Şimdi Ara

Son 20 yıl fiyasko transferler ve menejer kazıkları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konuyu yazdan beri açacaktım, bu rezil trabzon maçıyla açayım dedim. Performansla beraber maliyeti de göz önüne aldım. Unuttuğum varsa ekleyin.

Şimdiden geçmişe aklıma gelenler

Slimani, ayew, benzia, dirar, kameni, neustadter, köybaşı, karavayev, ekici, rvp, diego, ozan, emenike, krasiç, kesimal, orhan şam, holmen, guiza, josico, maldonado, gökhan ünal, bilica, özer, burak yılmaz, ilhan eker, gökhan emreciksin, mahmut hanefi, önder turacı, zafer biryol, ali akdeniz, preko, enke, recep biler, ilhan parlak, simao

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 25 Kasım 2018; 23:55:46 >

• Roman bonservis verilmeden alındı. Yedek stoper olarak katkı verdi. Yokluktan iki senedir as stoper oynuyor. Çöp diyemem görevini yapmaya çalışıyor. Zaman zaman iyi zaman zaman kötü maçları var.

Dirar verilen bonservis çok 1-2 milyon euro eksik bonservise alınabilirdi. Ancak geçen sene ki takımın sisteminde işini yaptı. Bu sene adamı bir maç oynatıp kadro dışı bıraktık. Şu takımda oynamaz mıydı ? Ayew Slimani oynayacağına orta sahaya sertlik katan. Orta açan zaman zaman gol pozisyonlarının içinde olan Dirarı yazardım.

Aynı şekilde Atıfda bu adamlar günah keçisi ilan edildi. Bu takımda her türlü verim alınabilecek oyunculardı.

Guiza verilen bonservisin altında ezildi ki şu zamana göre düşünüyorum iyi bile katkı vermiş adam ben bir gün olsun Guiza koşmadı mücadele etmedi istemedi diyemem.

Recep zaten paftan gelme bir oyuncuydu. Çöp olsa da önemli değil.

Gerisi için çöp diyebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Roman bonservis verilmeden alındı. Yedek stoper olarak katkı verdi. Yokluktan iki senedir as stoper oynuyor. Çöp diyemem görevini yapmaya çalışıyor. Zaman zaman iyi zaman zaman kötü maçları var.

Dirar verilen bonservis çok 1-2 milyon euro eksik bonservise alınabilirdi. Ancak geçen sene ki takımın sisteminde işini yaptı. Bu sene adamı bir maç oynatıp kadro dışı bıraktık. Şu takımda oynamaz mıydı ? Ayew Slimani oynayacağına orta sahaya sertlik katan. Orta açan zaman zaman gol pozisyonlarının içinde olan Dirarı yazardım.

Aynı şekilde Atıfda bu adamlar günah keçisi ilan edildi. Bu takımda her türlü verim alınabilecek oyunculardı.

Guiza verilen bonservisin altında ezildi ki şu zamana göre düşünüyorum iyi bile katkı vermiş adam ben bir gün olsun Guiza koşmadı mücadele etmedi istemedi diyemem.

Recep zaten paftan gelme bir oyuncuydu. Çöp olsa da önemli değil.

Gerisi için çöp diyebiliriz.
    Dirarın maaşı çok yüksek. 3 milyon euro maaş, belçikada 600 bine takım arayan adamı menejer kazığı kategorisine sokar.

Recep de başka takımdan gelmişti sanki. Veya kiralanmalarını hatırlıyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 26 Kasım 2018; 9:37:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Dirarın maaşı çok yüksek. 3 milyon euro maaş, belçikada 600 bine takım arayan adamı menejer kazığı kategorisine sokar.

Recep de başka takımdan gelmişti sanki. Veya kiralanmalarını hatırlıyorum ben.

Alıntıları Göster
    Recep alt yapıdan çıkma. Dirarda 2.2 € alıyor. Fenere gelen oyuncu zaten 1.5 milyondan başlıyor maaşı. Öyle veya böyle bu adam sözleşmeli oyuncumuz yararlanmak lazım.

o çöp bu çöp maaşını ver kadro dışı bırak. Böyle bir yönetim olmaz.

• Aykut'un "Çöl Prensi" olan Dirar değil mi bahsi geçen Dirar

İçimde uhde kalan tek transfer Bursa'dan aldığımız golcü Danimarkalı sarı boğa Pingel'in,sezon öncesi Tsyd maçında sakatlanıp hiç oynayamaması idi,yaşı biraz büyük olanlar hatırlarlar.

Recep Biler'den tutun Preko'ya hiçbiri kazık ya da patlamış balon değildir.Yaw Preko,Samuel Johnson,rahmetli Mosheu;Genk'ten alınan Suleyman Oulare'ye,Juventus'tan alınan Dimas'a kadar hepsi iş yaptılar gayet iyi bir şekilde.

2003 yılında Trabzon'u deplasmanda Van Hoydonk'un frikiği ile 1-0 yendiğimiz maçta kalede Recep vardı ve muhteşem oynamıştı,maçı canlı yorumlayan Rıdvan ise Fenerbahçe'nin Rüştü'Den sonra 10 yıllık kalecisini artık bulduğunu net bir şekilde tv ekranlarından dile getiriyordu.

Peki sonuç?

Adamcılık ve lobi uğruna kaleye Volkan'dan başka kimse adam akıllı geçemedi ve şans bulamadı Fb'de.Yıl 2018 ve hasbel kader kovulmasa hala adam yiyecekti.

Kazıkların babaları hali ile Aziz döneminde gerçekleşti,fiyat-performans-maliyet olarak tartışmasız ilk sırada Krasiç ve Guiza yer alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 26 Kasım 2018; 10:29:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: faho

Aykut'un "Çöl Prensi" olan Dirar değil mi bahsi geçen Dirar

İçimde uhde kalan tek transfer Bursa'dan aldığımız golcü Danimarkalı sarı boğa Pingel'in,sezon öncesi Tsyd maçında sakatlanıp hiç oynayamaması idi,yaşı biraz büyük olanlar hatırlarlar.

Recep Biler'den tutun Preko'ya hiçbiri kazık ya da patlamış balon değildir.Yaw Preko,Samuel Johnson,rahmetli Mosheu;Genk'ten alınan Suleyman Oulare'ye,Juventus'tan alınan Dimas'a kadar hepsi iş yaptılar gayet iyi bir şekilde.

2003 yılında Trabzon'u deplasmanda Van Hoydonk'un frikiği ile 1-0 yendiğimiz maçta kalede Recep vardı ve muhteşem oynamıştı,maçı canlı yorumlayan Rıdvan ise Fenerbahçe'nin Rüştü'Den sonra 10 yıllık kalecisini artık bulduğunu net bir şekilde tv ekranlarından dile getiriyordu.

Peki sonuç?

Adamcılık ve lobi uğruna kaleye Volkan'dan başka kimse adam akıllı geçemedi ve şans bulamadı Fb'de.Yıl 2018 ve hasbel kader kovulmasa hala adam yiyecekti.

Kazıkların babaları hali ile Aziz döneminde gerçekleşti,fiyat-performans-maliyet olarak tartışmasız ilk sırada Krasiç ve Guiza yer alır.

Gazete küpürü mükemmel. Medeni hal, kadın tipi, film çevirme

• Krasiç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.