Şimdi Ara

Son Kullanma Tarihi Geçmiş Kola İçtim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
22.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Az önce Pepsi'nin 500ml'lik kolasından içiyordum. Tam bitmek üzereydi ki, son kullanma tarihine baktım. 16/06/2010 yazıyordu. Babama gittim sordum. Ama o eskiden kolalarda son kullanma tarihi falan olmadığını, kolaların 5-6 aydan daha fazla süre dayandığını söyledi.

Son kullanma tarihi bir ay geçmiş kola yüzünden zehirlenir miyim?

• Güncel
  • beş altı ay kadar olmasa da yine biraz geçse zararı olmaz, pek uzun zaman geçmemiş. sorun olucağını sanmıyorum en fazla karın ağrısı ya da bulantısı falan "bence"
  • En fazla mideni deler Şaka bir yana fazla süre geçmemiş birşey olmaz "Bence"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brampr -- 27 Temmuz 2010; 10:08:37 >
  • İçim rahatladı. Teşekkürler.
  • bir şey olmaz
  • bişey olmaz ama elinde fiş falan varsa iyi para kazanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_nemesis

bişey olmaz ama elinde fiş falan varsa iyi para kazanabilirsin

Yol üstündeki bakkaldan aldım. Fiş ne gezer...
  • O 6 aylık kolayı nereden buldun ya?
  • Babamın dükkanında iki yıllık kola içtim.Hemde kolalar yeni gelmişti dizdik biraz soğuduktan sonra bir tanesini açayım dedim.Kola bittikten sonra son kullanma tarihine baktım 2008den kalmaydı.Bir tek o vardı içlerinde gele gele bana denk gelmiş -_-
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunayMan

O 6 aylık kolayı nereden buldun ya?

Şile'ye giderken Çekmeköy taraflarında yol üzerindeki bir tekelden almıştım. Zaten aldığım Biskrem de -son kullanma tarihi geçmemişti ama- bayattı, kola da dandik çıktı.

quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Spagetti Canavarı

Babamın dükkanında iki yıllık kola içtim.Hemde kolalar yeni gelmişti dizdik biraz soğuduktan sonra bir tanesini açayım dedim.Kola bittikten sonra son kullanma tarihine baktım 2008den kalmaydı.Bir tek o vardı içlerinde gele gele bana denk gelmiş -_-

/>

• Pazarlama stratejisi zaten. Son kullanma tarihini erken yazarlar hep. İlaçlarda öyle diye biliyorum en azından
  • Ruhuna fatiha
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed.12devadam

Ruhuna fatiha

7 saat geçti, hâla yaşıyorum.

• birşey olmaz onlar son kullanma tarihini bir kaç ay önceden yazıyorlar
  • Hiçbirşey Olmaz Korkma
  • bişe olmaz kalan şişeyi de bakkala ikram etseydin :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.