Şimdi Ara

SON DAKİKA MUSUL OPERASYONU BİTTİ (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
837
Cevap
6
Favori
34.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bölgedeki sünniler işidi oluşturan güç olmuş tamamen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drak44 -- 21 Ekim 2016; 11:27:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerkük'te içeriden yardım alınarak saldırıldı denilmiş.Bunu hemen söylemeleri Kerkük'te de kimlerin oradan sürüleceğini gösteriyor Musul dışında.Işid piyonunu iyi kullanıyorlar.Unutma orası da Türkmen şehri.
  • Türkiye'yi dahil etmezseniz işte takdiriilâhî böyle avcunuzu yalarsınız. Işıdı bölgeden çıkartabilecek tek unsur Türk Silahlı Kuvvetleri desteğini alanlardır. Resmen avuçlarını yaladılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • *Bölgenin en büyük petrol şirketi KAR, Kerkük'te tüm petrol rafinelerinin korunduğunu ve güvende olduğunu açıkladı.

*ISID Kerkük'te 7 bölgeyi almak için taaruza geçti.Peşmerge ile şiddetli çatışmalar yaşanıyor.

*Kerkük'te Camii hopörlerinden ISID propagandası yapılıyor.Birlikte Şiilere karşı savaşalım çağrıları var.

*Kerkük enerji santralinde 4 İranlı üstün mühendis ISID tarafından infaz edildi.Irak hukumei doğruladı
  • Kürtler için en feci , acılı senaryo olsun inşallah. Hüsran ve acı onları bulsun inşaallah.

Türkiye için en hayırlısı olsun Allahın izniyle.

• Pkk'lı olan Kürtler hezimeti çoktan hak etti. Bizde sabır kalmadı. Gözümüz kara artık. Allah belalarını versin.

Ankarada öldürdükleri sivilleri unutmadım. Bursada denedikleri ama başarısız olduklarını da unutmadım. Allah tüm kürt örgütlerinin belalarını versin. Öyle acılar çeksinler ki , aileleri katledilsin , gebersinler. Allah belalarını versin. Biriktim artık tek yapabildiğim dua etmek.

Allah askerimizi , polisimizi , sivilimizi korusun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 21 Ekim 2016; 13:41:55 >
  • @Physical Graffiti çok pis ırkçılık yapıyorsun şuan tüm kürtleri pkk ile bir tutma. Sen resmen masum insanlara karşı terörist örgüt IŞİD'i tutuyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur01 -- 21 Ekim 2016; 13:35:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

@Physical Graffiti çok pis ırkçılık yapıyorsun şuan tüm kürtleri pkk ile bir tutma. Sen resmen masum insanlara karşı terörist örgüt IŞİD'i tutuyorsun

Özür dilerim düzelttim mesajı.

Pkk işidden daha aşağılık benim gözümde. İşidi sevdiğim de sölenemez. Biraz da nefsi müdafa , pkknın hedefi benim , benim ailem , benim ülkem. O yüzden pkkya öncelik veriyorum.

Ben ırkçı değilim , belki de öyleyim kendimi kandırıyorum. Neler oldu bana? Ben böyle değildim. Bursama saldırdıkları gün gözüm karardı

• quote:

@Physical Graffiti çok pis ırkçılık yapıyorsun şuan tüm kürtleri pkk ile bir tutma. Sen resmen masum insanlara karşı terörist örgüt IŞİD'i tutuyorsun

Eğer üzdüysem seni , özür dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Physical Graffiti

quote:

Yok hocam ya ben kürt değilim zaten . Zazayım ama PKK'ya da son derece karşıyım. Benim annemin amcalarını ve kuzenlerini şehit ettiler. Bunlardan 1 amcasını ve 1 kuzenini kurşuna dizerek şehit ettiler. Bingöllüyüz ve biz akraba olarak PKK'ya karşıyız. Benim gözümde de PKK 1.sıradadır, IŞİD ise 2.sırada. İkisi de terör örgütüdür. Ama benim demek istediğim iyi, masum olan kürtler de var. Her kürdü PKK ile bir tutmamak lazım. Eğer sen tüm kürtleri bir tutarsan bu ırkçılığa girer. Benim demek istediğim o.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakko9

*Bölgenin en büyük petrol şirketi KAR, Kerkük'te tüm petrol rafinelerinin korunduğunu ve güvende olduğunu açıkladı.

*ISID Kerkük'te 7 bölgeyi almak için taaruza geçti.Peşmerge ile şiddetli çatışmalar yaşanıyor.

*Kerkük'te Camii hopörlerinden ISID propagandası yapılıyor.Birlikte Şiilere karşı savaşalım çağrıları var.

*Kerkük enerji santralinde 4 İranlı üstün mühendis ISID tarafından infaz edildi.Irak hukumei doğruladı

Az önce radyoda şiilerin kerkük e ilerlediği söylendi (ntv tadyo). Bölge fena karışacak gibi.

• quote:

quote:

quote:

Yok hocam ya ben kürt değilim zaten . Zazayım ama PKK'ya da son derece karşıyım. Benim annemin amcalarını ve kuzenlerini şehit ettiler. Bunlardan 1 amcasını ve 1 kuzenini kurşuna dizerek şehit ettiler. Bingöllüyüz ve biz akraba olarak PKK'ya karşıyız. Benim gözümde de PKK 1.sıradadır, IŞİD ise 2.sırada. İkisi de terör örgütüdür. Ama benim demek istediğim iyi, masum olan kürtler de var. Her kürdü PKK ile bir tutmamak lazım. Eğer sen tüm kürtleri bir tutarsan bu ırkçılığa girer. Benim demek istediğim o.

Buraları iyi oku. Ben pkk ya dedim Kürtlere demedim diyenlere inanma. Adamlar işidi Kürtlere, şiirlere karşı savunuyor şuan resmen.
    Ben bir Türküm ama işidsever türkler çok fazla.

• pkk, Türkiye için en büyük sorundur ve biran önce bitirilmesi gerekiyor.
    Işıd birilerinin maşası öyle yada böyle birgün bitirilecek. Hemde batı tarafından bitirilecek.
    Ama pkk öyle değil, bizzat batının başarıya ulaşması için arkadan ittiği bir örgüt.
    Türkiye'de yaşayan her vatandaşın can güvenliği için, hatta Suriye ve Irak'ta bir parça huzur sağlanabilmesi için bu örgütün inlerine girip tek tek tüm kamplarını yok etmekten başka hiçbir çaremiz yok.
    Kol kola yürüdükleri açık şekilde asker desteği veren ypg ve türevi diğer tüm unsurları da yok etmekten başka çaremiz yok.
    Ya bu örgütü bitireceğiz yada ileride bugünkü Irak ve Suriye'den daha beter hale düşeceğiz.
  • ABD TÜRKİYEYİ musul operasyonu için davet etmiş. kendileri beceremedi bizi atacaklar öne bu durumda hükümetin çok akıllı düşünüp hareket etmesi gerekiyor.
  • quote:

Kürtler için en feci , acılı senaryo olsun inşallah. Hüsran ve acı onları bulsun inşaallah.

Kürtler bu kadar düşmanlık besleyecek ne yaptı tabi her kürdü pkk'lı zannedecek kadar düşüncesiz değilsen bunu cevapla

• Neler oluyor yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

quote:

quote:

quote:

Buraları iyi oku. Ben pkk ya dedim Kürtlere demedim diyenlere inanma. Adamlar işidi Kürtlere, şiirlere karşı savunuyor şuan resmen.
    Ben bir Türküm ama işidsever türkler çok fazla.

Pkklı isen söyle bloklayalım.

Edit = ben işidi savunmuyorum. Yanlış anladım demin pkklı sandım seni. Bugün çok yanlış yorumlar yapıyorum.

İşidi savunan türk sayısı maksimum bin falandır. Saçmalamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 21 Ekim 2016; 16:28:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: danger-gddr

quote:

Kürtler için en feci , acılı senaryo olsun inşallah. Hüsran ve acı onları bulsun inşaallah.

Kürtler bu kadar düşmanlık besleyecek ne yaptı tabi her kürdü pkk'lı zannedecek kadar düşüncesiz değilsen bunu cevapla

Diğer mesajlarıma da bak. Haklısın yanlış yazdım. Pkklı kürtler diye belirtmem gerekirdi. Hatamın farkındayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: danger-gddr

quote:

Önce kürtler kendi aralarındaki pkklıları temizleyecek, sonra biz her kürdü pkklı olarak görmekten vazgeçeceğiz.
  • arkadaşlar operasyondaki gelişmeleri takip edebileceğimiz twitter hesabı yada haber sitesi var mı.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.