Şimdi Ara

Sokaktaki Agresif Akıl Hastası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul, Zeytinburnu'nda yaşamaktamayım. Mahalleye neredeyse 3 - 4 haftadır her gece bir deli gelmekte. Çığlıklar atıyor, küfürler ediyor, dükkanların kepenklerine saldırıyor, arabaların aynalarına vuruyor, vs. Günlerdir uyku bırakmadı insanda. Araba için de mecbur kalkıp bakıyorsunuz. Uyarıyorsunuz bağırarak o an gidiyor sonra yine geliyor. 1,5 hafta evvel bir gece yarısı polisi aradık ne gelen var ne giden. Bugün sabah Allah'a peygambere küfürleriyle uyandık bu sefer ilçe belediye arayalım dedik onlar da biz ilgilenemeyiz dediler. Polisi yine aradık geleceklerini hiç sanmıyorum. Bunun için nereyi aramalı? Nasıl bir çözüm bulmalı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• peygamberimize nasıl küfrediyor? Dinimize küfretmek kimsenin harcına değildir

Videoya çekip şikayet et.

• Fetöcü diye ihbar edin hemen gelirler

• hynque kullanıcısına yanıt
    Ona bile geleceklerinden şüpheliyim. CİMER'e mi yazsam diyorum ama böyle bir konu CİMER'e yazılır mı?

• Beta kullanıcısına yanıt
    Polis gelmiyorsa yazın ama videolu kanıtlı yazın

• Berkyoutube
    Allah yok bu saatten sonra bu mahallenin Allah ı benim. Bu mahallede Allah benim
    https://www.youtube.com/watch?v=WADOi3kyeR8
  • Polisi arayıp "tanrıya ve cumhurbaşkanına" filan küfür ediyor de. bak bakalım nasıl geliyorlar. f*dö adamdır tarzı şeyler diyor de. bu adamın tehlikeli bir f*döcu olduğunu söyle.bak bakim nasıl geliyorlarm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi biraz saksıyı çalıştır birkaç defa video çek polisler geldiğinde göster gerekirse nöbet tutacaklar orda hadi polisi geçtim hiç mi bekçi gezmiyor orda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.