Şimdi Ara

Son direk bükücü 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ıslandım
  • Podolski direği bükmez; PARÇALAR. İlk şutunu direkten dönen hızını bile takip edemedim. Cepheye yakın oynatıp Sneijderle birlikte bol bol şut çektirmeliyiz.
  • altyapı Hamit le aynı herhalde.
  • Son dakikalarda bi volesi vardı kalede Eray olsa topla beraber içeri girerdi Boffin iyi çıkardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle direk bükücüye can kurban...
  • Dünkü maçta direk ezildi. Adam gerilmeden nasıl bukadar sert vuruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam 90 dakika taradı olmadı bilal girdi bi tane vurdu attı. adamın yerinde olsam kahrolurdum.

• Almanyadan gelenler sağ ayakla girmiyorlar herhalde ülkeye.

• Boyle beklenmedik anda civi gibi sut cikartiyor. Gecen macda keza ve bir onceki macda da boyle sutlari vardi.

Alismadigimizdan bunlar, bizim ligimizde boyle roket gibi sutlar cekilmiyor abi. Boyle slow motion sutlar goruyoruz surekli.
  • Adam Hamit oldu. O direkler olmasa adam Gomez falan bırakmayacak ortada. Birde uzaktan uzaktan zımbalıyor. Bu adamın gücünü kanatta yemek anlamsız bence. Forvete koyacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .SubZero.

Son dakikalarda bi volesi vardı kalede Eray olsa topla beraber içeri girerdi Boffin iyi çıkardı.

direklerden çok o pozisyonun gol olmamasına üzüldüm

şu adam hala yerinde oynatılmıyor, sol kanat forvet poldi açık değil sağ açık hiç değil. bunu çözdüğü an hamza poldi nin performansı katlanacak
  • basımdan gecen olayı anlatayım ya ben maçı ortalarında açtım baktım abi Podolski müthiş oynuyor hem defans hem hücumu hemde, bi ara ekranda Löw'ü gördüm dedim tamam neden bu sekil oynadigi anlaşıldı

• Şu bölüme biri bi edit ayarı getirsin allah aşkına tamam ben resmin bu kadar büyük olduğunu görmedim yetkili felandamı yok bu sitede.
  • Yine sola gectiginde cok daha iyi oynayip pozisyonlara girdi.

Yasin solda oynayacak diye bu adami sagda harciyoruz. Hayir yasin sagda oynasin neden podolski sagda oynuyor?

• Solda çok etkili.Yasin yüzünden sağda verimsiz kalıyor.Yasinde de ciddi bi düşüş var.Maça sonradan girince katkı veriyor.

Neyse poldi nin sol ayağı hiçbir futbolcuda yok.Hok sert ve isabetli vuruyor.Eskişehiri boş geçti ama ligi 15 golle bitirir.

Birde bu adamı izlemek beni çok hoş ediyor.Sneijder den sonra önü boşken bazuka atan klas bir futbolcu.

• Dün çok üzüldüm adama,o kadar çabaladı ama emeğinin karşılığını alamadı.Neyse en azından neler yapabileceğini bir kez daha gösterdi.Benfica maçında gereğini yapacak aslan parçası.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.