Şimdi Ara

sohbet kısıtlaması aldım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ülen normal game atıyorum hiçbir şey yazmıyorum adam maç sonu xxxxxxx küfür report diyor bunlar pre bana da gıcık oldular ondan reportladılar 9 maç sohbet kısıtlaması yedik sezon sonu ödül alabiliyor muyuz bir de 5.seviye takdir vardı o düşecek mi acaba

• 1 oyundan ötürü ceza alınmıyor. Bugün normal oyunda yasuo oynayan eleman koridorun kötü gitmesi üzerine tam 35 dakika sövdü, moral bozdu. Belli ki huyu bu. Maç sonu reportladim anında bildirim geldi ceza almış. Velhasıl o cezanın sonu en ufak olayda perma olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortalama her oyun seni 1 2 kişi reportladığı için bu durumdasın hocam. bazen benim de başıma geliyor 3 4 premade girenlerin biriyle sorun yaşayınca diğerleri de reportluyo ama daha herhangi bir ceza almadım.
  • yaaa niye ceza alıom anlamıyorum sadece küfür ediyorum başka bişi ypamıyorum of ritooo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rikei

ortalama her oyun seni 1 2 kişi reportladığı için bu durumdasın hocam. bazen benim de başıma geliyor 3 4 premade girenlerin biriyle sorun yaşayınca diğerleri de reportluyo ama daha herhangi bir ceza almadım.

10 maç verdi 15 gün ban vermedi perma olayı nasıl oluyor bir de sezon sonu ödüllerini alanilecek miyim

• Riota neden ban yediğin hakkında ticket atarsan sana gerekli geri dönüşü yapıyorlar.Bazen senin hakaret saymadığın ama hakaret olan sözler olabiliyor.Şerefsiz yazdığım için ban yemiştim,bir daha öyle şeyler yazmadım bir daha ne uyarı ne ban geldi.
  • haketmişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi von Goethe v2 -- 15 Ekim 2017; 20:24:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: von Goethe v2

haketmişim

:)

Bu arada alamiyorsun odulleri sanirim. Ticketta sor istersen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: von Goethe v2

quote:

Orijinalden alıntı: Rikei

ortalama her oyun seni 1 2 kişi reportladığı için bu durumdasın hocam. bazen benim de başıma geliyor 3 4 premade girenlerin biriyle sorun yaşayınca diğerleri de reportluyo ama daha herhangi bir ceza almadım.

10 maç verdi 15 gün ban vermedi perma olayı nasıl oluyor bir de sezon sonu ödüllerini alanilecek miyim

son 3 ay içinde ceza alırsan sezon sonu ödüllerini alamıyorsun diye biliyorum ben de. ama istersen yine de bir ticket at bence.
  • Bana da önce 15 maç sonra da 25 maç sohbet kısıtlaması verdi neden mi 0 10 oynayan sololara , ks atıp Ejder dahi almayan junglelara sövmekten.Yazık riot feedleyen kimseye ceza vermezsin küfür ederiz bize kaydırırsın tebrikler...

• Bakın daha olayı anlamadınız siz.

İş chati kullanmamakta bitiyor.

İster feedleyin ister trolleyin naparsanız yapın ama chati kullanmazsanız hiç bir ceza gelmiyor.sizi sinir mi etti adam git önünde flash at ulti at boşa ve ya koridorundaki adamı besle 😂bunlar sövmenden daha cok işe yarar sende onu sinir etmiş olursun

• Şu oyunu 4 yıla yakındır oynuyorum belki bir belki iki kere küfür etmişimdir. Bakın arkadaşlar küfür etmek neden mi mantıksız
    1- Hiç bir şeyi düzeltmiyor
    2- Karşınızdaki kişiyi oyundan daha da düşürüyorsunuz
    3- Kendi seviyenizi düşürüyorsunuz keza küfür eden bir kişi feedleyenden daha aşağılıktır
    4- Ban yeme sebebi vs. ancak bu önemsiz olan neden
    5- Bu bir oyun, eğer bu oyun kişiliğinizden önemliyse saygı duyuyorum küfür edin
  • Küfür etmeyeceksin, klavye erkekliği yapmayacaksın. Buraya gelipte millet feedler bişe olmaz biz küfür ederiz ban yeriz demeyeceksin. Bu kadar basit. Küfür edenlerin hepsinin oyundan uzaklaştırılması en büyük dileğimiz.

Saçma sapan reportlar yaparsanız sistem bir süre sonra sizin taleplerinize öncelik vermiyor, size karşı duyarsızlaşmaya başlıyor. Her reportunuz mantıklı olsun. Ciddi şekilde feedleyen küfür eden veletler için ticket açın, screenshot alın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.