Şimdi Ara

Sons of Anarchy (2008-2014) (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.200
Cevap
20
Favori
93.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hic motor tecrubem olmadigi icin vitesli olmasindan dolayi cekiniyorum sadece zor gibi geldi bana vites olayi sanki. Motorlar cok agirda degil o yonu iyi bu saydiklarimin. Ama sl 200 cok guzel duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sons of Anarchy tişört lazım bugün müşterimin üzerinde gördüm güzeldi. altın renginde yazıyordu yazı

• ağlatır
  • 6.sezon 9. bölümü şimdi izledim.
    Evsiz bir sokak kadını vardı.Dizide 3-4 kere gözükmüştü.Dizi için bir anlamı yoktu.Kulübün camına ingiliz anahtarı atan kızın ölmüş olan annesi çıktı.İyi de neden ölmediğini saklamış kadın.Bu kadın ilerki bölümlerde muhtemelen kulübe zarar verecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Sons of Anarchy tişört lazım bugün müşterimin üzerinde gördüm güzeldi. altın renginde yazıyordu yazı

ben de satın almıştım bayramda, sons of anarchy california tişört diye aratırsan çıkar n11'de. 30 lira ama değer bence kaliteli tişört.

• quote:

Orijinalden alıntı: Korkusuz Üye

6.sezon 9. bölümü şimdi izledim.
    Evsiz bir sokak kadını vardı.Dizide 3-4 kere gözükmüştü.Dizi için bir anlamı yoktu.Kulübün camına ingiliz anahtarı atan kızın ölmüş olan annesi çıktı.İyi de neden ölmediğini saklamış kadın.Bu kadın ilerki bölümlerde muhtemelen kulübe zarar verecek.

Diziyi bitirince bu mesajınızı unutmayın hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I Will Burn You

quote:

Orijinalden alıntı: Korkusuz Üye

6.sezon 9. bölümü şimdi izledim.

Diziyi bitirince bu mesajınızı unutmayın hocam

Its time

• 6.sezonu bitirdim.Dizi hep dram hep dram.Yaprak Dökümünü geçti maşallah.
    Yalnız Tara haklıydı.Jax çok yanlış kararlar verdi , sözünde durmadı.Kadın ne yapsın çocuklarının da Jax gibi bir canavara dönüşmesini istemiyor haliyle.Söz vermişti kulübü bırakacaktı , Opie ölünce bahane etti bırakmadı.Sonuç ortada.

Ayrıca diziye böyle bir sahneyi niye koymuşlar anlayamadım , hayvanseverler ve motorcular fena kızmıştır.

• Kurt Sutter'ın yeni dizisi the bastard executioner tutmayacak gibi, IMBD puanı çok düşük, yorumlar çok kötü. Neyse belki gene SOA dunyasına döner de First 9 dizisini yazar.
  • Kairros. kullanıcısına yanıt
    bende bakamadan actım aşagdaki mesajda alıntılı gordum kendime sovdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Kurt Sutter'ın yeni dizisi the bastard executioner tutmayacak gibi, IMBD puanı çok düşük, yorumlar çok kötü. Neyse belki gene SOA dunyasına döner de First 9 dizisini yazar.

puanlamalara bakarak yorumlamak önyargı örneğidir.
    imdb top 250'de saçma bulduğum o kadar film var ki...

the watch dogs oyununu da her oynayan kötülüyor ama ben gta 5'den daha iyi buldum.

oturup izleyin, yorumlara bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zicoss

Keşke yazmasaydım o yorumu yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Orijinalden alıntı: zicoss

Keşke yazmasaydım o yorumu yav

Aynen be

• quote:

Orijinalden alıntı: N20

quote:

Kurt Sutter'ın yeni dizisi the bastard executioner tutmayacak gibi, IMBD puanı çok düşük, yorumlar çok kötü. Neyse belki gene SOA dunyasına döner de First 9 dizisini yazar.

the watch dogs oyununu da her oynayan kötülüyor ama ben gta 5'den daha iyi buldum.

Ben the bastard executioner severek izliyorum zaten, yorumlar umrumda olmaz, ilk 5 bölüm bence gayet iyidi ancak su bir gercek ki ratingler düşüyor, kanal yönetimi bu nedenle iptal edebilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N20

quote:

Ben the bastard executioner severek izliyorum zaten, yorumlar umrumda olmaz, ilk 5 bölüm bence gayet iyidi ancak su bir gercek ki ratingler düşüyor, kanal yönetimi bu nedenle iptal edebilir.

inşallah olmaz öyle bi şey ya ağzımı hayra açalım :<

• bitmeyen dizi yapsınlar
  • Az once ilk defa bir dizinin sonunda ağladım. Bu kadar etkilenecegimi tahmin etmiyordum

• Bende yeni başladım bu diziye artık yeni dizide kalmadı bu bitince ne yaparım diye düşünüyorum.
  • 7.sezonu şimdi bitirdim.Jax'in gözümde bir hayvan kadar değeri kalmadı.Her geçen gün kulübü batırmaktan başka bir işe yaramadı.
  • Beyler bu Jax'in yürüyüşünde bir anormakllik var mı sizce?
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.