Şimdi Ara

Solidworks hiç bir şekilde açılmıyor ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
15.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bütün sürümlerini kuruyorum 2011 2012 2013 2014 2015 bütün hepsinde aynı sorun. Kurulum bitiyor açıyorum hiç bir tepki yok. Bir kez bekleme topu dönüyor açılmıyor tepki yok. İşletim sistemim windows 8.1. Format attım tekrar denedim yine aynı sorun. Laptobum var ona kurdum çalıştı. Hatta kurduğumda en son restart atmamı istedi. Masaüstünde öyle bişey bile çıkmadı kuruluyor masaüstüne simge geliyor tıklıyorum açılmıyor. Lütfen yardım edin günlerdir bu sorunla uğraşıyorum. Kurulumu neti kesip yapıyorum aynı açıp yapıyorum aynı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InterFaL61 -- 18 Ocak 2015; 14:20:19 >

• crack kırma işini yaptıkdan sonra program files içinde setup - i386 nın içinde üzerinde anahtar simgesi olan simgelere tıkla key aktif olacak sonra tekrar dene.
  • parskan kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler kardeşim. Windows 7 kurdum çalıştı. 8.1 i tekrar kuracam aynı sorun devam ederse dediğini uygulayacam.
  • SW 2015 SP2.0 içinde SW çizim programı yok mu? yüklüyorum farklı şeyler masa üzerine geiyor. Bu SP2.0 sadece ek paket midir?

Yüklenenler; eDrawings 2015 x64 Edition
    SOLIDWORKS Explorer 2015
    SOLIDWORKS Composer Player 2015 - x64 Edition

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mydonnoz -- 25 Şubat 2015; 23:09:18 >
  • bir sorum olacak ben 2011 solid kurdum pc ye açıldı ancak 2013 kurdum açılmadı win 7 32 bit pc aklaşık 7 yıllık ve 512 geforce paylaşımsız ekran kartı var açılmazmı 2013 14 15 zor mu açılması ?
  • merhaba Solidworks 2015 kurudum kurulumu tamamladım similation u da kurdum fakat programı çalıştıdırdığımda pasif olarak karşıma çıkıyor eklentiler bölümündede göremiyorum ne yapmam lazım bilen arkadaşlar varsa yol gösterebilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: parskan

crack kırma işini yaptıkdan sonra program files içinde setup - i386 nın içinde üzerinde anahtar simgesi olan simgelere tıkla key aktif olacak sonra tekrar dene.

Setup da i386 in içindeki key simgeleri lisans transferi için.Ben crack yapmasam bile demosu bile açılmıyor..program açılış ekranı gelmiyor 2013 2014 2016 sürümlerinde de aynı.. Ev deki pc bir sorun yok ama burda açılmıyor... işletim sistemi win7 x64
  • ftekinsen kullanıcısına yanıt
    Format atip tekrar kurmalisiniz gibi geliyor bi deneyin isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba solidi kurarken aynı sorunu yaşadım ve çözümü formattan sonra hallettim.
  • parskan kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünmüştüm.. win 8 vardı, silip win7 kurdum sonuç değişmedi .. en az 10 kere kurulum yaptım diğer ek paketleri açılıyor ama solid açılmıyor
  • Benim bilgisayarda da önceden yüklüydü bir sorun yoktu kullanıyordum. Bilgisayara format attıktan programı yüklüyorum tıklayınca hiç bir şey açılmıyor. Olayın formatla alakası olduğu belli de driverlar felan da tam sorun ne acaba??
  • Arkadaslar sorunu microsoft c++ redistributionları silip, Microsoftun sitesinden yenilerini yükleyip kurmakla çözdüm. Aynı sorunu yaşayanlar varsa bir denesin.
  • win7 kullanıyorum. Solidworks 2014 yükledim fakat bendede aynı sorunlar mevcut sorunsuz yüklüyorum bittikten sonra simgeye tıkladıgımda acılmıyor ama ek paketler acılıyor
  • visualbasic redist x86 ve x64 silin ve tekrar yükleyin bilgisayarı açıp kapamaya gerek yok direk çalışacak...

yok çalışmadıysa diğer tarihli redistleride tekrar kurun...

2 gündür canımı sıkmıştı şimdi çözdüm...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.