Şimdi Ara

Son şemalar sızdı: iPhone 8, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus seri üretimde (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Atlet değiştirir gibi telefon çıkarıyorlar sömürge apple

• ben halen inanmıyorum 8 çıkarsa 7s Plus niye alınsın ?
  • bekleyelim bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

Space grey, jet black, rose pink, gold yellow. Bilindik renklerin önüne cisim isimleri koyarak piyasaya süremesine alıştık. Bakalım bu sefer hangi rengib önüne ne gelecek? Sky blue?

Yeni renkleri uzun süre önce açıkladılar zaten.

Light skin brother black.
    Jack Black On A Hot Day.

İyi güldüm özellikle iCellPhoneTower Mini alınca yandaki bar birden 698976978686354655$ artıyor bir de pro versiyonu vardır onun onu düşünemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSG1 -- 10 Haziran 2017; 16:11:37 >

• Herkesin aksine ben Apple’ın 10.yıla özel bir iPhone piyasaya süreceğini zannetmiyorum. Bence o telefon gelmeyecek. Sızıntıların hepsi spekülasyon. 7S’ler ve 10.yıl sürümü arasında fiyat olarak dağlar kadar fark olmayacağı aşikar. Böyle bir durumda 10 kişinin 9’u 10.yıl sürümünü tercih eder. Apple pazarlama stratejisini satmayacak 7S’ler için neden bozsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmem kaç tane sızıntı haberi var hangi birine inanalım

• Hic ugrasmasinlar ipod touch kasasinda cikarsinlar en az 100m satar..

• Açıkçası ben aynı anda 7s, 7s+ ve 8 çıkacağını sanmıyorum. 3 telefon çıkacaksa eğer, iPhone X veya iPhone 10th Year Edition gibi bir adla çıkacağını düşünüyorum. Muhtemelen 5000TL seviyesini görür full ekranlı model.

• iphone candır.Merakla bekliyorum yeni çıkacak modelleri
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.