Şimdi Ara

Socket A CPU Sıralamaları (XP-MXP-Sem) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
0
Favori
36.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalinden alıntı: nucro

quote:

Orijinalden alıntı: ers1n

Madem herhangı bır stabılıte tesını kabul etmıosunuz 2.8 ghz ve ustunde wındowsa cok gırdım ama onemlı dııl ss. ılerde baska deger atarım.

Soğutucunuz ne, 2.21v da yanmıyor mu işlemci :)
    Bir de o sistemle 3D mark 2001 puanı ne oluyor? 9800 ile 2005 yapıp moral bozmayalım :)

Su+buz alınmıs bı bench tı o hızlarda 01 almadım 01 kasmak cok zor ıs tweakler felan zman gerekıo ama sıstem kasılmıs halde 05 ten 3.3, 3.4 k arası bır skor alıyor.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Eureeka

süperpi'de 40 sn altı varmı??

altında değilim ama yakalşık
    41 var. ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moravec -- 10 Ağustos 2005, 15:01:18 >
  • quote:

Orijinalinden alıntı: moravec

quote:

altında değilim ama yakalşık
    41 var. ben

40sn war

• quote:

ersin var.37 sn yapmış.benim ramler iyi olsa belki 40 ın altına düşerim.
  • ATH 2500+ COK RAHAT SATABİL 3200 YANİ 2.2 GHZ OLUYOR AMA DAHA USTE CIKARMADIM...PSU VE FAN YETRLİ DEGİL.ENERMAX 525 LİK ALINCA BİRDE KIS AYI GELİMCE 2.5 GHZ AZ GELECEK...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Ty®

ATH 2500+ COK RAHAT SATABİL 3200 YANİ 2.2 GHZ OLUYOR AMA DAHA USTE CIKARMADIM...PSU VE FAN YETRLİ DEGİL.ENERMAX 525 LİK ALINCA BİRDE KIS AYI GELİMCE 2.5 GHZ AZ GELECEK...

arkadaşım psu'ya o kadar takılma. önemli tabiki de ama ben markası bile belli olmayan güya kendisine 400watt diyen powerla yaptım 2550mhz. bence öncelikle soğutmaya yüklen. sonra power sınırlarına gelince power alırsın. bence böyle daha mantıklı olacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moravec -- 10 Ağustos 2005, 20:32:50 >
  • Valla ben en son denemem ile
    Ramlar 3/4/4/9 @446Mhz ve 2.9V ile 2455Mhz 42sn aldım.
    Ramlar o hızda 2.5/3/3/5 felan olsa rahat 41sn olurdu.Bu ramlar ile oc olmuyor.
    Kingston+Elixir var,Kingston max 225FSB yiyor,Elixir ise 235fsb 470Mhz Bios açtı.
    Son bios açtığım hız 2574Mhz...
  • beyler bu arada bence bu listeye stabilite kriteri koyalım.gerçi bu daha önce söylenmişti am ben tekrar söylemek istedim. stabil olması daha önemli bence. ben zaten stabil değerlerimi verdim. eğer satabil olmasın diyorsanız daha da yüklenirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moravec -- 10 Ağustos 2005, 21:11:27 >
  • quote:

beyler bu arada bence bu listeye stabilite kriteri koyalım.greçi bu daha önce söylenmişti am ben tekrar söylemek istedim. stabil olması daha önemli bence. ben zaten stabil değerlerimi verdim. eğer satabil olmasın diyorsanız daha da yüklenirim

Moravec kardeşim,abicim..Yukarda demişlerdi ve ben cevap vermiştim.Eğer Stabilite şartı koysak SuperPI sayfasından bi farkımız kalmaz.Boşuna açmış oluruz konuyu.Bizim amacımız max win açıp ss alabildiğiniz hız.İster stabil verin ister oynak verin farketmez.
    Benim için sorun yok ben değiştirrim.Mesela benim verdiğim 2480Mhz skoru stabil,1M almıştım.

Daha da stabilite üzerine kurulu bi sıralama istemeyin artık.

• quote:

Orijinalinden alıntı: DiabloXT

quote:

beyler bu arada bence bu listeye stabilite kriteri koyalım.greçi bu daha önce söylenmişti am ben tekrar söylemek istedim. stabil olması daha önemli bence. ben zaten stabil değerlerimi verdim. eğer satabil olmasın diyorsanız daha da yüklenirim

Moravec kardeşim,abicim..Yukarda demişlerdi ve ben cevap vermiştim.Eğer Stabilite şartı koysak SuperPI sayfasından bi farkımız kalmaz.Boşuna açmış oluruz konuyu.Bizim amacımız max win açıp ss alabildiğiniz hız.İster stabil verin ister oynak verin farketmez.
    Benim için sorun yok ben değiştirrim.Mesela benim verdiğim 2480Mhz skoru stabil,1M almıştım.

Daha da stabilite üzerine kurulu bi sıralama istemeyin artık.

tamam dostum atraksyona gerek yok. benim de işime gelir bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moravec -- 10 Ağustos 2005, 21:11:50 >

• Sempronbu bir kişimi var sadece.Bende ekleyimde iki olsun

• yaw benim amd +2500 ile başıma gelenlerden sonra (çatlama) +2200 sempron aldım idaretten yarın akşam denemelere başliycam sizin bildiğniz gördüğünüz max kaç yapan war +2200'De........
  • ARKADAŞLAR Bİ DENEMEDE BENDEN;
    BARTON M2500@2605 Mhz 1.76V (STABİL) @2706 Mhz 1.94V (SUPER Pİ DE LOOP 17'YE KADAR GELDİ )
    KULLANDIĞIM HAVALI SOĞUTMA DONMUŞ BEZELYE TAKVİYELİ(BUZLUKTAN YENİ ÇIKMIŞ)

İŞTE SONUÇLAR

2706 resmi

[img=http://img296.imageshack.us/img296/9083/bastm270019tf.th.jpg]

2605 resmi

[img=http://img365.imageshack.us/img365/3430/26057hk.th.jpg]

VE VE VE BEZEEEELLLLYYYEEEEEE

[img=http://img363.imageshack.us/img363/6568/bezelye12la.th.jpg]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerstorm -- 11 Ağustos 2005, 2:32:55 >

• 2600 MHZ pi
    2700 MHZ pi bitiremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerstorm -- 11 Ağustos 2005, 9:40:31 >
  • yazık o işlemciye 2 v vermek hava soğutma ile.
  • devamlı deil test sadece 1-5 dk ama windows güzel çalışıyor. su sogutma yakında takılacak 2800 de post alıyor 2900 ve 3000 hedefim.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: gamerstorm

devamlı deil test sadece 1-5 dk ama windows güzel çalışıyor. su sogutma yakında takılacak 2800 de post alıyor 2900 ve 3000 hedefim.

FaTaLL da iyi sırıtmış resimde...
    Demek benden habersiz Nevşehirde team ayaklarına yatıyorsunuz iii?
  • Helal olsun hemşerilerime. Bastırın koçlarım benim. Kim tutar sizi be. Bende yarışmaya katılmak isterdim ama benim makinenin sınıfı farklı. AMD 64 3500+ bu sınıfa bir numara büyük gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Administrato® -- 11 Ağustos 2005, 23:23:31 >
  • arkadaşlar işlemciyi daha bu akşam taktım ilk denemelerim daha.biraz önce 200... sorunsuz stabil çalıştı az onda da bi screen alcam başka +2200 kullanan yok mu yaw??*

semp+2200
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.