Şimdi Ara

sOAZ NUNU pick'i (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • nunu solo topda etkili olduğunu bir çok kere görmüştüm ve bir kez daha iyi olduğu kanıtlandı
  • sezon 2de irelia ile topta nunuya kaybettim diye yemediğim küfür kalmamıştı o zaman anlamıştım ne bela birşey olduğunu bedava harass bedava sustain ms/as steroid. Ağzımı burnumu kırmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende nerf plscilerdenım bence op hero top için ztn botla baslamıyıp potla baslıo herkes uzerıne o sustainle kimse nunuyu atamaz o laneden uzerıne bıde sureklı harass yıyosun e ile , nerf gelir biraz daha supa kaydırırlar
  • omg fnatic maçı mı vardı
  • Ww gidi değerinin bilinmediğini düşünüyorum.Tek kötü yanı tf lerde ulti fail olursa supportluğa kayıyor biraz.
  • Böyle pickler yapmasınlar.Sonra kendini soaz sanan insanlar solo top nunu deniyor wardsız.Hadi denersinde niye direk deniyorsun biraz alışsana
  • Adam bu laflardan dolayı turnuvada nunu pick aldı ki konuşmasını dinlediyseniz kendiside dedi.Nunu top un takıma katkısını konuşuyoruz biz.Size göre amaç sadece karşıyı yenmek ise nunu picki normal karşılarsınız
  • Taric de soloda tokatliyo

• İlk ben oynamıştım aslında
  • sonra lee yi kapan froggen sanıyo kendini :/
  • Nunu zorlasa adc kascak

• Az önce Nidalee ile top oynuyordum adam Nunu ile geldi karşıma, epey zorladı it Oyun başı çok baş ağrıtıyor iyi bir sustain olmalı yoksa gg. Fakat 11 levelden sonra ezip geçtim. Meğer soaz başlatmış modayı.
  • Fab Fab oynamıştı 1-2 kere Nunu top bayada iyi oynamıştı. Belki soaz çalmıştır fap fap dan :D
  • s2 den beri nunu top oynuyorum özellikle yorick falan karşısında yeni mi moda oluyor
  • Wicked lane kaybetmedi nunuya karşı sen çok yanlış anlamışsın hatta wicked soaz'ı kule dibine kadar pushladı.Asıl gerizekalılığı saçma sapan yerlerde anti dive karakterlere karşı dive deneyen takım arkadaşları yaptı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.