Şimdi Ara

Sonradan yokuş kalkış desteği takılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
48.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-hatasiz-sifir-ayarinda-park-sensoru-ve-yokus-kalkis-destekli-338478810/detay

İlanda arabanın orjinalinde HİLLHOLDER yok sanırım. Böyle bir şey nasıl olabilir?

Maliyeti ne olur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arabada var olup "Donanım paketi" altında kapalı sunulan özellikler oluyor. Yani aslında araçta tüm tesisatı kurulu ancak kullanamıyorsunuz. Bunları da sonradan bir müdahale ile aktif edebiliyorsunuz. Hız sabitleyici mesela, çoğu markada eğer üst donanımda varsa sadece sinyal kolunu değiştirip bağlantısını yapıp kullanabiliyorsunuz, kablo kolun ağzına kadar gelmiş oluyor.
    Bu şekildedir.
  • Böyle bir site var sanırım sonradan eklenebiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    basit mantıklı bir şey sadece yazılım üst modellerde varsa eklenebilir diye düşünüyorum
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    bu araçlarda sistem hazır zaten ama düşük modellerde açık gelmiyor sonradan pc ye bağlanıp aktif ediliyor.
  • takılır tabi,el freni yada bagajda takoz kaldırım taşı bulundurunyeni model daçyalarda serviste bilgisayara bağlayıp aktifleştiriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lanet olası kapitalizm.

• Aynı şekilde merak ettiğim konu fluenceye esp ekleme işi. Çok araştırdım ama net bir şey bulamadım.
    Yokuş kalkış çok önemli değil benim için ama esp olmazsa olmaz...
  • Ben bu ECU ye PC bağlanıp her tür elektronik donanımın aktif olması olayına bayılıyorum.
  • Corsa d 2013 essentia ya takılır mı? Fiyat olarak ne tutar?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.