Şimdi Ara

Sonra neden uber kullanıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Basit uber bize insan gibi hizmet veriyor

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/konyasporlu-futbolcu-traoreye-palali-taksici-soku-40617838

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğrudur, uzatmıştır. O değilde terör saldırısında turistleri söğüşlemek isteyen taksiciler aklıma geldikçe midem bulanıyor. Über müber bu tiplerin yanında sütten çıkma akkaşık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nisan ayinda St. Petersburg'da metroda yasanan teror saldirisinda sehirdeki butun metro hatlari kapatildi, toplu tasima araclari otobusler/tramvaylar iptal edildi.

O gun Yandex, Gett, Uber,Taksivichkof bedava tasimacilik yapti
    O gun Peterdeki diger taksi firmalari bedava tasimacilik yapti
    O gun Ruslar Vkontakte ve internet sitelerinde orgutlendi ve gidecegi yeri/telefon numarasini yazdi ki o tarafa gidecek arabasi olmayan insanlar ulassin.
    Ben bile isten eve giderken duraktaki insanlara sordum, bir kisiyi aldim yolumun uzerinde biraktim.

Diyecegim sudur; turkiyedeki taksicilerin insanliktan uzak tavirlari turk toplumunun genelinin bir aynasidir. Biz toplum olarak boyleyiz, taksiciside boyle. Taksiciler ortamda kendilerini kral zannettikleri icin 2 kat daha beterler.

Bu nedenle batsin hepsi, surunsunler. Su veren itfaiyenin hortumunu kopekler yesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 21 Ekim 2017; 13:22:12 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.