Şimdi Ara

Solarstorm X3 3 x Cree XM-L U2 2200 Lumens 4-Mode 18650 Headlamp with Battery Pack

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.everbuying.net/product515759.html linkteki ürünün siyah renk olanı. Nisan ayında satın aldım ancak takipsiz posta ile gönderildi ve ulaşmayacağını düşünerek başka bir ürün satın aldım. Ürün hiç beklemediğim bir anda elime ulaştı. Hatta satıcıya dispute açmıştım. Ama dispute'ı geri çektim. Elimde başka bir ürün olduğu için x3'ü 2 kez test edip yedeğe attım.

Şarj süresi 3.5 4 saat kadar.
    Şarj süresini daha yüksek tutmanız halinde pilin patlama riski var. Hatta araştırırsanız yabancılardan evi yanan bile olmuş. Biraz da bu nedenle elden çıkarmak istiyorum. Şarjı balkonda yapmanızı tavsiye ederim ve mutlaka süresini takip edin.

220 TL istiyorum. Fiyatı döviz kurundan dolayı yükseltmek zorundayım. Özür dilerim. Kargo PTT ile benden.

Ürün ile ilgili sorularınızı PM'den iletebilirsiniz. Bisikletseverler için güzel bir ürün. Ancak ısınma sorunu olduğunu belirteyim.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenflash -- 25 Mayıs 2018; 18:29:36 >

• hocam merhaba ,

patlama sorunun sebebi içerisinde bulunan 18650 pil kaynaklıdır. Eğer onu LG hg2 ya da Sony vtc 6 ile değiştirirseniz ve pilin dışında ki kaplamaya bir zarar vermesseniz hiç bir şekilde patlama olayı yaşanmaz. İçerisinde maliyeti düşürmek için kullanılan 18650 pillerle alakalı bir durumdur. Sırf bu yüzden satıyorsanız korkunuz endişeniz olmasın. Bunu çok uzun süredir 18650 pillerle iç içe olan bir kişi olarak söylüyorum.
  • Bu ürünün usb ile çalışanları var onlarda çok güzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.