Şimdi Ara

SOLDADO REZİLLİĞİ (SS'Lİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
8.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz Gomis transferini eleştiriyorduk Negredo ve Soldado'yu görünce halimize şükrediyoruz
  • Şimdi de gole çevirme oranı üzerinden mi futbolcu eleştiriyorsunuz... belki adam pivottur.. belki pozisyon zenginliği yarattıracaktır.... bir arkadaşımızın yazdığına göre geçen sene sakatlıktan kurtulmuş ve sonrada 4 gol 4 asist yapabilmiş bir futbolcu... ayrıca geçmiş istatistikleride leş değil bence.... bence gelecek adamların yaşları değil profesyonelliği en önemli unsurdur... belki 2 gencin gelişimine katkı sağlayacak, belki takım oyununa katkı sağlayacak... yararlı olacağını düşünüyorum... Fener'e ve TSL'ye hayırlı olsun....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guiza v2. Insallah ben yaniliyorumdur. Off guiza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

Bu adam tutarsa efsane olur bu konu.

inşallah tutar beni utandırır . Çünkü ihtiyacımız var katkı sağlıcak forvete
  • Bu konu çöp pis patlayacak gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guiza vol 2 hoşgeldi emekliler kulübüne. burada bol bol para kazanır boğazdada balık falan yer yalandan yerede şampiyonluk için falan geldim der işte boş beleş muhabbet yapar geçiniz yahu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tottenham'da tam abubakar vari oynuyordu.Villarrealde pek çok maçta sakattı yoktu.Gerisini bilmiyorum.Birde bu 2.li santraforda iyi oynuyor tek başına boş tabanca
  • Bu sezon 10 gol bile atamaz rvp tavla oynayacak arkadaşını buldu

• Rvp'nin şuanki performansından tabiiki daha iyi performans verecektir. Ben çıksam oynasam ben bile daha çok katkı sağlarım

• Gönlümüzden geçen elbette takıma büyük katkı sağlaması ama görünen köy ise ikinci Guiza vakası geldiği yönde. RvP laflayacak birini buldu kendine:).

İnşallah utandırır bizi.
  • Fifa 16 da Soldado yu Fenere aldım. Adam oyunda bile çok fazla gol kaçırdı. Topla buluşmayı seviyor pozisyonları kolluyor ama kacırıyor adam

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

İlk defa gelen yabancı bi forvet bu kadar eleştiri alıyor bence bizde kesin tutacak

Ayni dusunuyorum :D:D

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    gomis hangi büyük takımda oynamış da bunlardan iyi diyorsun ? madrid -sevilla görmüş adamlar bunlar . marsilyaya benzemez.
  • Rock.n.Rolla kullanıcısına yanıt
    Tamam siz süper adamlar aldınız. En az 30 gol atar bunlar.
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    30 gol atar 40 gol atar o kısmı önemli değil hiç oynamamış 3 oyuncudan bahsediyoruz , kariyeri en kötü olan adama şükrettik diyorsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearlestorm

Fifa 16 da Soldado yu Fenere aldım. Adam oyunda bile çok fazla gol kaçırdı. Topla buluşmayı seviyor pozisyonları kolluyor ama kacırıyor adam

Diyecek birşey bulamıyorum:))) Bu sene RvP ile Soldado ikilisi iyi çile çektirecek gibi görünüyor.
  • Adamın bitiriciliği yok nerdeyse akıl almaz derecede pozisyona girdim
  • Rock.n.Rolla kullanıcısına yanıt
    Kariyeri kötü olması önemli değil şu an en formda gözüken Gomis. Soldado son 3 yıl top mu oynamış? Ha burada tekrar form tutar bilemem ama şu an Gomis daha iyi gözüküyor.
  • yeni çöpünüz hayırlı olsun 3 yildizli formalarinizi saklayin seneye de giyersiniz

• GS liler tutusmus belliki :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.