Şimdi Ara

Sonisphere Festival boyunca izlenimler,resimler,görüşler(Festival takip konusu) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
0
Favori
28.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dune Rammstein damgasini vurdu. Alevler, canli canli yakilan (ama sondurulen) birisi, kopuk, kagitlar, alevler ve sahne onundekiler icin bogucu duman. Dumanin yayildigi fanin hemen karsisindaydik ve goz gozu gormuyordu.

Dun Rammstein'a kadar cok eglendigimi ben de soyleyemem ancak Rammstein tum yorgunlugu unutturdu.

Du hast ve Ich will'de tum stad ve beles tepe eslik ediyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratos_35
    Arkadaşlr ben 3. Gün gireceğim. Sahne önü biletim var. Önlerde yer kapmak için saat kaçta orda olmalıyım. Birde sahne önünde tuvaleti nasıl hallettiniz Çıkarsak en arkalara düşeriz heralde. :) Cevaplarsanız çok işime yarıycak. Teşekkürler

bu konuda bilgi verirseniz gerçektn çok işime yarıyck. :))
  • Rammstein mükemmeldi
    Güzel olacağını bekliyordum ama bu kadarını beklemiyordum
    Alice in the chains berbattı.
    Blacktooth güzeldi.Pentagram'ı daha iyi beklerdim...
    DH'liler olarak oradaydık 20 kişi kadar.Beraber olunca gerçekten çok daha zevkli oluyor konserler.Wall of death'de kol kola girip bir bütün olduk ve yıkılmadan bi uçtan bi uca yardırdık.Çok güzeldi...
  • Bu arada bugün 11'de tekrar Beşiktaş McDonald's da buluşacağız.İsteyenler gelebilir.Yetişmem diye dert etmeyin 1 gibi ayrılacağız stad'a doğru...
  • Rammstein ortalığı sarstı resmenn ya işte headlinerlık böyle olunur dedirtti cidden
  • Fotoğraflara bakılırsa bu manyaklar bildiğin yakıp yıkıp dağıtmış ortalığı
  • Gidenlere birşey sormak istiyorum, ben yarınki konsere geleceğim de, yanımda yedek kıyafet için sırt çantası getirsem içeri alırlar mı ? bi ihtimal içinde laptop da olabilir Malum, havanın ne olacağı belli değil, Ankara'dan geliyorum bende.
  • yarın yorucu olacağı için çantada ne kadar çok eşya olursa
    senin için okadar zor olur

sırt çantasını içeri alıyorlar ama sen laptopu getirme
    rammsteinde donuma kadar terledim yedek kıyafet şart
  • Teşekkür ederim. Şaka gibi ya, Konser bitince otobüse biniyorum, Ankara'da inip derse giriyorum. Adalet mi bu
    İstanbul'da hava nasıl bu arada ?
  • hava kapalı her an yağmur yağacakmış gibi duruyor
    ama stada şemsiye almıyorlar yağmurluk en iyisi
    kotun arka cebine sığacak kadar küçültmüşler zaten
    yağarsa bi yağmurluk kurtarır bizi
  • Biletim bana bakıyor asılı bir şekilde duvarımda, bende ona.Uzun uzun bakıştık fakat gidemedim ama dayanamıycam pazar kaçıp gidicem.Çok sinirim bozuldu ya
  • Hava isindi, gunes yavas yavas yakici hale geliyor. Sagnak yagis daha iyiydi.
  • Kapalı altta olan arkadaşlar size sesleniyorum , (a-b kısmı) eğer bugün yada yarında böyle oturursanız yada düz maç izler gibi izlerseniz.Birinize girişicem ona göre

Ramsstein'de sonlara doğru toparlandınız ama daha iyisi olmalı

Sonrada ağlıyorsunuz ülkemize gelmiyorlar diye.Aynı çoşkuyu senden de bekliyor adamlar

• ne geceydi be rammsteinı önden izlemek için alic in chains ı dinledim o arada en önlerde yer kaptım oturdum. rammstein bi geldi offf. fever frei mıydı neydi onda müthiş koptum. arkiyi kaybettim, umursamadım falan milletin omzunda zıpladım durdum. süperdi. gelip gelmemekte tereddüt edenlere rahatça pişman olabileceklerini söyleyebilirim. bu arada boyu 185cm in üstünde olanlar lütfen kenardan izleyelim

bu arada bekleme feciydi yahu. son gün yiyecek içecekle gelip saat 8 gibi kurulcam. siz kaçta gelceksiniz?
  • Müthiş bir gösteriydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gdizdar

Biletim bana bakıyor asılı bir şekilde duvarımda, bende ona.Uzun uzun bakıştık fakat gidemedim ama dayanamıycam pazar kaçıp gidicem.Çok sinirim bozuldu ya

Neden gelemedin sorun ne evdekilermi izin vermedi ?
  • Sorulmus ancak cevaplanmamis sanirim. Kombine biletler icin bileklik uygulamasi yok. Sadece biletinizi tekrar gosteriyorsunuz. Yani ilk gun baskasi, diger gunler baskalari girebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSH

Sorulmus ancak cevaplanmamis sanirim. Kombine biletler icin bileklik uygulamasi yok. Sadece biletinizi tekrar gosteriyorsunuz. Yani ilk gun baskasi, diger gunler baskalari girebilir.
    Barkodumu okutuyorlar peki ? 3 günlük kombinesi olanlar için 2 okutma hakkımı kalmış demekmi oluyor bu ?
  • bileti makinaya falanmı sokuyolar. yani 2 ye 3 e katlasak sorun olurmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: themightypirate

Arkadaşlar merhaba,

acaba son güne saha içi bilet bulabilir miyim bi yerlerden? bilgi verirseniz çok makbule geçecek :)

Değerinin üzerinde bulursun ama bulursun. Sahibindene gir veya stadın etrafında karaborsacılar cirit atıyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.