Şimdi Ara

SON DAKİKA////Savas falan yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sadece karsilikli kucuk bir catisma yasandigi diger haberlerin yalan oldugu bilgisini aldim
    iddalar falan yalan bizim instagram ve twitter sayfalarina gore 5 saatdir f16lar suriyeye girmis durumda boyle bisey olsaydi simdiye 100 tane video duserdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackSparro131 -- 28 Haziran 2019; 3:26:38 >

• aklini kullanabilirsin mesela.

1. ulkesine on etapta 150bin multeci gondeirilince sesi cikmayan,
    2. reyhanli saldirisi sonrasi sesi cikmayan,
    3. isidcilerin import edilmesi sonrasi sesi cikmayan,
    4. guneyinde pyd kurulunca sesi cikmayan,
    5. ucagi dusurulunce sesi cikmayan,
    6. amerikalilar pyd'yi taniyinca sesi cikmayan,
    7. defacto 5milyon multeciyi 'icine alinca' sesi cikmayan,
    8. guya 'kaza eseri' rusya tarafindan 10 askeri sehit olunca sesi cikmayan,
    9. secimden secime askeri operasyon yapmis turkiye 1 askeri sehit oldu diye idlib'e indirme yaparmi ?

Rusya'dan baska muttefigimiz kalmadi, CAATSA yaptirimlari kapida, Rusya'nin kopegi olacagiz yakinda, Suriye ve Esad'in 'Esed' oldugu donem artik sona erdi. Bundan sonra Esad reyiz diyeceksiniz, o ne derse onu yapacaksiniz, o bizi abisi Putin'le nereye surerse oraya gideceiz, bu da boyle bilinsin.

Turkiye'nin bu saatten sonra Suriye'de kalmasinin bir ihtimali ve sebebi kalmamistir, gozlem noktasinin vurulmasi, esad rejiminin "buralar varya, iste bizim kardes" demesidir. Yakinda cekilecegiz idlib'den, 2 milyon daha multeciyi de yanimizda getirecegiz turkiye'ye. Daha once de yazdim, imkan varsa suriye vatandasligi alin degerlenecek cunku.

Not: Esadci degilim, rusyaci degilim, ortada neyse onu soyluyorum. AKP dis politikasinin bizi getirdigi nokta bu ne yazikki.
  • Asılsız bu haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğrulanmamış bir haber bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rusya izin vermez hayal ürünü haber...
  • * Turkiye an itibariyle Sam'a girmis.
    * Israil de Golan'dan ilerliyormus, Turkiye ile teke tek atacaklarmis dust'ta B2 kapisi civari.

Not:Haberler teyitsizdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: REV0

* Turkiye an itibariyle Sam'a girmis.
    * Israil de Golan'dan ilerliyormus, Turkiye ile teke tek atacaklarmis dust'ta B2 kapisi civari.

Not:Haberler teyitsizdir
    dostum medyamızda tek bir haber bile olmadığından kaynaklar instagram sayfalarından geliyor ve kimiside iddaların yalan olduğunu idda ettiği için bizim medya tarafından onaylanana kadar teyitsizdir diye belirttim orda bişeyler oluyor ve medyadan ses yok ne yapayım ?
  • Ordu Erantel e havadan 100 asker indirmiş. Ardından kargo uçaklarıyla air drop yani mühimmat yollamış içinde AWM keskin nişancı tüfekleri / kamuflaş ve çeşitli taarruz silahları ve mermileri varmış..

vay canına.. neler yaşanıyor ve yaşatılıyor sayın seyirciler..

Not: Haberler teyitsiz değildir. Google a PUBG yaz kaynağa ulaş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackSparro131

dostum medyamızda tek bir haber bile olmadığından kaynaklar instagram sayfalarından geliyor ve kimiside iddaların yalan olduğunu idda ettiği için bizim medya tarafından onaylanana kadar teyitsizdir diye belirttim orda bişeyler oluyor ve medyadan ses yok ne yapayım ?

Alıntıları Göster
    aklini kullanabilirsin mesela.

1. ulkesine on etapta 150bin multeci gondeirilince sesi cikmayan,
    2. reyhanli saldirisi sonrasi sesi cikmayan,
    3. isidcilerin import edilmesi sonrasi sesi cikmayan,
    4. guneyinde pyd kurulunca sesi cikmayan,
    5. ucagi dusurulunce sesi cikmayan,
    6. amerikalilar pyd'yi taniyinca sesi cikmayan,
    7. defacto 5milyon multeciyi 'icine alinca' sesi cikmayan,
    8. guya 'kaza eseri' rusya tarafindan 10 askeri sehit olunca sesi cikmayan,
    9. secimden secime askeri operasyon yapmis turkiye 1 askeri sehit oldu diye idlib'e indirme yaparmi ?

Rusya'dan baska muttefigimiz kalmadi, CAATSA yaptirimlari kapida, Rusya'nin kopegi olacagiz yakinda, Suriye ve Esad'in 'Esed' oldugu donem artik sona erdi. Bundan sonra Esad reyiz diyeceksiniz, o ne derse onu yapacaksiniz, o bizi abisi Putin'le nereye surerse oraya gideceiz, bu da boyle bilinsin.

Turkiye'nin bu saatten sonra Suriye'de kalmasinin bir ihtimali ve sebebi kalmamistir, gozlem noktasinin vurulmasi, esad rejiminin "buralar varya, iste bizim kardes" demesidir. Yakinda cekilecegiz idlib'den, 2 milyon daha multeciyi de yanimizda getirecegiz turkiye'ye. Daha once de yazdim, imkan varsa suriye vatandasligi alin degerlenecek cunku.

Not: Esadci degilim, rusyaci degilim, ortada neyse onu soyluyorum. AKP dis politikasinin bizi getirdigi nokta bu ne yazikki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REV0 -- 28 Haziran 2019; 1:40:39 >

• Allah yardımcıları olsun. İnşAllah tam isabet ile vurulur..

1 şehidimiz var, o sebeple Rusya şöyle biraz kenarda kalsın denildi. Sabah ola hayrola. Haberlere bakarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 28 Haziran 2019; 2:58:6 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.