Şimdi Ara

Socket A CPU Sıralamaları (XP-MXP-Sem) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
0
Favori
36.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: moravec

arkadaşlar benim vcore değeri girmemişsiniz. imzamda yazıyordu ama ben şimdi tekrar yazayım buraya 1.875v. ok?

İmzana bakmamıştım.Düzelttim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiabloXT

quote:

Orijinalden alıntı: moravec

arkadaşlar benim vcore değeri girmemişsiniz. imzamda yazıyordu ama ben şimdi tekrar yazayım buraya 1.875v. ok?

İmzana bakmamıştım.Düzelttim.

• yaw ne iştir bu DiabloXT xp ler ezik kalmasın diye mobillere farklı bi kategori açayayım dedi ;ama ne iştir ne mobil vaar,,ne de xp leri ezik hale getirir mobil??
    hadi mobilciler en az 2,7lik o/c lerinizi bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hey

yaw ne iştir bu DiabloXT xp ler ezik kalmasın diye mobillere farklı bi kategori açayayım dedi ;ama ne iştir ne mobil vaar,,ne de xp leri ezik hale getirir mobil??

Gerçekten de ya,1 tane mobil geldi olmaz ki bu kadar,DH üyeleri lütfen varsa elinizde SocketA bir sistem,buraya SS veya Link vererek gönderin biz de ekleyelim güzel bi DB oluşsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ers1n

SS'lerden ziyade link gondermek cok daha iyi olur.

Bende size su sekil bir link vereyim 2500 barton @ 2751 mhz @ 2.21 vcore.
    http://service.futuremark.com/compare?3dm05=438442

bencede link vermek güzel de.stabilitede neye bakacağız ki.ya herkes 3dmarkla alımış linki göndersin yada süperpi de 32M veya çok uzun olmasın diye 4m de yapabiliriz ama bi ortak yan olmalı.

çünkü bende 2721mhz winde çalışır vaziyette bi resim var.tabiki stabil değil.max stabilite testi yapmadım.herhalde 2550mhz den sonra olmayabilir.birde şu an bunu izmirin bu sıcağında öğrenmek mümkün değil

Topik iyi olmuş ama herkesin aynı şekilde stabilitesini sunması gerek diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @Dayi -- 8 Ağustos 2005, 19:35:08 >

• Zaten biz burda tam stabilite aramadık,windows ortamında çıkılan max. hız olarak sıraladık.Zaten stabilite üstüne kurulu olsaydı SuperPI testinden pek de bi farkı kalmazdı.

Ayrıca,3DMARK testini bitiren bi CPU stabil sayılır.Çünkü 3DMARK testleri de sistemş kasan testlerdir.
    Onun için link kabul ediyoruz.
  • beyler biri bana yardım etsinde bende buraya skorumu koyayım.konunu adı oc sorunu lütfen yardım edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiabloXT

quote:

Orijinalden alıntı: hey

yaw ne iştir bu DiabloXT xp ler ezik kalmasın diye mobillere farklı bi kategori açayayım dedi ;ama ne iştir ne mobil vaar,,ne de xp leri ezik hale getirir mobil??

Gerçekten de ya,1 tane mobil geldi olmaz ki bu kadar,DH üyeleri lütfen varsa elinizde SocketA bir sistem,buraya SS veya Link vererek gönderin biz de ekleyelim güzel bi DB oluşsun.

Benim işlemciyi adamdan saymadınız ya,,,, kışı bekleyin Bu havada bişey gelmez. 1,225 v de çalışıyor 1800 mhz de ve idle 38 load 42c

• estafirullah kardeş..bizm istegimiz mobilleri topiğe çekmekti..işlemcini adamdan saymamak gibi bişe söz konusu diil,,yoksa herkes biliyor ki mobillerin o/c kapesitesini..ok?..
  • madem stabilite önemine bakılmıyo benide ekleyin arkadaşlar.voltaj 1.95 olması gerekiyo.

• Madem herhangı bır stabılıte tesını kabul etmıosunuz 2.8 ghz ve ustunde wındowsa cok gırdım ama onemlı dııl ss. ılerde baska deger atarım.
  • quote:

Madem herhangı bır stabılıte tesını kabul etmıosunuz 2.8 ghz ve ustunde wındowsa cok gırdım ama onemlı dııl ss. ılerde baska deger atarım.

At abi zaten #1 sen oldun sen olacaksın gibi.Bas buzu çık 2.85Ghz,belki bizimkilere de gaz gelir.
  • quote:

Madem herhangı bır stabılıte tesını kabul etmıosunuz 2.8 ghz ve ustunde wındowsa cok gırdım ama onemlı dııl ss. ılerde baska deger atarım.

ersin ben zaten göndermeden önce söledim . herkes ortak bi stabilite testi kullansın dedim yoksa karışıklık çıkacak.ama baktım ss istiyorlar bende attım.
    bu arada senin birinciliğin garanti zaten.bende hava soğutma var.daha fazlası zor ama kışın deneyeceğim.daha yeni diye fazlasını denememiştim(malum yakarız sonra işin yoksa gene işlemci al)

• şuparçalari alayim bende yapacam artik bişi,ler
  • süperpi'de 40 sn altı varmı??
  • walla millet ben yaptım bişeyler ama daha da gidemedim çünkü böyle anakartla bu kadar
    RAMLER 2.5 3 3 7 @ 2 2 2 6 333MHz@360MHz Kingston 256DDR
    İŞLEMCİ AMD Athlon XP 1800+ Thoroubred-B 1533@2160 MHz voltaj 1.5v@1.6v
    ANAKART ASUS A7V8X-X VIA KT400 çipset(heralde takoz olan bu oluyo)

acaba sıralamaya girer miyim yaa
  • quote:

Soğutucunuz ne, 2.21v da yanmıyor mu işlemci :)
    Bir de o sistemle 3D mark 2001 puanı ne oluyor? 9800 ile 2005 yapıp moral bozmayalım :)
  • Bu arada Yasin işlemcin de 1.6v da 2500mhz yapıyorsa daha gitmesi lazım. Neden zorlamadın ki işlemciyi daha?
  • fsp 300 daha fazlasını çekmiyor gibime geliyor. Bir ara cdrom cdrw ses kartı tv kartı ne varsa çıkarıp deniyecem. Birde hava soğutma ile 1,7 den fazla vermek istemiyorum. Hani işlemci körelir falan. havalar biraz soğusun bi hava ile max mhz ile max stabil mhz deniyeceğim. SOnra 230 fsb geçememiştim. onada bakıcağım en kötü ihtimalle 10x250 istiyorum ama o da extra v demek. Keşke bi Su soğutmam olsaydı
  • merhabalar.

bu da benden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the hero -- 10 Ağustos 2005, 9:16:48 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.