Şimdi Ara

şoktayım babam oyun oynamak için bilgisayar almış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 54
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 5 saat 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • byesiler (5 mesaj) Dreadmoore (4 mesaj) Guest (3 mesaj) reLo (3 mesaj) U t k U (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> şoktayım babam oyun oynamak için bilgisayar almış
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    515 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    dün babam benden habersiz bilgisyar almış hemde oyun oynamak için emeklilik insana neler yaptırıyor yakında bu foruma üye olursada şaşırmayın bundan 9-10 yıl önce bana bilgisayar almamamak için az kıvırmamıştı

|
    |
  • Yarbay
    2542 Mesaj
    zuhaha benim pederin adı google da aratınca 5 arama sayfası dolduruyor
    99da internetle tanıştı bizden çok tanınıyor
    |
    |
  • Yarbay
    6583 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    3282 Mesaj
    walla benim peder de hevesli bu bilgisayar işine ama biraz da tembel.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    515 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    benim şaşırdığım nokta bu oyun bilgisayar işlerine çok uzaktı nerden aklına gelmiş
    |
    |
  • Yüzbaşı
    460 Mesaj
    benimde babam 96 yada 97 yılında at yarışı oynamak için play station almıştı.

Yıl 2004 hala oynuyor..
    |
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj
    ya bu emeklilik varya adamı kötü yapıyo hee benim babamda aynı sabahtan akşma kadar nette hatta bi ara ben işten bağlanıyom o evden mırc deyim baktım adamın teki geldi konuştuk tabi ekonomi ,devlet meseleleri filan
    akşam ewe gittim anlatıyo bana ya bugün nicki bilmem ne olan biriyle konuştum die beni tahminbile edemezsiniz
    yerlerdeyim bu kadar güldüğümü hatırlamıyom...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    736 Mesaj
    Walla benimki hiç kalkmıyor pc nin başından zorla kaldırıyorum adam GENERAL hastası oldu çıkdı yaw.
    |
    |
  • Yarbay
    44903 Mesaj
    beyler geyik mi yapiyorsunuz? yoksa gercekten babalar aska mi geldi?
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    yaw bu babaların hepsi nie aynı benimki emekli diil ama olunca da farklı bişi olcanı sanmam ha kanka bu arada ben bu akşam yoqum unut beni nil
    |
    |

• Yarbay
    44903 Mesaj
    kisisel meajlarinizi özel mesaj gondererek verirseniz bizi daha mutlu edersiniz...
    |
    |
  • Yarbay
    4037 Mesaj
    Benim pederde bilgisayar hastasıdır. Oyunlarla alakası yoktur ama. Sürekli Photoshop başında
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    hımm nie çoq mu rahatsıs ettim seni
    |
    |
  • Teğmen
    176 Mesaj
    Vay bee inanamiyorum..Bende redaler hastsiydim...En cok istedigim sey underground ve general oynamak..sitelerden durmadan resimlerini indirdim incelemelerini okudum ama bilgisayarim okadar kotuku....artik oyun moyun oynayamiyorum...baksana babasi general oynuyor...unreal tourument te oynamayi acayip istiyorum yaa...niye bilgisayarim poktan..amd k6 2 400 Mhz 6 GB HDD monitorumde bozuk kapkaranlık gosteriyor...Resmen bilgisayar fakiriyim.... Uhuuuuu uhuuuuu....Bir tek adsl var yoksa ne yapardim....
    |
    |

• Yarbay
    44903 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: mcdas

hımm nie çoq mu rahatsıs ettim seni

cok degil... burda yazinca bisey olmaz gibi gorunebilir. ama forumun chat yada kisisel mesaj alani olmayip forum olmak gibi bir ozelligi var. kisisel mesajlar bizi ilgilendirmedigi gibi kisisel olarak iletilmeleri de kisisel olma ozelliklerini kaybetmemelerini saglar... herkes icin daha iyi...

konuyu dagitmayalim: babalar ve pc...
    |
    |
  • Yarbay
    2004 Mesaj
    bizimkiler nasıl açılıp kapandığını bile bilmez
    |
    |
  • Yarbay
    3771 Mesaj
    benim baabam deiğilde

arkadaşarımın babası hem gamer
    bakalım bizimki emekli olunca ne olcak
    |
    |
  • Yarbay
    2240 Mesaj
    underground ve battlefield vietnam hastası bir babaya sahibim........ne yazıkki.......

birde kendisine cs:source ile dawn of war öğretmemi istiyor.......çattık yaw......

asıl bomba babam gençliğindede şimdide çok hızlı araba sürer.....underground ı gördüğü günkü yüz ifadesi hala aklımda
    |
    |
  • Yüzbaşı
    736 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Kevin_romeo

...asıl bomba babam gençliğindede şimdide çok hızlı araba sürer.....underground ı gördüğü günkü yüz ifadesi hala aklımda...

Bedne merak ettim walla şimdi.
    |
    |

• Binbaşı
    1772 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Kevin_romeo

underground ve battlefield vietnam hastası bir babaya sahibim........ne yazıkki.......

birde kendisine cs:source ile dawn of war öğretmemi istiyor.......çattık yaw......

asıl bomba babam gençliğindede şimdide çok hızlı araba sürer.....underground ı gördüğü günkü yüz ifadesi hala aklımda

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,317
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.