Şimdi Ara

Son Bir Haftadır Telefonların Aşırı Isınması ve Şarj Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar xperia z1 compact cihazım için son güncelleme yaptığım zamanda donma ve resetleme gibi hatalar aldım. 2 defa format atmama rağmen sorun tam anlamıyla düzelmedi. Ta ki facebook uygulamasını telefonumdan kaldırana kadar. Telefonumda aşırı ısınma, şarjın hemen bitmesi, reset ve donma gibi sorunlar bu uygulamayı kaldırmamla son buldu. Facebook'un son güncellemesinde hata yaptığını düşünüyorum. Bu kanıya nereden vardığımı aşağıdaki linkte yer alan diğer konuma bakarak anlayabilirsiniz. Eğer sizin de telefonunuz aşırı ısınıyor ve şarjı çabuk gidiyorsa facebook uygulamasını kaldırarak bir günlük deneme yapabilirsiniz. Kim bilir belkide şehir efsanesi değildir
    https://forum.donanimhaber.com/com-sonyericsson-crashmonitor-durdu-hatasi--127400581#127435610

• Teşekkürler. Ben Android ve iOS cihazlarda Facebook'u kullanmayalı 1 sene oldu. Lanet gelsin öyle uygulamaya :) Her hafta güncelleme gelmesi, ram düşmanı olması, takılması, cache'i şişirmesi.. Kafam ve telefonum şimdi çok rahat :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.