Şimdi Ara

Solo: A Star Wars Story (2018) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
2
Favori
4.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film çok ama çok kötüydü. Hele o feminist, liberalist robot beni benden aldı. Bu zamana kadar bir star wars filminde gördüğüm en dandik robottu.
  • İlk yari sikiciydi, TV'de yayinlansa kanal degistirirdim. İkinci yari da ayni sekil idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tur1st -- 1 Haziran 2018; 18:49:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlara hiç bakmayın ..gayet keyifli bir filmdi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlediğim en kötü Star Wars filmiydi. Abartmıyorum filmin ilk yarısında uykum geldi. Ana karakter oyuncularından tutun da, konuya kadar başlı başına vasat. Bu seriye hiç yakışmamış. Görsel efektler iyi. Onun haricinde yazık edilen bir film. Her sene Star Wars filmi çıkarma alışkanlığından vazgeçmeleri lazım. Kalite giderek düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 2 Haziran 2018; 20:58:34 >
  • film gerçekten çok kötüydü. sinemada izlemeyin 10/5
  • Tv filmi deseler inanılır o derece berbat. Endişem kenobi filmini çekmekten vazgeçecekler bu çöp yüzünden.

• Eleştirildiği kadar kötü değildi bence.benim gibi çok dandik olmadığı sürece filmin kalitesinden çok hikayeye,olaylara bakanların star wars sevenlerin seveceği bir film olmuş.çıktığımda iyi ki sinemada izlemişim dedim.tabii ki diğer star wars filmleri kadar iyi değil ama kendi çapında ortalama-iyi bir film.imdb puanı tam hakettiği puanı yansıtıyor aslında. ( 10/7.2 )

Han Solo'dan da biraz gıcık alırdım açıkçası milletin çok sevmesinden dolayı biraz antipati oluşmuştu ama bu filmden sonra sever oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 6 Haziran 2018; 21:33:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

darth maul gibi bir karakter varken, böyle kolpa karakterlerin filmi ilgi çekmez.
    Vader desen anlarım,imparator desen anlarım ama maulun neyini gördün Allah aşkına.tabii ki karizmatik ve ışın kılıcıyla iyi dövüşüyor,kesin filmi çekilmeli di mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 6 Haziran 2018; 21:42:42 >
  • İnternete bluray olarak düştü.
  • Beğenmedim açıkçası. Sonunu getiremedim, sonraki gün kalanını izledim. Çok sıkıcı ve aşırı klişe. Çok rahat tahmin ediyorsunuz izlerken. Gişede çakılması iyi olmuş.
  • Felaket kötü. İzlenecek gibi değil.atlaya atlaya zor bitirdim.
  • O değilde bu qi'ra ne ayak onu çözemedim, nolacak bu kıza

• filmi khaleesi bile kurtaramamış ancak 3 dakika dayandım.
  • Film bildiğin klişe çöplüğü.Oyunculuklar berbat.Senaryo çöp.Hd indirdim atlaya atlaya bitirdim.
  • Son üçlemenin ilk 2 filmini al,bunu da üzerine koy 5 ile çarp gene bir Rogue One etmez...Rezil ettiler seriyi....Bunu izleyeceğine git Rogue One'ı tekrar izle....
  • Filmde eski Star Wars dokusu vardı. Biraz o havayı hissettirdi bana . Yani yorumlarda denildiği kadar batırılası bir film değil. Son dönem filmlerinden iyi olsa da Rogue One kadar olmadığı aşikar. Sonuç olarak batırılan SW serisinin ikinci dönem filmlerinden iyi olması nedeniyle , ben umduğumu buldum. Fazlasını beklemiyordum zaten.
  • Ben de filmi sevenlerdenim. Merakla ve ilgiyle izledim. Gerçekten o eski havayı hissettirdi. Başarılıydı da bence.
  • Film kötüydü ama kesinlikle Güç Uyanıyor ve Son Jedi filmlerinden daha iyiydi. Bu filmde en azından eski Star Wars tadını azda olsa alabildim.

Filmin en güzel yeri ise en sonunda hologram olarak gözükse bile
    Dart Maul'du
    .

Disney maalesef koskoca Star Wars evrenini batırdı. Böyle bir evreni bu kadar batırabilmek cidden başarı işidir. Bilerek mi yapıyorlar yok doğaçlama mı oluyor onu merak ediyorum :)
  • Her nekadar bağımsız film olsa da seride izlemediğim film kalmasın diye izledim. Sonra sildim. Elde tutulur bir yanı yok.
  • Film çok kötü de değil çok iyi de değil. Herkesin kötülediği kadar değil. Kötü film izlemek istiyorsanız gidin Star Wars EP7 ve 8 izleyin. Görün star wars evreninin içine nasıl ediliyor. Rian Johnson'muş,JJ Abramsmiş. Şu 2 filmi topla bir Spin-Off film etmez.

Ep7 ve 8 tamamen facia filmler ve her filmde farklı yollarla acayip saçma şeyler denendi. Son filmde denediklerininn hatti hesabı yok. Luke'un içine ettiler,Yoda'nın içine ettiler,Jedilığın içine ettiler,force'un içine ettiler,sithlerin içine ettiler,rebellion çocuklara verilmiş gibi davranıldı. Filmler koskoca bir Star Wars evreni nasıl yok edilebilir belgeseli. Denecek çok şey var. Lucas gelse bu kadar mahvedemezdi. Tabi onunda mahvettiği iğrenç şeyleri unutmamak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.