Şimdi Ara

Son Dakika İstanbul Seçimleri Yenileniyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet az önce karar çıktı İstanbul Seçimleri Yenileniyor.

AKP'll Özel:
    Son Dakika İstanbul Seçimleri Yenileniyor!!

Seçimler 7 Temmuz pazar gerçekleşeceği iddia ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radtv213 -- 6 Mayıs 2019; 19:47:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sandığa saygı 0. Halkın ne dediğinin bir önemi yok ki.

Yazık. Gidip oy veriyoruz güya, ancak verdiğimiz oyun herhangi bir önemi yok. Kendi istedikleri sonucu elde edene kadar sil baştan yeniden seçimler şu bu.

Benim neslimi düşünün bir de. 22 yaşındayım, gördüğümü hatırladığım tek rejim şu anki rejim. Psikolojik olarak aşırı yorulduk, geleceğe dair umutlarımız kalmadı. Bir yolunu bulup yurtdışına kaçma planları yapıyoruz ister istemez. Çünkü bu ülkede insana ve insanın düşüncelerine saygı yok. Bir nebze saygı olsa sandığın verdiği kararı tek adam silip atamazdı bu şekilde.

Yazık.
  • Ahahaha ben bunu daha ilk gün söylemiştim. Troller benimle dalga geçiyordu ama haklı olduğum cıktı işte
    Parti içinde herkes rahattı çünkü biz secimi yenileteceğiz diyorlardı. Burdaki ergenler inanmıyordu, dediğim gibi oldu

• Çok şükür yenileniyor
    KAYBEDECEKSİNİZ
    Ramazan Bereketi

• Sandığa saygı 0. Halkın ne dediğinin bir önemi yok ki.

Yazık. Gidip oy veriyoruz güya, ancak verdiğimiz oyun herhangi bir önemi yok. Kendi istedikleri sonucu elde edene kadar sil baştan yeniden seçimler şu bu.

Benim neslimi düşünün bir de. 22 yaşındayım, gördüğümü hatırladığım tek rejim şu anki rejim. Psikolojik olarak aşırı yorulduk, geleceğe dair umutlarımız kalmadı. Bir yolunu bulup yurtdışına kaçma planları yapıyoruz ister istemez. Çünkü bu ülkede insana ve insanın düşüncelerine saygı yok. Bir nebze saygı olsa sandığın verdiği kararı tek adam silip atamazdı bu şekilde.

Yazık.
  • ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çalamadınız bir dahada çaldırmayacağız.
  • Halk'ın iradesi şaibe ile başa gelenlerden üstündür. Allah'ın da izniyle Binali Yıldırım'ı hakkettiği İBB Başkanlığı koltuğuna oturtacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Halk'ın iradesi şaibe ile başa gelenlerden üstündür. Allah'ın da izniyle Binali Yıldırım'ı hakkettiği İBB Başkanlığı koltuğuna oturtacağız
    Edit... değmezsin be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mur@t_fb -- 6 Mayıs 2019; 21:2:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.