Şimdi Ara

Şoknet [[Ana Konu]] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
8
Favori
9.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bende gördüm. Tamamen Saçmalık. Herkes kendi işini yapmalı bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ön ödemeli sistem güzelmiş aslında. Tanıdıgıma attım 5 6 ay evde 5 6 ay yazlıkta vs oluyor. Onun için mantıklı oldu mesela. Tek sıkıntı daha hızlı paketlerin olmaması. 89a 35 filan olsa iyiydi.

• Takip

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Comnet 69 TL 35 veriyor o daha mantıklı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Routinues kullanıcısına yanıt

Onu alabilsek şükrediyoruz. Şoknet [[Ana Konu]] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aranızda bunu kullananlar var mı? İlk başvuru süreci ve sonrası nasıl oldu bilgi verirseniz ilgilenenler aydınlanmış olur.

• veganet var en ucuzu şuan 3 ayda ücretsiz dondurma hakkın var üstelik kullanıyorum çok memnunum

• Bugün başvurumu market kasasından yaptım kasadan işlemi yaptıktan 10 saniye sonra hemen aradılar kurulum için yarına randevu verdiler gelişmeleri buradan yazacağım

• hayırlısı olsun bizde bacanak için alıcaz ve merak ediyorum.Takip edicem.

• Arkadaşlar en azından şunu doğru bilin. ŞokNet diye bir şirket vs. yok. Şok marketleri internet servis sağlayıcısı olmak için için bir şirket falan kurmuş değil. Bildiğiniz ORİS Telekomun paketinin satışını yapıyor. Altına yazmışlar zaten hizmeti kimin sağladığı (Alfa İletişim Hizmetleri Paz. Tic. A.Ş) ve hizmet satışı sonrası kendilerinin hiç bir sorumluluğu olmadığını.

• halikjk H kullanıcısına yanıt
    aynen ama bu ürün şok markete özel.

https://www.oristelekom.com/on-odemeli-ev-interneti

aslında bizim insanımız nankör , sorsanız herkes tahahhütten yüksek fiyatlardan şikayetçidir.Adamlar 69 liraya faturasız telefon hattı gibi internet paketi yapmışlar ama alan yok.Anlıyorum çekinceler olabilir ama TTNet bile sorun yaşayan milyonlarca insan var.Bunda en azından sorun yaşadınız bir sonraki ay paketi almayı verin.

Bacanak uzlaştırmacı oldu , belgeleri uyaptan e imzalı gönderecek ve işte her zaman fırsatı olmadığı için bana tahahhüttü olmayan bazı aylarda alabiliceğim bir internet var mıdır dedi bende hemen şok markete git danış dedim.

• Bugün başvuru yaparken istediğim modem geldi ups kargoyla kart ile ödiyeceğimi söylememe rağmen nakit diye talimat vermişler neyse nakit olarak ödeyip teslim aldım modemi gelen modemin kutusundaki güvenlik bandı açılmış haldeydi kutuyu açtığımda ürünün ikinci el olduğunu anladım modemin üzerinde ve kablolarında leke izleri vardı ve fiş fatura dahi çıkmadı keşke böyle kurnazlık yapmaya kalkmasalardı 150 tl için interneti daha bağlamaya gelmediler süreç devam ediyor gelişmeleri yazmaya devam edeceğim burdan
    Şoknet [[Ana Konu]]
    Şoknet [[Ana Konu]]
    Şoknet [[Ana Konu]]
    Şoknet [[Ana Konu]]

• ocaylap O kullanıcısına yanıt
    8 megabiti 55 liraya veriyorlar, ucuz mu oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 11 Ocak 2022; 9:29:29 >
  • börü06 kullanıcısına yanıt
    Nedir durum, bağlandı mı nasıl?

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt

şimdilik memnunum sadece büyük boyutlu oyun indirmek sıkıntı oluyor onun dışında full hd videoları ve netfilixi rahatlıkla izleyebiliyorum bunu tercih etme sebebim kurulum ücreti en düşük olan firma olması ve kasadan ödeme yapılabilmesi binama fiber kutu bağlanana kadar devam edeceğim kullanmaya modemi olmayana modemde satıyorlar fakat bana gelen modem ikinci eldi ve vdsl desteklemiyor kuruluma gelen çocukta söyledi zaten oyüzden ucuz abi diye modemden memnunum internettende takılma veya hız düşümü olmuyor yalnız full hd üzeri çözünürlüklerde donma yapıyor malum 16 mbts hız yeterli gelmiyor

• Pellicel diye bi operator var tt alt yapısını kullanıyor 19.90!tlye tahattutlu 8mbps hızında internet veriyor tahatutsuz ise 44.90 tl istersenız ona bakabılırsınız pelicell.com.tr

Ben kullanıyorum suan pelicelk guzel bi sıkıntısı yok suanlık

• Bu hizmeti satın almam için telefon bağlantısı şart dimi?
    Adsl bağlantı sabit telefon hattı üzerinden oluyor diye biliyorum.

• börü06 kullanıcısına yanıt
    Modem olarak evde kablonetin modemi mevcut,onu kullanabilir miyim?

• Şoknet TurkTelekom DSL altyapısı olduğu için TurksatKablonet docsis modemler kullandığından olmaz, cable ethernet girişi farklı, size DSL modem lazım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.