Şimdi Ara

şoktayım babam oyun oynamak için bilgisayar almış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir aralar o zamnpek meraklı değildi peder bey bilgisayar işlerine ona NFS 2 oynatmaya çalışmıştım rakiperli 4 turluk yarışta yarışı bitirirken baabm acaa 1 tur bitirmişti
  • ögünden önce aslında pek fazla oyunlarda hoşlanmazdı.....sanki sitemezmiş gibi bana soruyor.....işte hayatım da keşke dediğim anlardan biri ve hayatımın yanlışı.....
    p:peter b:ben

p:eee bu oyunda golf varmı golf ..???
    b:evet var tabii.....
    b:o günden sonra:
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kevin_romeo

ögünden önce aslında pek fazla oyunlarda hoşlanmazdı.....sanki sitemezmiş gibi bana soruyor.....işte hayatım da keşke dediğim anlardan biri ve hayatımın yanlışı.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U t k U -- 3 Kasım 2004, 15:12:03 >

• quote:

ögünden önce aslında pek fazla oyunlarda hoşlanmazdı.....sanki sitemezmiş gibi bana soruyor.....işte hayatım da keşke dediğim anlardan biri ve hayatımın yanlışı.....

herhalde o günden sonra bilgisayrını rehin almıştır senden
  • evde ağ var 10 bilgisayarlık ........allahtan başkasına geçiyorum yoksa yandık.....
  • evde nasıl 10 bilgisayarlık ağ olur ya açarmısın biraz...ciddiyim ha
    quote:

evde ağ var 10 bilgisayarlık ........allahtan başkasına geçiyorum yoksa yandık.....
  • şimdi bende 3(4-5 yolda) tane var geri kallanlarda yandaki evlerde....

evler kendimizin olduğu için sorun olmuyor....ama source manyak sarıyor......
  • Bizim peder bomberman hastası kesinlikle başka oyun oynamaz. adam 2000 yılından beri oynuyor hala son aşamaya gelemedi
    ama o oyunu sabırsız ve heyecanlı bir şekilde oynarken ben bile gaza gelip oynamak istiyorum. Tabi 5-10dk sonra bayıyo
  • bu yastan sonra bakıyonuz counter ustası oluyomus
  • benim babam emekli değil iaçıyo okeyi tavlayı sohbeti falan hatta size bir rekor dosyayı gönderem babam hakkıında..
    2 pencere okey
    1 pencere tavla
    1 pencere sohbet
    1 pencere msn
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jocman

benim babam emekli değil iaçıyo okeyi tavlayı sohbeti falan hatta size bir rekor dosyayı gönderem babam hakkıında..
    2 pencere okey
    1 pencere tavla
    1 pencere sohbet
    1 pencere msn

• herkesin babası bişeyler oynuyor..benimki de biz gece uyuduktan sonra falan oynuyor olmasın
  • Bizimkiler bırak kendi oynamayı beni bile bilgisayara el sürdürtmeyecekler.
  • Dikkat edin

Babalara gelmeyin sonra

• komik?
  • benim babamda kazaa ya takti.paso kendi zamaninin parçalarini indiriyo.maalesef iptal etmesinide ögrettim.cektigim fimleride iptal ediyo yanlislikla.ögretcez artik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: byesiler

dün babam benden habersiz bilgisyar almış hemde oyun oynamak için emeklilik insana neler yaptırıyor yakında bu foruma üye olursada şaşırmayın bundan 9-10 yıl önce bana bilgisayar almamamak için az kıvırmamıştı

Şaşırmam arkadaşlar. Geçen bir internet arkadaşım ile sohbet ediyorduk, babası benden 8 yaş büyük, ama kendisi 15 yaş küçük. Eh ben de oyuncu olduğuma göre zamanla böyle babalar artacak.

Bizim oğlan da ortaokula gelince HLife 4 (yada 5) oynarız birlikte. :-)
  • benim arkadaşın babası da düzenli olarak at yarışı sitelerine girdiği için bilgisayarda ayrı bir user accountu var çok komik ibrahim diye...
  • bilgisyar aldığından beri telefon açıp duruyor saatlerce birşeyler soruyor a de se le neymiş diye sordu geçen gün valla korkmaya başladım yakında hacker olup çıkarsa
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.