Şimdi Ara

şoktayım babam oyun oynamak için bilgisayar almış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün babam benden habersiz bilgisyar almış hemde oyun oynamak için emeklilik insana neler yaptırıyor yakında bu foruma üye olursada şaşırmayın bundan 9-10 yıl önce bana bilgisayar almamamak için az kıvırmamıştı

• zuhaha benim pederin adı google da aratınca 5 arama sayfası dolduruyor
    99da internetle tanıştı bizden çok tanınıyor
  • walla benim peder de hevesli bu bilgisayar işine ama biraz da tembel.
  • benim şaşırdığım nokta bu oyun bilgisayar işlerine çok uzaktı nerden aklına gelmiş
  • benimde babam 96 yada 97 yılında at yarışı oynamak için play station almıştı.

Yıl 2004 hala oynuyor..
  • ya bu emeklilik varya adamı kötü yapıyo hee benim babamda aynı sabahtan akşma kadar nette hatta bi ara ben işten bağlanıyom o evden mırc deyim baktım adamın teki geldi konuştuk tabi ekonomi ,devlet meseleleri filan
    akşam ewe gittim anlatıyo bana ya bugün nicki bilmem ne olan biriyle konuştum die beni tahminbile edemezsiniz
    yerlerdeyim bu kadar güldüğümü hatırlamıyom...
  • Walla benimki hiç kalkmıyor pc nin başından zorla kaldırıyorum adam GENERAL hastası oldu çıkdı yaw.
  • beyler geyik mi yapiyorsunuz? yoksa gercekten babalar aska mi geldi?
  • yaw bu babaların hepsi nie aynı benimki emekli diil ama olunca da farklı bişi olcanı sanmam ha kanka bu arada ben bu akşam yoqum unut beni nil

• kisisel meajlarinizi özel mesaj gondererek verirseniz bizi daha mutlu edersiniz...
  • Benim pederde bilgisayar hastasıdır. Oyunlarla alakası yoktur ama. Sürekli Photoshop başında
  • hımm nie çoq mu rahatsıs ettim seni
  • Vay bee inanamiyorum..Bende redaler hastsiydim...En cok istedigim sey underground ve general oynamak..sitelerden durmadan resimlerini indirdim incelemelerini okudum ama bilgisayarim okadar kotuku....artik oyun moyun oynayamiyorum...baksana babasi general oynuyor...unreal tourument te oynamayi acayip istiyorum yaa...niye bilgisayarim poktan..amd k6 2 400 Mhz 6 GB HDD monitorumde bozuk kapkaranlık gosteriyor...Resmen bilgisayar fakiriyim.... Uhuuuuu uhuuuuu....Bir tek adsl var yoksa ne yapardim....

• quote:

Orjinalden alıntı: mcdas

hımm nie çoq mu rahatsıs ettim seni

cok degil... burda yazinca bisey olmaz gibi gorunebilir. ama forumun chat yada kisisel mesaj alani olmayip forum olmak gibi bir ozelligi var. kisisel mesajlar bizi ilgilendirmedigi gibi kisisel olarak iletilmeleri de kisisel olma ozelliklerini kaybetmemelerini saglar... herkes icin daha iyi...

konuyu dagitmayalim: babalar ve pc...
  • bizimkiler nasıl açılıp kapandığını bile bilmez
  • benim baabam deiğilde

arkadaşarımın babası hem gamer
    bakalım bizimki emekli olunca ne olcak
  • underground ve battlefield vietnam hastası bir babaya sahibim........ne yazıkki.......

birde kendisine cs:source ile dawn of war öğretmemi istiyor.......çattık yaw......

asıl bomba babam gençliğindede şimdide çok hızlı araba sürer.....underground ı gördüğü günkü yüz ifadesi hala aklımda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kevin_romeo

...asıl bomba babam gençliğindede şimdide çok hızlı araba sürer.....underground ı gördüğü günkü yüz ifadesi hala aklımda...

Bedne merak ettim walla şimdi.

• quote:

Orjinalden alıntı: Kevin_romeo

underground ve battlefield vietnam hastası bir babaya sahibim........ne yazıkki.......

birde kendisine cs:source ile dawn of war öğretmemi istiyor.......çattık yaw......

asıl bomba babam gençliğindede şimdide çok hızlı araba sürer.....underground ı gördüğü günkü yüz ifadesi hala aklımda

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.