Şimdi Ara

Son şemalar sızdı: iPhone 8, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus seri üretimde (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çerçevelerde değil sorun genel olarak bir tasarım problemi var Apple'da. Bakın çerçevesiz İphone 8 konseptlerine onlar dahi çirkin duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Touch ID ekranin altina gömülmeyecek bence. Aslinda sorunun cevabi iPhone7 Home tusu ve Macbook Touchbarda gizli. iOS11 deki sekillerede bakildiginda durum dahada anlasilabilir.

Touch ID aynen iPhone7 deki gibi ön tarafta olacak, ancak tus görünümünden cok camin parcasi gibi duracak ve Macbooktaki Touchbar gibi ayni zamanda ekranin parcasi görevini görecek, yani Touch ID Touchbar ikonlarininda göründügü sekilde olacak. Böylelikle Apple hem cerceve oranini artirmis gibi olacak hemde Touch ID yi camin altina gizlemeyle ugrasmaktan kurtulmus olacak.
  • Bende merakla bekliyorum, Tasarım aşağı yukarı böyle olacağı kesinleşti gibi bir durum var artık. Ben en çok Touch ID nereye koyacakları merak ediyorum. Umarım Telefonun arkasına koymazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: AyKqT

Bende merakla bekliyorum, Tasarım aşağı yukarı böyle olacağı kesinleşti gibi bir durum var artık. Ben en çok Touch ID nereye koyacakları merak ediyorum. Umarım Telefonun arkasına koymazlar

Şöyle söyleyeyim telefonun üstüne koyarlar ama arkasına koymazlar o kadar eminim, neden peki esasında iphone 7 ile birlikte touch id ekranın parçası yapmak istiyorlardı ama yetişmedi onlar dokunmatik yüzeyi titreşimle destekldiler yani bir nevi yenilik bekleyen kullanıcıyı oyaladılar, kısacası bu sene macbook pro'larda gördüğümüz parmak izi okuyan ekran kısmını iphone'larda da göreceğiz net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSG1 -- 9 Haziran 2017; 0:0:59 >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Haklısın ben iphone 4-4s zamanlarında ne heyecanlanmıştım sonra 5 çıkınca kumanda gibi diye bayağı beğenmemiştim.

• Aazam kullanıcısına yanıt
    splashy blue daha güzel gibi veya sh.t brown

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 9 Haziran 2017; 2:16:32 >
  • DSG1 kullanıcısına yanıt
    Sene 2014 samsung galaxy alpha 4.7 inç Boyutlar : 132.4 x 65.5 x 6.7 mm home butonu duruyor sene 2016 iphone 7 boyutlar : 138.3 x 67.1 x 7.1 mm gelmiş bana apple çerçeveyi becerebiliyor diyorsun.Samsung galaxy alpha telefonuna bak bakayım home butonu varmıymış neresindeymiş felan ? Bi siz çok biliyorsunuz anasını satayım ben kimseye laf atmış mıyım bireyselde sen gelip bana çatıyorsun? Samsungun Arge çalışmaları apple dan kat kat fazla bunu da bi zahmet sen araştır da bul.Samsung 3 5 günlük firma evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

Sene 2014 samsung galaxy alpha 4.7 inç Boyutlar : 132.4 x 65.5 x 6.7 mm home butonu duruyor sene 2016 iphone 7 boyutlar : 138.3 x 67.1 x 7.1 mm gelmiş bana apple çerçeveyi becerebiliyor diyorsun.Samsung galaxy alpha telefonuna bak bakayım home butonu varmıymış neresindeymiş felan ? Bi siz çok biliyorsunuz anasını satayım ben kimseye laf atmış mıyım bireyselde sen gelip bana çatıyorsun? Samsungun Arge çalışmaları apple dan kat kat fazla bunu da bi zahmet sen araştır da bul.Samsung 3 5 günlük firma evet.

Bu yoruma açıklama yapmaya tenezzül etmemek lazım, kel alaka bir yorum, ben ne diyorum çocuk ne diyor, hala argeden bahsediyor, merdiven altında senin muhteşem samsungundan daha fazla ekran kasa oranı sunuyor çinliler diyorum argeden olsa onlar yapamazdı, görüntüde apple'ın diğer üreticilerden tek farkı o beğenmediğin home butonu onu kaldırırsa basit androidlere döner apple'ın simgesi kaldırmaya cesaret edemedi, alt üst çıkıntılar o çapı geniş yuvarlak yüzden varlar, birde sanki çerçeve azaltma yarışına girmişler de apple kaybetmiş gibi anlatmanın kafası harika, ama bu sene farklılığa gidecek ekrana parmak izini gömmeyi başardı o yüzden kaldıracak home butonunu, samsungun argesi yetmedi parmak izi okuyucusunu ekrana koymaya gitti saçma sapan bir yere koydu apple ekrandan okuyacak gelmiş burada hala arge diyor, işlemci desen bir numara, yazılım desen bir numara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSG1 -- 9 Haziran 2017; 2:35:58 >

• g6 ya laf edenler şimdi bu telefona tapmaya başlayacaklar. en ironi olanda bu samsung xiaomi lg yapar ama yenilikçi apple olur. hadi oradan...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 Plus'ta gelmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DSG1 kullanıcısına yanıt
    ya gerçekten cevap vermekle bile uğraşamıycam yazdıklarımızı karşılıklı oku türkçe anlamlarını bul karşılaştır ne anlıyorsan artık
  • Kimsenin dikkatini çekmemiş ama, 7s Plus diye sızan cihazın önünde ahizeye veya home tuşuna dair hiçbir eser yok. Ancak iPhone 8 denen cihazın şemasında ahize var.Bugüne kadar da sözde 7s için hiçbir şema görmedik. Ki geçen sene de iPhone 7 duyurulmadan önce 3 farklı cihaz olacak söylentileri vardı.

Tahminimi söyleyeyim, üstteki 7s, alttaki 7s plus olabilir. 2 farklı çerçevesiz iPhone görebiliriz.

Gerçek çıkarsa bu yorumu hortlatır bütün dünyaya ben demiştim derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6CB62D8CE -- 9 Haziran 2017; 4:7:31 >
  • Daha iki yılı olan ip8 in seri üretimine inanmamızı mı bekliyorlar ???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx3169

@fx57 Yok mu şöyle Aliexpresste bi dummy cihaz?Patlat şöyle ortaya karışık dünyada ilk iPhone 8 incelemesi.Yeni modelle selfie.Kapağa da şöyle telefonla konuşur gibi yapıp bi foto yaptın mı şeklimiz yeter Erdi başganım :D

Okurken yaş geldi gözümden, sesli güldüm yeminle. :)))

• İphone 5s kullanıcısı olarak söylüyorum

Artık bu tasarım sıktı iyice. Hep aynı beaaa

İos olmasa alıncak tel değil

İosa bi alternatifte yokki arkadaş

Ubuntu çıkmadan bitti. Frefox vardı bitti

Samsung bada vardı bitirdiler. Java mız vardı oda bitti

Aslında her markanın kendine özgü yazılımı olsa daha güzel hem rekabet olur.

Kullanıcının işine yarar

• _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Bu ihtimali bende kuvvetli buluyorum. Bahse konulu yenilik ancak yeni bir iPhone modelinde yapılacak bir yenilik ara modelde böyle bir radikal değişikliğe gidilmez 10.yılın hatrı olsada olmaz diye düşünüyorum.Üstelik Apple'ın sizinde söylediğiniz gibi tüm cihazları tasarım olarakta parça olarakda o ekosisteme dahil etmek istemesi durumu biraz daha netleştiriyor.
  • şema da touch ID yok ancak Apple logosu da yok

• Ne yaparsalar yapsınlar elimdeki 6yı 10 yıl daha kullanmayı düşünüyorum. İki yeni yazılım bir donanımla 4500-5000 bine telefon almam. Alana da hayırlı olsun derim.

• bu nedır arkadaş kamera kısmına bak Allah Aşkına gerçi apple fan boyları gene över bu cihazi

• quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

Space grey, jet black, rose pink, gold yellow. Bilindik renklerin önüne cisim isimleri koyarak piyasaya süremesine alıştık. Bakalım bu sefer hangi rengib önüne ne gelecek? Sky blue?

Yeni renkleri uzun süre önce açıkladılar zaten.

Light skin brother black.
    Jack Black On A Hot Day.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.