Şimdi Ara

SON DAKİKA:Öldürülen terorist sayısı 115 oldu! [Güncel] - ANA KONU (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
2
Favori
21.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

quote:

ç. Sonuç olarak son iki günde toplam 49 terörist etkisiz hale getirilmiştir.

bakınız;http://www.tsk.tr/10_ARSIV/10_1_Basin_Yayin_Faaliyetleri/10_1_Basin_Aciklamalari/2011/BA_21.htm

medya yine farklı ve yanlış mı yorumluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Gazınızı alıyorlar.

Şimdi havalar soğuyor... PKK yine kamplara girecek, 6 ay eylem olmayacak, siz yine unutacaksınız.

Yaz gelecek ve eylemler yine başlayacak...

Seneye çok şehit verilmez 20-30 tane veriliro da 4 ayda... Ve unutulur aynı tas aynı hamam...

ulan adamlar operasyon yapsa bi dert yapmasa bi dert.
  • İnanmak istiyorum ama hiç inanasım gelmiyor.
  • Herif doğru söylüyor pkk 6 eylem yapmaz kış geldiğinde bu kadar saldırı olmaz, millet yine unutur adam haklı yani.

Operasyon elbette yapılacak, ama kış geldiğinde pkk içeri çekiliyor ya, işte o aslıdna mükemmel bir fırsat. Ordu gücünü kullansa kışın bunları bitirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buck Dich

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Gazınızı alıyorlar.

Şimdi havalar soğuyor... PKK yine kamplara girecek, 6 ay eylem olmayacak, siz yine unutacaksınız.

Yaz gelecek ve eylemler yine başlayacak...

Seneye çok şehit verilmez 20-30 tane veriliro da 4 ayda... Ve unutulur aynı tas aynı hamam...

ulan adamlar operasyon yapsa bi dert yapmasa bi dert.

Yapinca yalan olur,yapmayinca neden yapmadin
  • quote:

Orijinalden alıntı: justreal

quote:

Orijinalden alıntı: jericho_!4

quote:

Orijinalden alıntı: justreal

quote:

Orijinalden alıntı: jericho_!4

Apo'nun asılması fitili ateşler. İç savaş kaçınılmaz olur.

bugün konudışında senin yorumlarına sıkça rast geldim

tam bir kemalist gibi gözüküp avatarınla vsde kamuflajını tamamlamaktasın ama yaptığın yorumlar senin içimizdeki kürt Türk kardeştir deyip her askerimiz şehit oluşunda sevinen ülkeyi fırsatı olsa arkasından çekinmeden vuracak pkk sempatizanı kürtlerden biri olduğuna işaret ediyor

o adamı hakkaride en merkez yerde işkence ederek gerekirse tüm organlarını teker teker işlem sırasında öldürmeyecek şekilde söküp acı içindeyken kurşunlayarak gebertmektir en doğrusu

1 şehit bile olduğunda gözlerim hep yaşardı, tepeden tırnağa titredim. Ağzımdan teröre lanet hiçbir zaman eksik olmadı. Dün çıkardım en büyüğünden bayrağımıda astım. Ve ben kimseyi arkasından vuracak kadar "ŞEREFSİZ" ve haysiyetsiz değilim. Evet, kökenim kürt ve kürtçe konuşuyorum. Anam, babam kürt. Tüm akrabalarımda öyle. Ve bundan hiçbir zaman utanmadım, sıkılmadım. Aksine her zaman gurur duydum kürtlüğümle. Ama son olan olaylar sonrasında nedense herkes kürt düşmanı olmuş. Neden? 2 bölücü çıkıyor, Türk askerini vuruyor, ve şehit olan her askerin bedeli, tüm kürt halkına mal ediliyor. İşte ben bunu savunuyorum. İşte ben, herşeyin kürt halkının suçu olmadığını savunmaya çalışıyorum. Ama senin gibiler, ben ve benim gibi namuslu ve şerefli kürt vatandaşlara bile kin kusuyorsunuz. Şuna artık bi son verin, ve sen ve senin gibilere son sözüm; "Türk-Kürt kardeştir!" Hiçbir zaman düşman olmadılar, bu saatten düşman olacaksalar bile senin gibiler yüzünden olacaktır. Bunuda aklının bi köşesinde bulundur.

Ekleme: Ve imzamla çelişecek hiçbirşey yaptığıma inanmıyorum. Hep Kemalist'tim ve ölene kadarda kemalist kalacağım!

Ekleme-2: Bu sitede bana Pkk sempatizanı, bölücü örgüt bilmem nesi denmesi çok üzmekte beni. Bu bayrağın altında doğdum, ve bu şanlı bayrağın altına son nefesimi vereceğim. Buda böyle bilinsin.

güneydoğu anadolu bölgesinde yaşayan çok arkadaşım var.konusu açıldığında halkın kürt kesiminin büyük bir kısmının pkk sempatizanı olduğu eskiden bunu gizleyip iki yüzlü davrandıklarını ama şimdilerde artık korkusuzca pkkyı desteklediklerini çokça duydum.

Bu yüzden her ne kadar hala şüphelerim olsada öncelikle verdiğin cevaptan sonra kalbinden ve aklından geçenleri söyleyen vatansever bir kürt olduğunu söylediğin için senden özür diliyorum.

ama dediğim gibi varsın bu apo denen katil asılsın iç savaş çıksın emin ol şuan ordaki halk kimin hain kimin vatansever olduğunu biliyor.20 milyon kürt (ki bunların içinde vatansever olupta ülkesi için canını vermeye hazır vatandaşlarımızda var) varsa en az 40 milyon türk var. bir kerede temizliyelim şu pislikleri içimizden.

Sanıyorsun ki ben bunlardan rahatsız değilmiyim? Evet rahatsızım, hemde son derece. Ama Mısır, Fas ve Libya'daki gibi iç çatışma çıkmasını istiyor dış ülkeler. Ben bu yüzden böyle birşeyi istemiyorum. Yoksa Öcalan denen köpeğin nefes alması bile rahatsız ediyor beni. Hemde devlet tarafından beslenerek. Yoksa hiçbir şekilde öcalan'ı koruduğum falan yok.

• Arkadaşlar apo asılsa neyin iç savaşı çıkacak ki? Eylemler artacak, halk eline silah alıp kürtlere ateş mi açacak halk zaten uyuyor. Tayyip çıkar bi konuşma yapar herkes yine yatar kış uyukusuna zaten halkın %55 i onun iti olmuş.
  • 85 YETMEZ KATLİAM İSTİYORUZ, 1 ASKERİMİZE KARŞILIK 100 LEŞ İSTİYORUZ.

BU ARADADA KCK OPERASYONLARI ARTTIRILMALI, BASKINLAR VE GÖZALTILARI ŞİDDETLENMELİ.

DARBE ÜSTÜNE DARBE VURULMALI HAİNLERE..

hainleri kahretsin,
    Tanrı Türkü korusun
    .
  • benim en çok merak ettiğim,neden bu operasyonlar şehit vermeden hiç başlamaz ? neden illa şehit verilmesi beklenir ki ? 1 şehitte neden bu kadar duyarsız olunur ki ? illa 10un üzerinde mi olması gerekir :((( çok üzgünüz içimiz kan ağlıyor.o soysuzların anladığı dilden konuşmak gerekir.bende katliam istiyorum.soysuz köpeklerin cesetlerini istiyorum.bir arkadaş demişti,buf16lar şehit kanıyla mı çalışıyor diye çok hak vermiştim.inş. içimden geçen olmaz ama 1-2 haftaya yine unutulacak :( 2-3 ay ortalık durulacak sonra yine şehit haberleri :(
  • Gebersin it sürüleri
  • +1923
  • Yarın yada önümüzdeki haftalarda cumhurbaşkanı
    Tebrik etmek için tekrar güneydoğuya gidebilir
    İnşallah sayı 585 olur
  • Darısı diğer hainlerin başına .
  • NE ALEMDE ŞER BİTER

NEDE OĞUZDA ER BİTER

1 ÖLÜR 1000 DOĞARIZ

HEPİMİZ TÜRK HEPİMİZ MEHMEDİZ.....
  • SAAT 22: 19 İTİBARI İLE K.IRAK SINIRINDAKİ BİR BÖLGEDE JÖH TİMLERİMİZ SICAK TEMAS SAĞLAMIŞTIR.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN YİĞİTLER.
    YA BİSMİLLAH ALLAH SİZİNLEDİR.
  • Fotoğraflasınlar ki inanalım.
  • Saat : 22:50 itibariyle 92 leş olduğu söyleniyor
  • Katliam İstiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

Fotoğraflasınlar ki inanalım.

ne kadar meraklısınız

al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nonvolatile -- 22 Ekim 2011; 23:00:48 >
  • resmi sayı 49 olduğu için 85'e şimdilik inanmamak gerekir ama önümüzdeki günlerde mutlaka bu sayı artacaktır. yeni anayasa sürecide hızlanmalı dağlara yeni teröristlerin çıkışı engellenmeli yoksa sen 1000 terörist öldür gel o mağaraya yeni 1000 terörist giderse askerin emeğine yazık olur
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.