Şimdi Ara

Sonisphere Festival boyunca izlenimler,resimler,görüşler(Festival takip konusu) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
855
Cevap
0
Favori
28.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Theori

Bu mtv ne yaptığını sanıyor öff ya

Gene ne yapıolar?
  • Hayko ağzımıza sı.....or. Sahne onunde millet manowar diye bagiriyor :D
  • Festival t-shirtü satılıyor mu? Fiyatı nedir eğer satılıyorsa?
  • Volbeat'in performansi mukemmeldi hatta Rammstein'dan sonra simdiye kadar cikan gruplar icinde en iyisiydi diyebilirim.

Su anda Hayko Cepkin caliyor ve Manowar'i bekliyoruz. Hatta az once 50-60 kisilik bir grup 'hayko disari' benzeri sloganlar atti ve Hayko 'bize ayrilan sure kadar calmak zorundayiz' dedi.
  • show haberde konserden görüntüler gösteriyodu turuncu karton üzerinde YOU ROCK DH yazılı bi pankart vardı o genç buradanmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: a|i

show haberde konserden görüntüler gösteriyodu turuncu karton üzerinde YOU ROCK DH yazılı bi pankart vardı o genç buradanmı

Yanılmıyorsam o Smd yanındakide gene tahminen MusaKKa :)
    Pankartı almamıslar içeriye yarın sapını cıkartıp gene götürceklermiş :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çöl Tilkisi -- 26 Haziran 2010; 20:13:27 >
  • Manowar yakti, yikti. Bu festivalde dort buyuk var diyorlarmis. Bes buyuk var dediler Turkce olarak.
  • Sonisphere istanbul Photos

İyiymiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deamien -- 26 Haziran 2010; 21:26:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSH
    Manowar yakti, yikti. Bu festivalde dort buyuk var diyorlarmis. Bes buyuk var dediler Turkce olarak.

s....n lan bile dedi joey dimaio :D
  • Abi Manowar Rammstein'la kıyaslanacak kadar mükemmel geçti. Hatta daha iyi diyenler olur. Bu kadar mı güzel bir sahne performansı olur ya.

Hayran kaldım vallahi. Ayrıca Türkçe olarak birkaç cümle söylediler, o da süperdi.

Accept'e kalamadım ben. Ayrıldım. Kalan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Sonisphere 2. Gün

1- Manowar(Rammstein'a göre daha fazla kendimizden geçtik.)
    2- Volbeat(Stone Sour'la beraber takip edilesi görünüyorlar.)
    3- Murder King
    4- Hayko Cepkin(Yemin ediyorum iğrençti ya. Bu nasıl bir müzik anlayışı çözemedim. O Manowar diyenlerin arasındaydık biz de. Baya bir tepki gösterdik.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armasova -- 26 Haziran 2010; 22:28:46 >
  • arkadaşlar yarınki güne 2 biletim var saha içi bileti almayı düşünenler varsa haberleşelim.
  • Bulgaristan ayağı HD olarak çekilmiş ve düşmüş internet ortamına. İstanbul ayağı kayıt yapılıyor mu? İstanbul çekimi yapılsın parayla bile alırım

Not: Fotolar Divxplanet'ten Lethe nickli üyeye aittir.

• Selam millet, Türkiye'yi sevdiğim icin Türkçe konuşacağım.. 4 büyük grup geldi diyorlar.S..tir olsunlar! Kimin için geldiniz, söyleyin !

Slayer'da kan çıkar
  • İnterneti bugün açtırdık o yüzden dün yazamadım.

Dün Rammstein'a kadar açıkçası sönük geçti. Pentagram Ogün Sanlısoy dışında vasattı. Murat İlkan'a üzüldüm adam zar zor söyledi resmen.
    Stone Sour kaliteli bir grup olduğunu gösterdi takip edeceğim.
    Blacktooth iğrençti. Adam millet beni dinlemesin diye daha ilk gruptan Wall of death yaptırdı resmen. Yanlışlıkla girecektim az kalsın.
    Ete Kurttekin çıkmadı zaten.
    Alice in Chains pek tarzım olmadığı için arkaya geçip oturduk.
    Rammstein'a gelirsek. Adamlar resmen şovun Allah'ını yaptı. Biz güzel bir yere pustuk. Sahne falan da güzel gözüküyordu. Deli gibi zıpladık, bağırdık , headbang yaptık. Özellikle küvet olayı ve sahanın içindeki direklerin birinden alev göndermesi süperdi. Setlisti süperdi bence. Bir tane bile bilmediğim şarkısı yoktu. Erken bitirdiler kötü oldu. Ama girişi unutamam herhalde ben hayatımda böyle bir başlangıç görmemiştim.
    Manowar'da resmen koptuk. 150 desibele falan çıkmışızdır. Şov olarak Rammsteinle yarışamazdı tabi ama 10 kat daha iyiydi kesinlikle. Özellikle Türkçe konuşma olayı süperdi.
    Accept'e kalamadım. Zaten pek bildiğim bir grup ta değildi. Pek üzülmedim.

Dün kuyruk beklerken Kanal D bizimle ropörtaja geldi. K-orn ile konuştu. Kadın " Ne kadar zamandır burdasınız?" dedi. K-orn'da "Yarım saattir." dedi. Kadın sağlam dumur oldu. Favori grubunuz sorusuna "Metallica" dedikten sonra "Bir parçasını söyleyin" dedi kadın. Enter Sandman'ı söylemeye karar verdiler. Enteeer dediler kaldılar süperdi. Aslında konser var dediler geldik diyecektik ama yayınlamazlar dedik boşuna uğraşmayalım. Ama göstermişler.
    Bugünkü You Rock afişi televizyona çıkmış. Ben biraz geç geldim sadece fotoğrafını gördüm ama güzel olmuş. Fikir benden çıkmıştı aslında.

Bugüne gelirsek;
    Murder King kendi şarkılarını çaldı. O yüzden eşlik edemedim. Fena değildi.
    Volbeat süperdi. Zaten ne zamandır şarkılarını biliyordum. Yanımda deli bir Volbeat fanı vardı onunla süper ikili olduk. Performansları da çok güzeldi. Favori parçalarımı çaldılar hep.
    Hayko Cepkin hakkında yorum yapamayacağım valla. Ben hakarette etmedim dinlemedim de. Ama ben olsam sahneden inerdim. Sağlam saydırdılar adama. DH'nin geri kalanıyla da buluştuk.

• :D hayko bi arada öndeki tayfaya -ki biz- bakış atıp şarkının bi yerinde ilginç bi tonla s...mde değil dedi :D izbandutlar hızımızı kesse de güzeldi... Kimin için gelmiştik!!! ManOwaR!!!!

t-shirt soran arkadaşım 40tl istiyorlar t-shirte...

ilk gün zaten takip ettiğim ve şiddetle önerdiğim ''Stone Sour'' ve tabi ki sahne şovu demenin az olduğu resmen film çeken ve müziği ile de konuşan ''Rammstein''!!!

ikinci gün gerçekten eğlenceli bundan sonra takip edeceğim ''Volbeat'' ve gerçekten büyüleyen ''Kings of Metal!!!!!!'' ''ManOwaR'' türkçe konuşma muhtşemdi Headliner kim olmalı öğretti resmen stad inledi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkhail -- 26 Haziran 2010; 23:25:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hövörönk

Selam millet, Türkiye'yi sevdiğim icin Türkçe konuşacağım.. 4 büyük grup geldi diyorlar.S..tir olsunlar! Kimin için geldiniz, söyleyin !

Slayer'da kan çıkar

Ne gibi?
  • Hayko'ya iyi oldu.Kendine çeki düzen verir artık.

Manowar uçurdu resmen.

Yalnız Accept'a kimse kalmadı herhalde

Joey gene bildiğin Türk'müş
  • ARKADAŞLAR YARINA 2 BİLETİM VAR ALMAK İSTEYENLER ULAŞSIN.
  • Manowar sonrası @Barbar'ın söylediği laf süperdi.
    Siyabent ile başlıyordu cümle. Gerisini yazmak foruma aykırı açıkçası.

• Daha fazlasını ekleyemedim, fotoğraflar çok büyük. Face albümü herkese açık halde.

http://www.facebook.com/profile.php?id=593532899&ref=ts#!/album.php?aid=245172&id=781824814

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.