Şimdi Ara

Son Evre Kemik Kanseri Hastasına İmzanızla Yardımcı Olmak İster misiniz ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmza ne işe yarayacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

İmza ne işe yarayacak?

İmza sonucunda belirlenen kişilere ulaşılması hedefleniyor.
  • Kampanya hala güncel durumda arkadaşlar destekleriniz için teşekkürler.
  • Dhnin gücü bu kadar mı? Yukarı yukarı yukarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmzaladım hocam.
  • İmzaladım, Allah şifa versin.
  • İmzaladım da inşallah imzalar etkisiz kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Üniversiteli-

İmzaladım da inşallah imzalar etkisiz kalmaz.

Bİr çok insan aynı güvensizliği yaşıyor lakin en ufak bir umut bile varsa bu ihtimalin denenmesi gerekiyor. İmzaladığınız için teşekkürler arkadaşlar.
  • Arkadaşlar kampanya hala güncel bilginiz olsun. Destekleriniz için teşekkürler.
  • Arkadaşlar kampanya hala aktiftir bilginiz olsun.
  • Elden ele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmzaladım kardeş. Allah herkese sağlık ve sıhhat nasip eylesin. Paraymış pulmuş bir şekilde kazanılır.
  • imzaladim face'de paylastim.bu tip hastaliklarda devletin bakmasi hastalara ve yakinlarina eziyet edilmemesi lazim.
  • tamamdır allah sifa versin
  • imzalayınca ne oluyor ? her imza başına maddi güç mü sağlanılıyor ? şu change org'tan saçma sapan beklentiler içerisine girmeyiniz, siteyi kimsenin umursadıgı yok...

• Özkan kullanıcısına yanıt
    Imzaladim kardesim. Allah sifa versin. :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmzaladım. Herkes destek bulup vermeli.

• İmzaladım
  • Gönderiyorlarmış hastaneden galiba, kaç para bu ilaçlar ya? Çok mu para?

Bu ilaçların fiyatını öğrenebilir misin? Belki 300-400 lira falan gibi bişeyse ofisçe falan toplayalım, 2 arkadaş verelim? @Özkan

13 Nis 2016 — Merhaba, bugün çok iyisindir umarım. Çayın tadın tuzun keyfin yerindedir inşallah. Allah bozmasın. Sana minnettarım imzan ve desteklerin için.
    İki gün önce gereken mercilere dilekçemi faxladım aradım sekreterleri ile görüştüm dilekçem ellerine ulaşmış döneceklermiş. Ama hala ses yok...
    Acaba ne zaman dönüş olacak merak ediyorum doğrusu. Bugün doktorlarım ile görüştüm. Her görüştüğümde içimin yandığından keşke duymasam dediğim şeyleri yine söylediler. Bu gidişle en fazla 1 ay...!
    Nedir ki 1 ay dediğin 30 gün ..!
    İçimde büyük yangınlar var benim..
    Ama nasılsa hala dimdik ayaktayım, sanırım böyle olmak zorundayım.
    Doktorum durumu stabilize fakat hastanede kalması onun ve senin açından geçireceği ataklarda daha rahat olmasını sağlar dedi. Ama maddi açıdan sen buna hazır değilsin biliyorum dedi. O zaman taburcu edelim dedim, bakacağım artık evde. Sen hazırsan olur dedi. Hazırmıyım bilmiyorum sonunda karşılaşacağım sona hazırmıyım acaba. Yüklü ağrı kesiciler yazarız yatak yaraları için kordine oluruz dedi. Velhasıl bugün taburcu olacaktık. Ama şiddetli bir karın ağrısının tıkanan idrarın sonda sıkıntısı çekilen temografi derken bu geceyi de burada geçiyoruz. Artık yarın sonuca göre gönderirler herhalde. Sağolsun bir tanıdığım bugün benim için bir hastane de doktor ile görüşmüş. Nasıl taburc edilir bu hasta palyatif bakıma muhtaç hasta demiş, sıra geldi palyatif bakım olan hastaneleri aramaya. Yarın bir devlet hastanesi ile görüşmeye gideceğim. Aslında 3 ay yerleri yokmuş ama durumumu izah ettim raporlar ile gideceğim dua edelim de allah en doğru olanı yöneltsin bize.. Ama bu kampanya imza attırmaya devam edelim. Annem için çabalarım belki başka kanser hastalarının tedavilerinin çözümü olur. Bende ileride olabilirim sende... Düşünsene bir de kimsen yoksa, kalakaldın ortada. Allah yardımcımız olsun hepimizin. Ben yine seni gelişmelerden bilgilendireceğim. Sağlıklı ve sevdiklerinle mutlu günlerin olsun. Unutma hayat denilen şey bir saatin yelkovanında sıkışmış durumda o yüzden kırma kimseyi inciltme, git, ara sor sarıl konuş. Sonra olmayabilir ya da olmayabilirsin...
    Haydi kal sağlıcakla...!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.