Şimdi Ara

Sons of Anarchy (2008-2014) (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.200
Cevap
20
Favori
93.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan yeni izlemeye başlamıştım, 3. sezon sonuna doğru gelmiştim, aklıma bir müzik takıldı diye youtube a sons yazar yazmaz finali çıktı ne var ne yok gördüm Allah kahretsin ya. Elim ayağım titredi sinirden yemin ediyorum insan dan diye koyar mı lan başlığı oraya ?

Hata bende geçip nerede arama yapıyorum. Şimdi sorum şu ben bayağı sardı diye izlemeye başlamıştım ama bir yığın şeyi öğrendim şimdi bayağı spoiler oldu izlemeye devam etmeye değer mi ? Yani bilsen de izle der misiniz ? Bu arada final de bayağı tıkanır ağlarım ben herhalde izlersem tahminimce :(
  • arkadaşlar sonda ki
    şaraplı ekmek durumunu anlayamadım
    , kısaca açıklayabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ricky.McFloyd

Bir efsane daha sona erdi.

Denmesi gerekeni demissin zaten hocam .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Come Join the Murder şarkısını mp3 olarak bana özelden atabilirmisiniz youtube den felan silinmiş dinleyemiyoruz yahu. Hayrına biri upload ederse sevinirim

Gönderdim dostum..

Rica etsem bana da atarmisin?

• Efso diziydi. Artık yeni efsolara bakmak lazım. Flash ve Gotham City süper gidiyor yeni başlayanlardan. İzle, izlettir.

..

• Beklediğim gibi bitti, ilk defa ters köşe olmadım. Jax'in çocuklarıyla ve kulüple vedalaşması çok duygusaldı.Şarkı seçimi her zaman ki gibi çok iyiydi.Uzun süre bittiğine alışamayacağım, umarım First 9 dizisi en yakın zamanda çekilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

arkadaşlar sonda ki

Yanlış blmiyorsam İsa'nın "son yemek" menüsü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

arkadaşlar sonda ki

Hz. İsa ve havarilerinin son aksam yemeği. Şarap isanın kanını, ekmek ise etini simgeler. İmiş Ekşide yazilana göre

• Teşekkürler arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOTHAM CITY

Efso diziydi. Artık yeni efsolara bakmak lazım. Flash ve Gotham City süper gidiyor yeni başlayanlardan. İzle, izlettir.

..

SoA Kate Upton'sa Flash ve Gotham Kezban teyzedir karşılaştırılamaz bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jax T.

quote:

Orijinalden alıntı: GOTHAM CITY

Efso diziydi. Artık yeni efsolara bakmak lazım. Flash ve Gotham City süper gidiyor yeni başlayanlardan. İzle, izlettir.

..

SoA Kate Upton'sa Flash ve Gotham Kezban teyzedir karşılaştırılamaz bile

Jax reyiz noktayi koydu .

• Finalde çok fazla dini unsur kullanıldı.
    Müzik seçimini ben de beğenmedim.
    Polis araçlarının Jax'e -Jax çok da hızlı gitmemesine rağmen- bir türlü yaklaşamamaları ve bariz bir şekilde polis araçlarının yavaş gitmelerini bir tarafa koyuyorum.

Bunlar haricinde final iyiydi, tıpkı 12. bölüm gibi.
    Jax'in kollarını açarak tırın önüne geçtiği o saniyeler enfesti. Aklımdan çıkmayacak bir final anı oldu.

• Bence iyi bir sondu , kovalamaca sahnesi basit yapılmıştı ama olsun :D Jax'in çocuklarına vedası filan ağlattı beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası sakız

Finalde çok fazla dini unsur kullanıldı.
    Polis araçlarının Jax'e -Jax çok da hızlı gitmemesine rağmen- bir türlü yaklaşamamaları ve bariz bir şekilde polis araçlarının yavaş gitmelerini bir tarafa koyuyorum.

Jax'in kollarını açarak tırın önüne geçtiği o saniyeler enfesti. Aklımdan çıkmayacak bir final anı oldu.

İstese polis daha başta vurabilirdi Jax'i.
    Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama tır şoförü sonda durdurdu tırı sonra jax geldi sonra da mağlum kargalı bölüm.

Bir efsanenin daha sonuna geldik.

• 7x13 - Papa's Goods

Ne desem bilemedim şimdi.. Kollarını açıp gülerek tıra girmesi... Tarihte ortaya çıkarılmış en güzel insan yapıtı, ters köşe yapmasıyla ünlü, ters köşe yapmayarak bir ters köşe daha yaptı ve bize kelimelerle tercüme edilemeyecek duygular yükledi. Teşekkürler Kurt Sutter. Kendi paramı kazanmaya başladığım vakit tek tek blu-ray olarak sezonlarını satın alacağım her ne kadar ülkemizdeki şartlar torrent vb korsan multimedya araçlarını gerektirse de sırf Sons of Anarchy'e olan özel saygımdan dolayı alacağım.
    Biz belki de 7 sezon boyunca J.T. nin temsili bir kopyasını(oğlunu) izliyorduk. O mektupları bırakarak Jax'in de kendini anlamasını mı istedi, olup bitenleri anlamasını mı istedi, kulübe yön vermesini mi istedi, suçlu olan kişileri (Gemma ve Clay) bilmesini mi istedi bilemem ama Gemma gibi bir parazit yüzünden hiçbir şey düzenli yerli yerinde ilerleyemedi ve Jax de sonunda kendini kaybetti ve olduğu canavarı fark edince de kendini ve oğullarına kendinden bir şey bırakmayarak onları kurtarmak istedi aynı döngüler yaşanmasın diye. Benim görüşlerim bunlar. Elveda Sons of Anarchy. Şimdilik hdd'de ama ilerde orijinal blu-ray olarak raflarımda arşivli olarak kalacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası sakız

Finalde çok fazla dini unsur kullanıldı.

kesinlikle katılıyorum. başta bir olan polise onlarcası ekleniyor ama hiç biri jax'in önüne geçmeye çalışmıyor. ama final için mazur görülebilir bir durum

• Vay be Sons of Anarchy de bitti.
  • Bu hafta iliskim bitti. Bu dizinin bitisi kadar uzulmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UpTheIrons

7x13 - Papa's Goods

Ne desem bilemedim şimdi.. Kollarını açıp gülerek tıra girmesi... Tarihte ortaya çıkarılmış en güzel insan yapıtı, ters köşe yapmasıyla ünlü, ters köşe yapmayarak bir ters köşe daha yaptı ve bize kelimelerle tercüme edilemeyecek duygular yükledi. Teşekkürler Kurt Sutter. Kendi paramı kazanmaya başladığım vakit tek tek blu-ray olarak sezonlarını satın alacağım her ne kadar ülkemizdeki şartlar torrent vb korsan multimedya araçlarını gerektirse de sırf Sons of Anarchy'e olan özel saygımdan dolayı alacağım.
    Biz belki de 7 sezon boyunca J.T. nin temsili bir kopyasını(oğlunu) izliyorduk. O mektupları bırakarak Jax'in de kendini anlamasını mı istedi, olup bitenleri anlamasını mı istedi, kulübe yön vermesini mi istedi, suçlu olan kişileri (Gemma ve Clay) bilmesini mi istedi bilemem ama Gemma gibi bir parazit yüzünden hiçbir şey düzenli yerli yerinde ilerleyemedi ve Jax de sonunda kendini kaybetti ve olduğu canavarı fark edince de kendini ve oğullarına kendinden bir şey bırakmayarak onları kurtarmak istedi aynı döngüler yaşanmasın diye. Benim görüşlerim bunlar. Elveda Sons of Anarchy. Şimdilik hdd'de ama ilerde orijinal blu-ray olarak raflarımda arşivli olarak kalacaksın.

http://www.amazon.com/gp/product/B00NLZA63C/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B00NLZA63C&linkCode=as2&linkId=PYKY7SC4X2DARJK5

Ben sipariş vericem arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

Ulan yeni izlemeye başlamıştım, 3. sezon sonuna doğru gelmiştim, aklıma bir müzik takıldı diye youtube a sons yazar yazmaz finali çıktı ne var ne yok gördüm Allah kahretsin ya. Elim ayağım titredi sinirden yemin ediyorum insan dan diye koyar mı lan başlığı oraya ?

Hata bende geçip nerede arama yapıyorum. Şimdi sorum şu ben bayağı sardı diye izlemeye başlamıştım ama bir yığın şeyi öğrendim şimdi bayağı spoiler oldu izlemeye devam etmeye değer mi ? Yani bilsen de izle der misiniz ? Bu arada final de bayağı tıkanır ağlarım ben herhalde izlersem tahminimce :(

Finali hazmettiğimde 0dan izlemeye başlayacağım. Yeterli bir cevap sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.