Şimdi Ara

Son dakika… Erdoğan’dan Fransız mallarına boykot çağrısı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
4.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Portakal pıçaklamıştım. Evvelin benjamini yakmıştım. Sıra sende 3008 im. Elveda ters takla atan kadran, elveda ad blue depolum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abayismail

Bundan Fransa'nın haberi olsa keşke... Fransa neyi boykot edecek? Turkish yoghurt, Baklava? 404 not found.

uzayda mı yaşıyorsun arkadaşım? peygamberimize hakaret eden karikatürlerin tekrar yayınlanması yüzünden tüm islam dünyası boykot ediyor fransa'yı.

• quote:

Orijinalden alıntı: zerenerhan

Samimiyse bizzat cb olarak fransız mallarını sınırdan geçirmesin bizde elimizdekiler yakalım.

O uluslararası hukuka uymaz daha büyük zararı olur bize. Ama bu çağruya halk karşılık verirse fransa için büyük bir savaşı kaybetmiş kadar zarar verir.

• O değil de c4 aracım var sabotoja kurban gitmesin şimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarın fransız malı uçakla şehir dışına çıkacaktım. Neyse Türk malı aracımla çıkayım bari...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar peygamberimize hakaret ediyor, Türk karasularına ve doğalgaz yataklarına göz koyuyor, kıyılarımıza kadar uçak gemisi yollayıp savaş açma tehdidinde bulunuyor buradaki bir avuç bilinçsiz hâlâ araba markası fanatikliği peşinde.

Ne diyeyim her türlü rezilliğe layıksınız.

• Bu boykot Fransa' dan çok bize zarar verir gibi geliyor bana

• Acil Stop kullanıcısına yanıt

Bir öğretmenin kafasını kestiler, insan canı bir resimden daha mı önemli senin için? Yazık kafana.

• Biz boykot falan yapamayız,en fazla 1 hafta içinde herşey unutulur gider

• Peygambere hakaret etse ne olacak gidip öldürecekmiyiz ? O şahsın kendi şerefsizliği. Böyle birşey yaptı diye bütün ülkeyemi cephe alacağız ? keşke yapacak gücümüz olsa. oda yok.

hermes çanta takarsın lacoste giyersin demirörenin totalinden yakıt alırsın gelirsin sonra boykot edin dersin.

almanyaya da boykot uyguluyorduk bir düzine cumhurbaşkanlığına maybach alındı.

burada kimse ben en çok müslümanım en çok milliyetçiyim havasına girmesin. hiçbir halt değilsiniz.

imam osurursa cemaat sıçarmış. kusura bakmayın ben imama uyuyorum imam hermes çanta takıyorsa söyledikleri hiçte umurumda olmaz.

bu arada hermes çantanın fiyatını bir gözden geçirin ben ömrü hayatımda çalışsam bir çanta alamam.

edit ekleme:

suriyeliler dün türk bayrağını indirdi artislik yapacaksanız kim soktuysa o suriyelileri kim indirdiyse o bayrağı artisliğinizi ona yapın klavye delikanlılığını bırakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 26 Ekim 2020; 21:2:39 >

• sissil S kullanıcısına yanıt
    On numara olmuş!

• quote:

Orijinalden alıntı: alper5398

Bir öğretmenin kafasını kestiler, insan canı bir resimden daha mı önemli senin için? Yazık kafana.

Hadi gündemden haberin yok ot gibi yaşıyorsun bari yazdıklarımı okusaydın.

Adam senin ülkene savaş açmaya kalkıyor, doğalgaz kaynaklarını ele geçirmeye çalışıyor, Antalya'da 2 km deniz bırakıyor 2 km sonrası Yunanistan karasuyu olacak! Libya'da karşımızdaki teröristleri silahlandırıyor, Nato'dan atmaya çalışıyor ve sen gelmiş 1 tane öğretmen diyorsun.

Akdeniz'e uçak gemisi, nükleer denizaltılar ve fırkateynleri senin askerine gül atmak için yollamadılar herhalde...

Asıl senin kafana yazık. 20 senede nasıl bu kadar bilinçsiz bir nesil türedi akıl alacak gibi değil.

• Acil Stop kullanıcısına yanıt

Ekonomi çökmüş, dolar 8TL, yoksulluk sınırı 8000tl(1000dolar), asgari ücret 2325tl(287dolar), eskiden güldüğümüz çinde 350dolar.

Artık millet yapay dış düşman üretip gündem değiştirmeyi yemiyor.

Bu devirde kimse savaş çıkarmaz, kimse de bizi Nato'dan atamaz, bana bilmiyorsun diyorsun kendinin haberin yok Nato'dan kimsenin kimseyi atamayacağını.

20 senede öyle bir nesil büyüdü ki sizin zihniyetinizi tarihe gömecek, gömüyor.

Haydi başka kapıya şimdi.

• burda yazip cizen ikiyuzluler, populistler, yarin reno 100 bine talisman, total 3 liradan benzin versin, kosa kosa gidip ikiser ucer almazlarsa ben de bisey bilmiyorum

• wehrmacht kullanıcısına yanıt
    Türk halkı boykot etmeyi bilmez reis.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper5398

Ekonomi çökmüş, dolar 8TL, yoksulluk sınırı 8000tl(1000dolar), asgari ücret 2325tl(287dolar), eskiden güldüğümüz çinde 350dolar.

Artık millet yapay dış düşman üretip gündem değiştirmeyi yemiyor.

Bu devirde kimse savaş çıkarmaz, kimse de bizi Nato'dan atamaz, bana bilmiyorsun diyorsun kendinin haberin yok Nato'dan kimsenin kimseyi atamayacağını.

20 senede öyle bir nesil büyüdü ki sizin zihniyetinizi tarihe gömecek, gömüyor.

Haydi başka kapıya şimdi.

Benim mesajlarımı okuduğuna emin misin? Yoksa okuyor ancak okuduğunu mu anlayamıyorsun?

Bir önceki mesajımın son cümlesini bir daha oku bakalım hükümeti savunacak bir anlam var mı?

Yandaşı da muhalifi de tamamen bilinçsiz halde birbirine saldıra saldıra toplumsal şuur yok oldu gitti.

Adamlar her alanda gözümüzü oymaya çalışırken hala "yapay düşman üretip" diyen birine hiçbirşey anlatılmaz. Benim bu kafaya ulaşabilmem mümkün değil.

Sırf akp seçimi kazansın diye milyonlarca dolar harcayıp Libya'daki teröristleri silahlandırdılar, Akdenize filo gönderdiler, Türkiye haricindeki bütün Akdeniz ülkelerini toplayıp enerji anlaşması imzaladılar, Sevilla Haritasını kabul ettirip Akdeniz'i ve doğalgaz kaynaklarını Yunanistana peşkeş çekmek için AB parlemantosunu topladılar...

Tebrik ederim büyük resmi gördün bu oyunu bozdun.  

• Yeni i20 veya Polo'dan verse Reis için 208'imi seve seve feda ederim ama nerde...

• Eski bi spring im vardı bende omu yakayım bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: kurt.kaya

Fransız arabasına binenler satmalı. Satmazlarsa da kış geliyor silivri soğuktur.
    260 270 kağıdı nakit saysın elime, yarın kapısına götürürüm

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.