk sezonu bluray olarak edindim.Finaller bitsin başlıyacagım hemen,epey umutluyum
  • Fx'te habire denk geliyo merak edip izlememiştim hiç bir bakayım bari
  • Efsane 7 Eylül'de dönüyor... Bilmeyenler için yukarı gelsin.
  • Benim için efsane olan Sons of Anarchy için blogda bir yazı yazdım. Hayranlarının hoşuna gideceğinden eminim:

http://cineshoot.blogspot.com/2010/08/dizi-tavsiyesi-sons-of-anarchy-mutlaka.html

İzleyin, izletin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 13 Ağustos 2010; 2:06:12 >
  • Forumda konusu olduğunu bilmiyordum. En sevdiğim dizilerden birisi Sons Of Anarchy. Her şeyden önce müzikleridir bu diziyi güzel yapan. Aslında söylenecek çok şey var bu diziyle ilgili de sonraya saklayayım

Yeni sezonda ekranlara ilk dönüşü yapan dizi olması da beni ayrıca mutlu ediyor. 2. sezon çok güzel bitmişti. Umarım 3. sezon da aynı hızla başlar.
  • İlk bölüm çıktı, çevirisini de bizzat yükledim. Müthiş bir dönüş yaptı tek kelimeyle. Keyifli seyirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evoo

İlk bölüm çıktı, çevirisini de bizzat yükledim. Müthiş bir dönüş yaptı tek kelimeyle. Keyifli seyirler.

Bu muhteşem dizinin çevirisini senin yapmana çok sevindim Evoo, artık inanıyorum ki dizinin bölümlerini zamanında izleyebileceğiz. 2.Sezon muhteşem bitmişti, 3.Sezon'un da güzel başlamasına çok sevindim. Ama artık bu diziyi daha çok insan seyretsin istiyorum çünkü gerçekten piyasadaki pek çok diziden çok daha kaliteli bir Top 5 yapsam;

OZ
    Breaking Bad
    Dexter
    Prison Break
    Sons of Anarchy

olur. Neden bu dizi gerektiği saygıyı görmüyor anlamıyorum. Galiba flashback, flashforward olmayınca insanların seyredesi gelmiyor.

• Sağolasın. :)

Vallaha ben de çok merak ediyorum bu dizinin neden izlenmediğini. Umarım bundan sonraki süreçte altyazıları zamanında yetiştirirsek, "aa altyazıları hemen gelen bir dizi, hadi takip edelim o zaman" derler de 3-5 kişi daha tanışmış olur diziyle. :)

Bu arada ilk5'indeki 3 dizi benim ilk3'ümü oluşturuyor. Güzel bir tesadüf. :)
    Dexter
    Sons of Anarchy
    Breaking Bad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 9 Eylül 2010; 15:20:31 >
  • Ancak 2 gün önce izleyebildim yeni bölümü.

Muhteşem bir dönüş. Mükemmel bir Soundtrack. Hatta en iyi müziklerin Sons of Anarchy de olduğunu söylesem bile olur. Bu yüzden bu diziyi çok ama çok seviyorum. "No Milk Today" ile başlayıp "Dad's Gonna Kill Me" ile bitti 3. sezonun ilk bölümü. Harikaydı.

İçimde Half-Sack in ölmediğine dair hala bir umut vardı, çok üzüldüm öldü dediklerinde..

Ayrıca Jax'e güvenim sonsuz gider İrlandada bulur alır gelir o çocuğu

Çeviren arkadaşa da çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frick! -- 16 Eylül 2010; 0:49:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Evoo

Sağolasın. :)

Vallaha ben de çok merak ediyorum bu dizinin neden izlenmediğini. Umarım bundan sonraki süreçte altyazıları zamanında yetiştirirsek, "aa altyazıları hemen gelen bir dizi, hadi takip edelim o zaman" derler de 3-5 kişi daha tanışmış olur diziyle. :)

Bu arada ilk5'indeki 3 dizi benim ilk3'ümü oluşturuyor. Güzel bir tesadüf. :)
    Dexter
    Sons of Anarchy
    Breaking Bad

Nerde Nip/Tuck ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.