Şimdi Ara

Dindar ayağına takılan insanlar neden ağır sapık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vücudunu hafif gösteren profillerde var böyle yorumlar. yeterki kadın hafif bi dekolte versin direk damlıyorlar. benim anlamadığım madem ayıp günah diyorsun o zaman böyle kadın profillerini neden takip ediyorsun.

.
    Dindar ayağına takılan insanlar neden ağır sapık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dheskikullanıcı -- 2 Haziran 2018; 21:39:11 >

• vay arkadaş bu siteye fotoğraf yüklemek amma zor be
  • Kimlik karmaşası, etmenlerden biridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsi aynı hocam. benim ilk işyerim ful dindardı. müdürlerin hepsi eşlerini çalıştırmazdı eve hapsederlerde resmen onları. fabrikadaki kadınların hepside türbanlıydı bu arada. eşlerini çalıştırmayan bu adamlar sırf çaycı ablanın arkasını kesebilmek için sürekli odalarına çay söylerlerdi ara sırada çıkıp üretimdeki kadınları keserlerdi.
  • Nofapciler de bence aynı pipisi pantolona çarpsa erkete olacaklar haberi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yerden gunaha girerken bir yandan sevaba yukleniyorlar. Esitlemek icin
  • Bunlar hep cahillik çünkü. Din adamindan değil kitabından öğreneceksin. Risalei nurdan değil Kuran'ı Kerimden öğreneceksin ama tarihini, neden, kime göre indiğini de öğreneceksin.

Orucum, su dolduruyorum çeşmeye gittim sebil için, 5-6 yaşı civarı bi çocuk geldi,

-abi bunu doldurmak zor değil mi ya

+ öyle ya ama napalım bunu verdiler :D

-bunun daha küçük ve musluğa tutunanlarini yapsalar ya daha kolay olur :D

+ aynen yapmamışlar ama bununla sürünüyoruz :D

Sonra sordum, ne dolduracaksin diye elinde bi su balonu varmış, yarıda kestim al doldur dedim, uğraştı durdu biraz yapamadı sonra babası geldi.

- ULAN ORUCUZ BE CEKIL ŞURDAN HADI BE diye hem bana hem çocuğa bağırdı çekti çocuğun elini hızlıca , kendi bidonunu doldurdu, çekildi gitti.

Ya dedim, bu adam oruçtan ne anlıyor, ahan da bu adamın anladığını anlıyor, ay sen oruçsun hiç zorlanma, ay sen oruçsun yanında yemek yemeyelim içmeyelim kısa giyinmeyelim seni azdirmayalim hani sen oruçsun ya kendi nefsini tutamazsin sen biz senin orucunu kolaylastiralim her şeyi senden uzak tutalim, sonuçta sen oruçsun.. aptal insanlar.

Bunlar dindar değil, din manipülatorleri.

• Her şeyi geçtim.

Bir kadın bu tarz giydiği zaman kendini nasıl rahat hissediyor anlamış değilim. Yahu ben eğilirken bazen belim açılıyor hemen rahatsız olup kapatıyorum. Vallahi rahatsız oluyorum. Bunlar hiç mi rahatsız olmuyor vay arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 3 Haziran 2018; 0:41:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Her şeyi geçtim.

Bir kadın bu tarz giydiği zaman kendini nasıl rahat hissediyor anlamış değilim. Yahu ben eğilirken bazen belim açılıyor hemen rahatsız olup kapatıyorum. Vallahi rahatsız oluyorum. Bunlar hiç mi rahatsız olmuyor vay arkadaş.

Çünkü dinle imanla ve ahlakla alakası olmayan kadınlar orasını burasını göstermekten hayvani zevk alırlar ve tek amaçları vardır oda erkekleri tahrik etmektir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şeyi geçtim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.