Şimdi Ara

Son dakika: Liste dışı kalan CHP'li Eren Erdem'e ikinci şok!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son dakika: Liste dışı kalan CHP'li Eren Erdem'e ikinci şok!
    http://www.haberturk.com/son-dakika-liste-disi-kalan-chp-li-eren-erdem-e-ikinci-sok-1976772

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Eren Erdem, CHP'nin 27. Dönem Milletvekili adayı listesinde yer almadı. Erdem, bir şok daha yaşadı. CHP'li Erdem'in yurtdışına çıkışına izin verilmediği öğrenildi. Erdem hakkında İstanbul Ağır Ceza Mahkamesi tarafından yurt dışına çıkış yasağı konulduğu belirtiliyor

Habertürk Haber Merkezi'nden Gökhan Artan'ın edindiği bilgiye göre; CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, Almanya'ya gitmek üzere Atatürk Havalimanı'na geldi. Erdem'in yurtdışına çıkmasına izin verilmedi. Erdem hakkında, İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi tarafından yurtdışına çıkış yasağı kararı verildiği belirtiliyor. Erdem'in eşi ve çocuğunun ise yurtdışına çıkmasına izin verildi.

LİSTE DIŞI KALMIŞTI

Eren Erdem, 24 Haziran'da yapılacak 27 Dönem Milletvekili seçimlerinde CHP'nin aday listesinin dışında kaldı. Erdem'in hakkında FETÖ'ye yardımdam kamu davası açılmıştı.

• Yahu Eren Erdem nere fetö nere.

İyiden iyiye saçmalık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/ismail-kahramanin-damadi-feto-firarisi-mi-ilginc-yanit-geldi-2406484/

quote:

TBMM Başkanı İsmail Kahraman gazetecilerin kendisine yönelittiği "Damadınız FETÖ firarisi mi ?" sorusuna “Onu ben bilemem. Şahıslara ait keyfiliktir” diye yanıt verdi.

Ak parti temiz ...
  • Cem uzana hapis şoku
  • Secim calismasina gittigini umuyorum. Yoksa seçime günler kala, parti için çalışmayıp, Almanya ya gidiyorsa keyfine cok yazik.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Secim calismasina gittigini umuyorum. Yoksa seçime günler kala, parti için çalışmayıp, Almanya ya gidiyorsa keyfine cok yazik.
    mv listesinden atıldığı günün sonrasında mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edepliadam

mv listesinden atıldığı günün sonrasında mi?

Alıntıları Göster
    Listede olmamak parti icin çalışmaya engel degil. Ama kendisinin calismak gibi niyeti yok sanırım.

• quote:

Secim calismasina gittigini umuyorum. Yoksa seçime günler kala, parti için çalışmayıp, Almanya ya gidiyorsa keyfine cok yazik.
    eşi ve çocuğuylamı hocam
  • quote:

Listede olmamak parti icin çalışmaya engel degil. Ama kendisinin calismak gibi niyeti yok sanırım.

Alıntıları Göster
    gözümüzü açıp at gözlüğü takmayalim hocam. daha dün herkes yurtdisina gidecek

demişti. 10 saat geçmeden havalaninda ailesiyle gözüktü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletin ağzı torba oldu. Devlet büzmeye başladı! Öyle ileri geri konuşmayacaksın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adam bildiğin bukelemun fetöcü...ben chp başganı olsam kasten almazsam tabi tipine bakıp fetöcü diye kapıdan içeri sokmazdım...devlete millete zerre faydası olmadan hatta zararlarıyla beraber yıllarca hazineden para alacak bu ibişler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.