Şimdi Ara

SON DAKİKA:Öldürülen terorist sayısı 115 oldu! [Güncel] - ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
2
Favori
21.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chuckly

quote:

Orijinalden alıntı: by_the_king

Not: leş Sayısı 85 Olmuştur.!! Gebersinler..

Kaynak nedir?

http://www.haber365.com/Haber/85_Terorist_Olduruldu/
    http://www.bugun.com.tr/haber-detay/173132-oldurulen-pkk-li-sayisi-artti-haberi.aspx
    http://www.haberler.com/cukurca-da-85-pkk-li-olduruldu-3076006-haberi/
    http://www.sondakika.com/haber-cukurca-da-85-pkk-li-olduruldu-3076006/

Detaylı ayrıntılar zaman içinde gelecek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Valley -- 22 Ekim 2011; 21:00:32 >

• Orijinalden alıntı: sawgiray

Gebersin itler ama ben pek doğru olduğuna inanmiyorum..

Bizdeki 26 şehide de inanmıyosundur 70+ diyosundur nedir bu eziklik duygusu anlamadım ki

Evet o durumdayız bizdeki şehit sayısı 60 üzeri olduğu iddia edildi buda onun gibi bir iddia sende bir eziklik var her gördüğüne inanacak kadarda safsın.

Her gördüğüne inanmak mı?

Genelkurmay sitesinden saat vererek duyuruyor. Sen hangi ülkenin vatandaşısın?

Türkiye.TSK sitesinde açıklanan rakam 49 biraz araştırıp konuş.

Yahu yukarıda inanmıyorum diyor aşağıda bana araştır diyor.. Hey Allahım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: justreal

Bu vatanın adı TÜRKİYE uyanın artık kürt vatandaşlarımızda her konuda bizle eşit haklara sahipler doğrusuda bu ama bunun bilincinde olsunlar ben kürdüm le başlayan cümlelere sinir oluyorum artık bu terör olaylarından sonra

Şurada durun işte. Kürt vatandaşlara zabıtalar birşey diyemiyor. Adam 2 senedir caddenin en işlek bölgesine boydan boya kasaları koymuş , manav yapmış orayı. Dükkan falan değil , gece olunca malları toplayıp arabaya koyuyorlar.

Yine bir büfe , adamlar boydan boya meydanı masalarla kaplamış. Zabıtalar , polisler geliyor çay içiyor. O kadar işlek bir yerde ki bahsettiğim büfe , günlük kârı 1.000 TL'nin çok çok üstündedir.

Yine manav , adam sokağın kaldırımını komple manav yapmış.1 senedir karışanı edeni yok.

• Kaynak olarak haber365 e inanmıyorsunuz heralde
  • ohh daha fazla inşallah
  • 365 e inananlar var beyler dağılalım
  • GEBERİN ULAN İT YAVRULARI
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Sanki ben istemiyorum binlerce leşlerini serelim hiç şehit vermiyelim ama ben bu basına güvenmem arkadaş TSK resmi açıklamalarını bekliycem herzaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 22 Ekim 2011; 21:01:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

quote:

Bu vatanın adı TÜRKİYE uyanın artık kürt vatandaşlarımızda her konuda bizle eşit haklara sahipler doğrusuda bu ama bunun bilincinde olsunlar ben kürdüm le başlayan cümlelere sinir oluyorum artık bu terör olaylarından sonra

Şurada durun işte. Kürt vatandaşlara zabıtalar birşey diyemiyor. Adam 2 senedir caddenin en işlek bölgesine boydan boya kasaları koymuş , manav yapmış orayı. Dükkan falan değil , gece olunca malları toplayıp arabaya koyuyorlar.

Yine bir büfe , adamlar boydan boya meydanı masalarla kaplamış. Zabıtalar , polisler geliyor çay içiyor. O kadar işlek bir yerde ki bahsettiğim büfe , günlük kârı 1.000 TL'nin çok çok üstündedir.

Yine manav , adam sokağın kaldırımını komple manav yapmış.1 senedir karışanı edeni yok.

bir sinirle yazdım yorumumu aslında kürt vatandaşlarımızda her konuda en az bizle eşit haklara sahipler (sözde) ama uygulamada eşi benzeri olmayan torpil süreçlerine tabilerki resmen TÜRKİYE de türk olarak 2.sınıf insan muamelesi gören bir kesim olduk kürtlere 1.sınıf muamele yapıldığından olarak yazsam daha güzel olurmuş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jericho_!4

Apo'nun asılması fitili ateşler. İç savaş kaçınılmaz olur.

bugün konudışında senin yorumlarına sıkça rast geldim

tam bir kemalist gibi gözüküp avatarınla vsde kamuflajını tamamlamaktasın ama yaptığın yorumlar senin içimizdeki kürt Türk kardeştir deyip her askerimiz şehit oluşunda sevinen ülkeyi fırsatı olsa arkasından çekinmeden vuracak pkk sempatizanı kürtlerden biri olduğuna işaret ediyor

o adamı hakkaride en merkez yerde işkence ederek gerekirse tüm organlarını teker teker işlem sırasında öldürmeyecek şekilde söküp acı içindeyken kurşunlayarak gebertmektir en doğrusu

1 şehit bile olduğunda gözlerim hep yaşardı, tepeden tırnağa titredim. Ağzımdan teröre lanet hiçbir zaman eksik olmadı. Dün çıkardım en büyüğünden bayrağımıda astım. Ve ben kimseyi arkasından vuracak kadar "ŞEREFSİZ" ve haysiyetsiz değilim. Evet, kökenim kürt ve kürtçe konuşuyorum. Anam, babam kürt. Tüm akrabalarımda öyle. Ve bundan hiçbir zaman utanmadım, sıkılmadım. Aksine her zaman gurur duydum kürtlüğümle. Ama son olan olaylar sonrasında nedense herkes kürt düşmanı olmuş. Neden? 2 bölücü çıkıyor, Türk askerini vuruyor, ve şehit olan her askerin bedeli, tüm kürt halkına mal ediliyor. İşte ben bunu savunuyorum. İşte ben, herşeyin kürt halkının suçu olmadığını savunmaya çalışıyorum. Ama senin gibiler, ben ve benim gibi namuslu ve şerefli kürt vatandaşlara bile kin kusuyorsunuz. Şuna artık bi son verin, ve sen ve senin gibilere son sözüm; "Türk-Kürt kardeştir!" Hiçbir zaman düşman olmadılar, bu saatten düşman olacaksalar bile senin gibiler yüzünden olacaktır. Bunuda aklının bi köşesinde bulundur.

Ekleme: Ve imzamla çelişecek hiçbirşey yaptığıma inanmıyorum. Hep Kemalist'tim ve ölene kadarda kemalist kalacağım!

Ekleme-2: Bu sitede bana Pkk sempatizanı, bölücü örgüt bilmem nesi denmesi çok üzmekte beni. Bu bayrağın altında doğdum, ve bu şanlı bayrağın altına son nefesimi vereceğim. Buda böyle bilinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el_jericho -- 22 Ekim 2011; 21:07:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Sanki ben istemiyorum binlerce leşlerini serelim hiç şehit vermiyelim ama ben bu basına güvenmem arkadaş TSK resmi açıklamalarını bekliycem herzaman.

Dostum.. şu videodaki görüntülerden gelecek eminim..

Sonunu iyi izle..

• Yanlış anlamayın ama ben pkk nın biteceğine inanmıyorum. En azından böyle savaşarak.... Pkk terörist ordusu dünyanın bilmem kaç ordusundan daha güçlüdür.Çoğu ülkeden güçlü bir desteğe sahiptir. Zaten kolay olsaydı 30 yıl önce bitirmişlerdi işlerini. Ayrıca bunları neden daha önce yapmadılar ? murat karayılanı yakalayan iran neden onu salıverdi ? noldu o asar keser irana ?

Bu tip olaylar zaten daha öncede oldu . Onlar saldırdılar sonra biz saldırdık vs vs. merak etmeyin gene aynı noktaya geri dönücez.

Medyaya inanmayın , televizyona hiç inanmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Survivor -- 22 Ekim 2011; 21:15:43 >
  • Öldürülen börtü böcek sayısıdır o, sınırdan 300-400 kişinin geçişini göremeyen ordu 2 günde bu kadar teröristimi öldürdü geçiniz.
  • nedense hiç inanasım gelmiyor..
  • Kuzenimi Hakkari'ye yollamışlar, abim gibidir, şehit olursa ne yaparım hiç bilmiyorum içime korku düştü.
  • Valla en son su 22 tabur askerle Irak i isgal ediyoruz diye yalan haberle milletin gazini alip da sonra da hic bisi yokmus gibi haberleri kesen bu mal basindan sonra kimse benden bunlara inanmami beklemesin.
    TSK nin internet sitesinden baska bir seye guvenmem!
    Insallah hepsi dunyanin en acili olumlerini yasarlar
  • Gazınızı alıyorlar.

Şimdi havalar soğuyor... PKK yine kamplara girecek, 6 ay eylem olmayacak, siz yine unutacaksınız.

Yaz gelecek ve eylemler yine başlayacak...

Seneye çok şehit verilmez 20-30 tane veriliro da 4 ayda... Ve unutulur aynı tas aynı hamam...
  • quote:

quote:

quote:

Apo'nun asılması fitili ateşler. İç savaş kaçınılmaz olur.

bugün konudışında senin yorumlarına sıkça rast geldim

tam bir kemalist gibi gözüküp avatarınla vsde kamuflajını tamamlamaktasın ama yaptığın yorumlar senin içimizdeki kürt Türk kardeştir deyip her askerimiz şehit oluşunda sevinen ülkeyi fırsatı olsa arkasından çekinmeden vuracak pkk sempatizanı kürtlerden biri olduğuna işaret ediyor

o adamı hakkaride en merkez yerde işkence ederek gerekirse tüm organlarını teker teker işlem sırasında öldürmeyecek şekilde söküp acı içindeyken kurşunlayarak gebertmektir en doğrusu

1 şehit bile olduğunda gözlerim hep yaşardı, tepeden tırnağa titredim. Ağzımdan teröre lanet hiçbir zaman eksik olmadı. Dün çıkardım en büyüğünden bayrağımıda astım. Ve ben kimseyi arkasından vuracak kadar "ŞEREFSİZ" ve haysiyetsiz değilim. Evet, kökenim kürt ve kürtçe konuşuyorum. Anam, babam kürt. Tüm akrabalarımda öyle. Ve bundan hiçbir zaman utanmadım, sıkılmadım. Aksine her zaman gurur duydum kürtlüğümle. Ama son olan olaylar sonrasında nedense herkes kürt düşmanı olmuş. Neden? 2 bölücü çıkıyor, Türk askerini vuruyor, ve şehit olan her askerin bedeli, tüm kürt halkına mal ediliyor. İşte ben bunu savunuyorum. İşte ben, herşeyin kürt halkının suçu olmadığını savunmaya çalışıyorum. Ama senin gibiler, ben ve benim gibi namuslu ve şerefli kürt vatandaşlara bile kin kusuyorsunuz. Şuna artık bi son verin, ve sen ve senin gibilere son sözüm; "Türk-Kürt kardeştir!" Hiçbir zaman düşman olmadılar, bu saatten düşman olacaksalar bile senin gibiler yüzünden olacaktır. Bunuda aklının bi köşesinde bulundur.

Ekleme: Ve imzamla çelişecek hiçbirşey yaptığıma inanmıyorum. Hep Kemalist'tim ve ölene kadarda kemalist kalacağım!

Ekleme-2: Bu sitede bana Pkk sempatizanı, bölücü örgüt bilmem nesi denmesi çok üzmekte beni. Bu bayrağın altında doğdum, ve bu şanlı bayrağın altına son nefesimi vereceğim. Buda böyle bilinsin.

güneydoğu anadolu bölgesinde yaşayan çok arkadaşım var.konusu açıldığında halkın kürt kesiminin büyük bir kısmının pkk sempatizanı olduğu eskiden bunu gizleyip iki yüzlü davrandıklarını ama şimdilerde artık korkusuzca pkkyı desteklediklerini çokça duydum.

Bu yüzden her ne kadar hala şüphelerim olsada öncelikle verdiğin cevaptan sonra kalbinden ve aklından geçenleri söyleyen vatansever bir kürt olduğunu söylediğin için senden özür diliyorum.

ama dediğim gibi varsın bu apo denen katil asılsın iç savaş çıksın emin ol şuan ordaki halk kimin hain kimin vatansever olduğunu biliyor.20 milyon kürt (ki bunların içinde vatansever olupta ülkesi için canını vermeye hazır vatandaşlarımızda var) varsa en az 40 milyon türk var. bir kerede temizliyelim şu pislikleri içimizden.

• Yılanın başını keselim diyosunuzda 10 dan fazla yılan var arkadaslar bütün avrupa ülkeleri küçüğünden büyüğüne hertürlü yardım ediyor teröristlere. Silah veremiyosa eğer dernek açmalarına izin veriyolar ofis açmalarına izin veriyolar. Dünki bir yazıda pkk ya yardım eden ülkelerin isimleri ve ne yardımında bulundukları tek tek yazıyordu.
  • Beylikdüzün'deki bdp başkanlığının olduğu yerde 2 adet çevik kuvvet otobüsü var polisler dünden beri bekliyolar yaklasık 30 tane polis var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buck Dich -- 22 Ekim 2011; 21:30:48 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.