Şimdi Ara

SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.577
Cevap
54
Favori
229.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yeni çalışmam ile sizinleyim.

Hemen Resimler:

Resimdeki sistem Pnömatik hızlı bağlama ekimpmanıdır hızlıca sabitlemenin gerektiği yerlerde çoğunlukla bu aletlerden kullanılıyor.

SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI...

• muhteşem olmuş
  • Eyvallah sağolasın :) Senin çizimlerde benimkileri aratmıyo seninde eline sağlık hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoli156 -- 4 Mayıs 2013; 23:18:41 >
  • Herkese merhaba ne kadar araştırıp ettiysemde bulamadım.Bana örnek solidde çizilmiş hacim kalıbı çıkaran bişey ve sac kalıbı çıkaran bir şey lazım.Ücretli ve ücretsiz yardım istiyorum elinden olan varsa gönderirse çok memnun olurum.çok profesyonal bişey aramıyorum üniverste hocamız kalıplama ile ile ilgili bu çizim ödevlerini verdi hesaplamalı şekilde ve elimdeki bilgisayar solid kullanmak için yeterli gelmiyor fena kastırıyor ve solid bilgimde temel düzeyde yardımlarınızı bekliyorum çok teşkkürler
  • merhaba arkadaşlar bu silecek mekanizması çizimini nerde bulabilirim yada nasıl çizebilirim bilen varsa mesaj atabilir mi?
  • arkadaşlar solid part olarak hazır rulman yatağı ve redüktör nerden kolayca indirebilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

arkadaşlar solid part olarak hazır rulman yatağı ve redüktör nerden kolayca indirebilirim?

yılmaz redüktör 'ün sitesinden redüktör
    gamak sitesinden motor indirebilirsin
    rulman ve yatak için skf 'nin sitesine bakabilirsin, veya burdanhttp://www.tracepartsonline.net/(S(r34urg55s2opeeelqppudg45))/partdetails.aspx?Class=SKF&ClsID=/F_SKF/SKF.02/&PartID=10-31052005-124049

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D6B32B7D -- 16 Mayıs 2013; 0:22:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ninamarok

quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

arkadaşlar solid part olarak hazır rulman yatağı ve redüktör nerden kolayca indirebilirim?

yılmaz redüktör 'ün sitesinden redüktör
    gamak sitesinden motor indirebilirsin
    rulman ve yatak için skf 'nin sitesine bakabilirsin, veya burdanhttp://www.tracepartsonline.net/(S(r34urg55s2opeeelqppudg45))/partdetails.aspx?Class=SKF&ClsID=/F_SKF/SKF.02/&PartID=10-31052005-124049

teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler solidwork 2013 ü kuramıyorum pc yi yeni formatladım kurayım dedim amakurulmadı dün akşam yeniden download yaptım ama sonuç yine aynı sorun nedir acaba 2 gündür uğraşıyorum solidde işlerim var amayapamıyorum çözümünü bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dicee

Beyler solidwork 2013 ü kuramıyorum pc yi yeni formatladım kurayım dedim amakurulmadı dün akşam yeniden download yaptım ama sonuç yine aynı sorun nedir acaba 2 gündür uğraşıyorum solidde işlerim var amayapamıyorum çözümünü bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.

kopya mı orjinal mi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dicee

Beyler solidwork 2013 ü kuramıyorum pc yi yeni formatladım kurayım dedim amakurulmadı dün akşam yeniden download yaptım ama sonuç yine aynı sorun nedir acaba 2 gündür uğraşıyorum solidde işlerim var amayapamıyorum çözümünü bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.

kopya mı orjinal mi

kopya hocam formatdan önce sorunsuz kurmuştum ancak şimdi kurulmuyor

• böyle sorunlar oluşabiliyor, solidworks'u komple silip, ne kadar dosya varsa aratıp silin, kayıt defterindeki girilerini silin aratarak

böyle yaparsanız bir ihtimal yüklenir

pre reqs diye bir klasör varsa yüklediğiniz yerde kurmaya başlamadan onları yükleyin
  • quote:

böyle sorunlar oluşabiliyor, solidworks'u komple silip, ne kadar dosya varsa aratıp silin, kayıt defterindeki girilerini silin aratarak

böyle yaparsanız bir ihtimal yüklenir

pre reqs diye bir klasör varsa yüklediğiniz yerde kurmaya başlamadan onları yükleyin

kurdum hocam hepsini az önce yine format attım denedim sonuç yine aynı yapılabilecek herşeyi yaptım diyelim sorun ne çıldırıcam birazdan.
  • Yüklersn Neti kesiyorumusun ? Kesmiyorsan eğer birde oyle dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoli156 -- 23 Mayıs 2013; 0:13:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoli156

Yüklersn Neti kesiyorumusun ? Kesmiyorsan eğer birde oyle dene

Denedim kardeşim herşeyi yaptım hay ellerim kırılsaydıda format atmasaydım
  • @Dicee;

Peki işletim sistemi uyumzusluğu olabilirmi en basit olarak aklıma bu geliyor sisteminiz kaç bit 32-64 ? Buna uygun solid yüklemeniz gerekiyor. Eğer uyumluysa ozaman dosya bozuk olabilir daha önce benimde başıma gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoli156

@Dicee;

Peki işletim sistemi uyumzusluğu olabilirmi en basit olarak aklıma bu geliyor sisteminiz kaç bit 32-64 ? Buna uygun solid yüklemeniz gerekiyor. Eğer uyumluysa ozaman dosya bozuk olabilir daha önce benimde başıma gelmişti.

Hocam sistem 64 bir programda 64 bit hatta 32 bit de denedim ama olmuyor. Daha ne yapıcam bilmiyorum. Okula gidiyorum çizimlerim için.
  • iki tambur üzerinden geçen kayişin genişligini nasil arttiriyoruz? Kalinligini değil.

Birde statik analizde silindirin bir yarisina kuvvet uygulamak istiyorum ama tüm yüzeyine uyguluyor nasil yaparim?

Edit: hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 10 Haziran 2013; 0:11:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • solidworks için laptop tavsiye edebilecek varmı 1200 tl geçmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast-man -- 30 Mayıs 2013; 9:37:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

Hocam bana göre yapacağınız çizime göre bir bilgisayar seçmeniz, çalıştığım şirkette sistemi yüksek bilgisayaraların bile kastıklarına, Solidìn canlarını okuyup inim inim inlettiklerine şahit oldum çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.