Şimdi Ara

SON DAKİKA MUSUL OPERASYONU BİTTİ (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
6
Favori
34.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kürtler kesinlikle sapıtmış durumda. Peşmerge dışında kürt örgütlere izin vermeyen koalisyon güçleri pkkyı çok kızdırmış durumda. Irakta elleri kolları bağlı, Türkiye'de saldırı yapamıyorlar, Suriye'de sürekli kayıp veriyorlar. Türk Silahlı Kuvvetleri tarihinde ilk kez hem içerde hem dışarda savaşıyor. Bence iç anadolu ve batı karadenizdeki askeri birlikler Irak sınırına doğru yığılsın. Hem Türkiye'de ki terörist unsurları temizlemeleri gerek. Yoksa biz musula girersek 3 cephede birden savaşmış olucaz ki bunu kimse istemez. Son olarak Rusya'yı arkamıza almamız çok iyi oldu. ABD 50 yıldır Türkiye'ye istediğimizi yaptırırız kafasındaydı. Türkiye şimdi Rusya'nın yanına geçince ABD ortadoğudaki en güçlü ve hazır orduyu kaybetmiş oldu.
  • Arkadaşlar Uydu RUDAW HD Kanalını açın Canlı Yayında İŞİD Bombalı Araç saldırısı Yapıyor.
  • Arkadaşlar kişisel meseleleri yansitmayalim artik.

TRT haber dinledim. Basın yasağı var çok şiddetli çatışma var, pesmergeden çok sayıda ölü ve yaralı varmış. Ancak içeri hatlara gidemiyoruz dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte herşeyi özetleten analiz...
    Irak'ta, Suriye'de kimlerle karşı karşıyayız görün...
    Anlıyacağınız : İsimler Irak, cisimler ise İngiliz...

SON DAKİKA MUSUL OPERASYONU BİTTİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

quote:

Orijinalden alıntı: kurs@tz

quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

quote:

Orijinalden alıntı: kurs@tz

Yaş 45 ancak yazdıklarına bakılırsa sen 15 yaşında gibisin, Yukarıda şahsıma aleni hakaret ettin, gençliğine veriyorum, sonra iş adli mercilere falan gidiverir bu genç yaşında sıkıntılar yaşamayasın üzülmeyesin, gelip buralarda birilerinin fanatikliğini yapacağına, sağa sola desteksiz üfürüp hakaret edeceğine, var ise karşıt görüş sunabileceğin sağlam bir argümanın, güzel güzel yazarsın, haklı olduğunu düşündüğün dava her ne ise adam gibi savunursun, forumda da kirliliğe yol açmamış olursun. Millet buraya desteksiz mesnetsiz boş beleş mesajlarını okumak için girmiyor.

Hadi ben kimliğimin fotoğrafını atayım sende at yer mi paşam ? Sen bana hakaratten dava aç ben sana cumhurbaşkanına hakaretten hadi maçan sıkıyorsa bekliyorum kimliğini.

Yaş 15 diyorum boşuna demiyorum, ateşleniyor bir de hiç usul prosedür de bilmiyorsun, birisi hakkında şikayetçi olmak için veya birisi seni şikayet edecekse burada forumda kimlik alışverişi yapmanın, ucuz artistliğin de lüzumu da yok, sana yolunu da öğreteyim, alırsın screenshootunu gidersin savcılığa dilekçeni verirsin, savcılık gerekli bilgilere zaten ulaşır,

Ha ama şunu da bilmelisin ki haksız usulsüz bir şikayette bulunduğun tespit edilir ise;

1- Resmi makamı fuzuli meşgul etmekten

2- Sosyal medya üzerinden diğer üyelerin de görebileceği şekilde şahısa aleni hakaretten

3- Ayrıca Karşı tarafın bireysel olarak açabileceği maddi manevi tazminat davalarıyla

uğraşmak zorunda kalabilirsin,

Forumda şahıslara hakaret ederken nelerle karşılaşabileceğini sana kısaca anlattım, uyarmadı deme sonra

Şimdi git nereye şikayet edeceksen et.

Edit: Hakaret mesajının içeriğini değiştirmiş olabirsin ama bunlar serwer databasede mevcut silinimyorlar, akıllısın ya hatırlatayım dedim, delikanlılık yapı kimlik istiyorsun ya sen de delikanlı ol yazdıklarını silme dursun, herkes görsün

Asenayı geçtin kıvırmakta.Delikanlı öyle sahte isimler yazıp 45 yaşındayım diye artistleneceğine gel karşılıklı atalım kimlikleri ama senin gibi veletler bırak kimlik göstermeyi ismini bile kullanmaya korkar ne yazıkki forum sizin gibi veletlerle doldu. Son sözüm maçan yiyorsa atarız karşılıklı kimlikleri yoksa 14/15 yaşındaki veletlerden farkın yok.

Okuduğun anlama ve algılama sorunu mu yaşıyorsun? bak bir önceki mesajımda neler yapabileceğini ve nelerle karşılaşabileceğini yazdım, önemlidir oku bi zahmet.

Tekrar yazıyorum, profilim açık, tüm bilgilerim gerçektir, ki hala anlamamışsın, buraya atılan her mesajın ip kaydı serwer tarafından tutuluyor, login oluyorsun, cep tel doğrulaması yapılıyor, sana daha nasıl anlatayım hala kimlik kimlik diye tutturuyor, bilgisizliğini fazlaca belli ediyorsun, şaşırmadım açıkcası.

Belli ki yazılanı okumaktan anlamaktan aciz olduğun gibi aynı zamanda Yazılım Donanım cahilisin, Bak tekrar son kez yazıyorum, buradan bir kişi hakkında şikayetçi olacak isen onun kimlik bilgilerine ihtiyacın olmaz, gerekli bilgiler databasede zaten mevcuttur.

Porfilime fake diyorsun da 9 yıllık profil, o kadar dükkan, o kadar satış, o kadar referans da fake öyle mi hakkaten şaşırtmadın kendini komik ettin cümle aleme

Bu ülkenin ortalama insan tipi buysa vay bu memleketin haline.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 20 Ekim 2016; 21:30:15 >

• Irak askerleri; roket atar ile, işidin bomba yüklü aracını imha ediyor. Bir de utanmadan bize meydan okuyorlar

• *Bağdat yönetimi, Musul Valisi Nuceyfi için Türkiye ile işbirliği yaptığı gerekçesiyle tutuklama kararı çıkarttı.

Şuana kadar Musul'u izleyen biri olarak diyebilirim ki , Irak ordusu sınıfta kaldı,Peşmerge çok daha iyi.Irak Abbas köyünü bile zar zor aldı.Bomba atarak ISID'ın geri çekileceğini düşünüyorlar,Irak böyle giderse başarısız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakko9 -- 20 Ekim 2016; 16:46:25 >
  • ISID propaganda videosu yayınladı.Önceden yakaladığı Peşmerge militanlarını neresi olduğu belli olmayan bir yerde infaz etti

SON DAKİKA MUSUL OPERASYONU BİTTİ SON DAKİKA MUSUL OPERASYONU BİTTİ

*Irak ordusu Buratah beldesini kuşattı.

• *IŞID Musul'da Günlük yaşam videosu yayınladı.

*
  • SON DAKİKA MUSUL OPERASYONU BİTTİ

ISID , Haseke'nin doğusunda Amerikan A-10'u düşürdüğünü iddia etti.ayrıca düşen A-10'un enkazının Koalisyon uçakları tarafından vurulduğunu da iddia etti.Doğruysa büyük haber

*İran'dan Musul harekatı için ilk açıklama: Musul harekatına Irak hariç herhangi bir ülkenin katılma hakkı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakko9 -- 20 Ekim 2016; 17:13:03 >

• quote:

Sinan Meydan ‏@SMEYDAN 22 sa.22 saat önce

İşte Ankara Antlaşması'nın Osmanlıca tam metninin yer aldığı 1926 yılına ait Resmi Gazete"!http://www.resmigazete.gov.tr/main.aspx?home=http://www.resmigazete.gov.tr/arsiv/423.pdf&main=http://www.resmigazete.gov.tr/arsiv/423.pdf

quote:

Sinan Meydan ‏@SMEYDAN 22 sa.22 saat önce

Bu da bir gecede cahil kalıp Ankara Ant. Osmanlıca metnini okuyamayanlar için!http://askerihukuk.net/FileUpload/ds158941/File/turkiye__ingiltere_ve_irak_hukumetleri.pdf

Sinan Meydan ‏@SMEYDAN 19 sa.19 saat önce

ATV özür dile! Ankara Antlaşması'nda "Irak'ın toprak bütünlüğü şartı" diye bir şey yok!

• SON DAKİKA
    IŞİD Kerkük kuzeyindeki Dibis elektrik santraline saldırıp içindeki tüm güvenlik unsurlarını öldürdüklerini duyurdu.
  • SON DAKİKA
    İŞİD Kerkuk Yarısını Ele Geçirmiş durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asabi Adam

İşte herşeyi özetleten analiz...
    Irak'ta, Suriye'de kimlerle karşı karşıyayız görün...
    Anlıyacağınız : İsimler Irak, cisimler ise İngiliz...

Bahsedilen üst akıldan kasıt bu ve türevleri ama üst akıl dendimi mi çomar oluyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

SON DAKİKA
    İŞİD Kerkuk Yarısını Ele Geçirmiş durumda.

Bulgura giderken evdeki prinçten olmak deyimi hayat buluyor :Dd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerkuk fena. İsid ani baskin yapti. Devlet kurumlarinin cogunu ele gecirdi. Sokaga cikma yasagi var.

• SON DAKİKA MUSUL OPERASYONU BİTTİ
    Amaq, IŞİD militanlarının Kerkük'ün Gernata ve Mamuda mahallelerini kontrol altına aldığını iddia ediyor

*En az 50 IŞİD'linin sızdğını söyleyen Kerkük valiliği 20 tanesnin öldürüp durumu kontrol altına aldığnı iddia ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakko9 -- 21 Ekim 2016; 10:48:50 >
  • Irak'ın en güvendiği kalesi Kerkük'te ISID militanları

• IŞİD Kerkük'te esiyormuş.
    Sen binlerce militanla Musul'a yığıl koalisyon desteğiyle 10-15 köy al, Herifler 50 militanla senin kalene girsin.

• baya hareketli dakikalar oluyor

*ISID Musul çevresinde abrams tank , BMP , Hummer'ı kullanılamaz hale getirdi.
    *ISID,Kerkük'te 8 mahalleyi daha ele geçirdi.
    *ISID,Peşmerge konvoyuna saldırdı,çok sayıda ölü var.
    *ISID kerkük'te kamu binalarına saldırdı.5 tane bomba patlattı.(suan ölü sayısı :16)

*Irak yönetimi,kısa sürede tekrar Kerkük'ü alacaklarını bildirdi.

ISID aslında mesaj verdi,istediğim zaman güvende hissettiğiniz yere girerim

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.